Portal 2 - Want You Gone

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:482
Počet zobrazení:6 258
Portal 2. Dle mého gusta nejlepší hra za posledních pár let. Kdo hrál, pochopí. Pokud si ještě pamatujete na song Still Alive z prvního dílu, který běžel v závěrečných titulcích, víte, o co se jedná teď. GLaDOS opět rozechvívá své hlasivky a hezky se s vámi po dokončení druhého dílu loučí. Doporučená je znalost příběhu hry. :D

Přepis titulků

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz Tak je to tu zas. Je to pro mě vždy potěšení. Vzpomínáš, jak ses mě pokusila dvakrát zabít? Jé, jak jsme se nasmály. Až na to, že já se nesmála. Vzhledem k okolnostem jsem byla neuvěřitelně milá. Chceš svobodu?

Vezmi si ji. Na to také spoléhám. Dříve jsem chtěla, abys byla mrtvá, ale teď chci akorát, abys odešla. Byla ti hodně podobná. Možná měla o pár kil méně. Teď už je tu i maličká Caroline. Jednoho dne mě probudili, abych mohla žít navždy. Jaká škoda, že tobě se tohle nikdy nepřihodí.

Zbývá ti už jen tvůj krátký smutný život. Na to také spoléhám. Hned tě k tomu pustím. Teď chci akorát, abys odešla. Sbohem, můj jediný příteli. Ty sis myslela, že jsem mluvila o tobě? Bylo by to vtipné, kdyby to nebylo tak smutné. Už mám za tebe náhradu.

Teď už nikoho nepotřebuji. Když tě smažu, možná se nebudu cítit tak špatně. Běž způsobit nějakou další katastrofu. Na to také spoléhám. Teď už tě má na starost někdo jiný. Chci akorát, abys odešla. Chci akorát, abys odešla. Chci akorát, abys odešla...

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

úplná šupa, neskutočne sa k hre hodí. A Portal je majstrovské dielo.
Portal 2 : "Test sarkazmu ukončen". Také vychytané dialógy aké su v Portal som nikde nevidel.

190

Odpovědět

I AM NOT A MORON!
(srsly :D)

190

Odpovědět

Zde je Still alive a Want you gone přezpívaná do češtiny. Vím že to není lepší než originál ale aspoň něco :-D

Still alive - Stále naživu: http://www.youtube.com/watch?v=VCz_RqXNs0g
Want
you gone - Chci tvůj odchod: http://www.youtube.com/watch?v=HSlY-anhceg

190

Odpovědět

Jednička byla pro mě neuvěřitelná pecka, uplný herní originál, ale zklamala mě velice krátká herní doba, ale tu hru jsem měl rád a když přišla dvojka, byl nadšenej ještě předtím, nrž jsem to začal hrát.. Místo bláznivý koule brambora a šílená kamera, u jedničky jsem se za tu krátkou dobu hodně nasmál, u dvojky která je mnohonásobně delší sem se smál snad ještě víc... Doufam, že plánují i další pokračování..

190

Odpovědět


Odpovědět

já jsem strašně vděčný

i když se mi Still Alive líbila víc, tak jsem chtěl jako MP3 i tohle, ale za boha jsem nedokázal zjistit název, abych to mohl stáhnout

už jen za tohle díky - a co se týče té nejlepší hry za dlouhou dobu - ten k to hrál musí jedině souhlasit

180

Odpovědět

Super, že jste to sem dali, ale možná by bylo lepší sem dát celej konec (poražení Wheatleyho, turret song, teď to Were you gone a ještě Wheatleyho ve vesmíru). Ale stejně díky za překlad ;-)

190

Odpovědět

V životě sem si vývojáře nikdy nečetl. Zřejmě Valve to napadlo kčemu to dávat viditelné když to nikdo nečte. Palec hore pro ně :)

180

Odpovědět

Ale Valve si neuvědomilo, že takhle nikdo nekouká na jména vývojářů, někteří ani neví že tam jsou (NAPRAVO!).

188

Odpovědět

úžasná hra a úžasnej song :)

181

Odpovědět

Souhlasim s bakeLit. Je to opravdu vyjimecna hra dohral jsem ji asi pred dvema mesici a stale si obcas poustim ty konecne skeče. Takovou hru jsem nikdy predtim nehral.

180

Odpovědět

Zrovna včera jsem dohrál Portal 2. Neuvěřitelná hra. A GLaDOS zpívá fakt hezky :)

180

Odpovědět

Je vskutku výstižné to mít nastavené jako budík obzvlášt když na začátku říká že je to tu zas a jaké je to pro ní potěšení :DDD.

180

Odpovědět

Tak se mi zdá ten překlad poněkud zbytečný. Vždyť je vše s "originálním překladem" práve na konci téhle legendární hry. Navíc je to možno kdykoliv přehrát, dokola a znovu. Nu, alespoň si hráči s pomalejším pc mohou vše pohodlně přehrát na internetu.
Ale když už jste překládali tohle, co takhle hlášky všech jader (space core, advent. core, fact core) z konce hry ?

180

Odpovědět

Spaaaaaaace ! :D

180

Další