87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:68
Počet zobrazení:1 859

Harry a Abby nemají zrovna pohodové manželství. Jeden druhému se vyhýbají a napjaté atmosféře nepřidává ani Harryho otec, který s nimi bydlí. Když Harry jednoho dne objeví v ledničce blumy, které si Abby připravila na druhý den k snídani, a spořádá je, začnou se dít věci…

Černá komedie z kanálu OMELETO.

Přepis titulků

NEJÍST! Harry! Leží tu něco na zemi, pojď to sebrat! Harry, slyšíš mě? Ten tvůj bordel mi vadí. Pojď to uklidit! Jsi budižkničemu, synu. To jsi. Já tě tam vidím! Aspoň mi přines můj podavač, ať to zvednu sám.

Odsud na ten podavač nedosáhnu. Ty jsi ze všech synů na světě ten nejchladnější, nejneuctivější! Na mém seznamu zbytečností máš první příčku. Úplně první! Na podlaze něco leží, nelíbí se mi to a chci, abys to zvedl. Snědl jsem ty blumy, co byly v ledničce. Asi sis je šetřila na snídani. Odpusť. Byly vynikající.

Tak sladké a osvěžující. Harry. Harry! Tadyhle. Abby! Harry mi nedal ovladač. Když mi odnášel bažanta, ani ho nenapadlo mi přinést ovladač. Je fakt neuvěřitelný.

Potřebuju ho asi tak jako kulku do hlavy. V tomhle baráku je takové horko. Proč nemáte chladnější dům? Abby! Abby! Máš ten ovladač? Nabourala jsem ti to auto, co bylo v garáži a kterému věnuješ víc dotyků než mně. Odpusť.

Byla to fakt síla, úplná divočina a děsná sranda. Abby! Abby, potřebuju pomoc. Harry, když jsi mě myl, neumyl jsi mi to pořádně mezi prsty. Teď mě ty prsty svědí a já se nemůžu podrbat. A… nedosáhnu, nedosáhnu si tam. Co mám dělat, abyste si mě tu všímali?

- Ach, Harry. - Harry! - Harry. - Vanesso. Něco potřebuju! Vím, že jsi doma! Ano, ano, ano! Harry. Ach, Harry. Vyspal jsem se s Vanessou, co byla v posteli, a asi vám to zkazí přátelství.

Odpusť. Byla úžasná. Tak poddajná a zapálená. Abby! Jsi zpátky. Konečně! Nejedl jsem, co mi Harry dal k obědu steak, a už mám zase hlad. Harry by mě asi nejradši nechal vyhladovět! Ten kluk má ale drzost!

Ta polívka, co mi dal, byla odporná a musel jsem si spravit chuť zmrzlinou. Proč si mě tady nikdo nevšímá? Zabila jsem tvého otce, co byl v našem manželství, o kterém sis asi myslel, že vydrží. Odpusť. Lezl mi na nervy, byl moc hlučný a pěkně zlý. Děkuji.

O to mi šlo, když jsem jedl ty blumy. PROMIŇ, NEMRZÍ MĚ TO Přeložila: Mia www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pokud byl pár který potřeboval manželského poradce, byl to tenhle.

20

Odpovědět

Jestli jsou na Omeleto i další videa tak dobrý, tak bych prosil další.

20

Odpovědět

ja som si myslel, ze sa s dedom vyspi, som perv

211

Odpovědět

Taky mě to nejprve napadlo, ale řekl jsem si ne, tak daleko zajít nemůže. Naštěstí ho jen ******.

20

Odpovědět

+Tutanchamonnapiš ještě nějaké spoilery, díky.

07

Odpovědět

+Díky moccast: on = manžel, ona = manželka
1. on sežral její blumy
2. ona mu zničila auto
3. on se vyspal s její kámoškou
4. ona zabila jeho tátu
5. on jí za to poděkoval - to měl v plánu, když žral ty blumy

Není zač.

80