Papers, Please: Jen překlep

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:159
Počet zobrazení:5 549

Pracovat jako imigrační úředník na hranicích záhadné země Arstotzka není snadné, hlavně když musíte sledovat všechna nová nařízení. A lidé vám to nijak neulehčují.

Přepis titulků

Další! Tady. - Povolení ke vstupu? - Mám pas. Každý musí mít schválené povolení ke vstupu. - Od kdy? - Platí to asi 20 minut. To je šílené. Mám pas a prostě jdu. - Co to děláte? Co tam je? - Tlačítko na přivolání stráží. Fajn, povolení ke vstupu...

- Skvělé! - Cože? - Čísla pasů se neshodují. - Je to překlep. PŘEKLEPY NEJSOU OMLUVOU - Tady! Je to opravené. - Ten pas není platný. Jste podle něj žena. A je to pas někoho jiného. Jasně, špatný pas. - Tady je.

- Bohužel nyní vyžadujeme pracovní vízum. A pár dalších věcí. Tohle je byrokratická nekompetentnost. Nesouhlasím s vámi, ale polovinu dokladů jste očividně padělal. - Takže... - Dobře, padělám je lépe. - Podle tohoto dokumentu sem přicházíte kvůli vraždě? - Да. - Máte licenci? - Нет. Tady je licence. Čekal jsem na ústředí KGB 9 hodin.

Pořád lepší než tady. Chápete, že mi platí za počet zkontrolovaných lidí? Tak vám to ulehčím. Jsem v Arstotzce! Hotovo! Kde jsou ta tvá nařízení teď? Nyní požadujeme tělesný sken každého usvědčeného zabijáka. - Stůjte v klidu. - Tohle je nálepkování. Chlape, mám rodinu, kterou musím živit, šatit a udržet zdravou. Tady mám všechno. Vše je správně vyplněno, bombu jsem poslal přes UPS, musíte mě nechat projít.

Bude to lepší pro oba. Tady to je. Věčná sláva Arstotzce! - Cože? - Chybné město vydání pasu. - Jsi v háji! - No tak! Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neříka v 0:44 " I dont disagree with you" čili "Souhlasím ..."?

60

Odpovědět

jj, správně by tam mělo být: "Ne, že bych s vámi nesouhlasil, ale...", ale to je docela dlouhý.
Já bych to teda napsal spíš takhle:
Ne, že bych s vámi nesouhlasil,
ale půlku toho jste očividně padělal.

20

Odpovědět

jop, to přesně říká. (i když bych spíš řekl "ne že s vámi nesouhlasím").
Zahrej si, pochopíš. Ten byrokratickej "querk" kterým tě nadřízení presujou, je prostě přesně na takovou odpověď.

20

Odpovědět

Kdo nezná hru, nepochopí.

380

Odpovědět

Přesně tak a podle toho hodnocení jsem čekal, jak to moc zpackali. Ale dobře to mají udělané kluci :D

50

Odpovědět

+:)Taky souhlas. Já tu hru hrál a přesně to co se stalo na konci se stalo i mě. Projel jsem všechny papíry, fakticky jsem si dal majzla ale nestačilo to, dostal jsem pokutu za podobnou kokotinu.
Jinak na hru se dá stáhnout i čeština http://hrejcesky.cz/cestina-do-hry-papers-please/ takže ideální. Mě hra bavila ale varuji vás, je to skutečně záhul na všimavost a paměť.

40

Odpovědět

+DouberV mateřštině se to přece jen hraje lépe, ale stejně nikoho nebaví hledat výdejní místa :D
A i když si člověk myslí, že zkontroloval všechno, tak se najde nějaká chyba :D

10

Odpovědět

+:)To se dá celkem snadno obejít. Na hraní doporučuji http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=czech&id=278957129
Pak to jde mnohem lépe.

10

Odpovědět

+DouberTo už si rovnou můžu dát na druhý monitor. Je spoustu takových "taháků", ale to už pak není ono :D Je to asi tak jako hrát poker a vidět karty ostatních :D

00