Poslední hrnek kafe

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:3 514

Kdo z vás pracuje v kanceláři, určitě tuší, co by se stalo, kdyby hned ráno v celé budově došlo kafe. Podařená reklama pražírny Black Rifle Coffee Company je právě na toto téma. Myslím, že bychom všichni uvítali, kdyby více reklam vypadalo podobně.

Přepis titulků

Ve firmě Black Rifle Coffee to začíná být pěkně horké, a to nemluvím jenom o kávě. Co to děláš? Nenalil sis jen tak poslední hrnek, že ne? Ne, to bych nikdy… - Když konev dorazíš… - Tak další uvaříš. Tak jo, vy otravové, udělám další. Tak to asi vážně byl poslední hrnek kafe. Káva Black Rifle.

Nazdárek, Chrisi! Nevypil jsi zbytek kafe, že ne? Kafe? Nééé… Nééé… Nic nemá na sladkou vůni ranní kávy. A pokaždé, když si dáte šálek naší kávy… Au, pálí!

- Ahoj! - Matte, o co tu jde? Měl jsem ošklivou nehodu. - Přestaň. Prý sis koupil vrtulník? - Koupil. Potřebuju, abys mě dostal odsud, ze země, prostě pryč. Dostat tě za hranice, a to za jeden lok kafe? Jo. Prosím? - A fakt s tím umíš lítat, Derrecku? - Jasně! Nashle, trapáci!

Má to snad ovládání obráceně? Dneska ne! A tady tvrdě pracuje náš generální ředitel. Ve firmě Black Rifle Coffee nabízíme dodávku prémiové čerstvě pražené kávy až k vašim dveřím. Zdravím, já jsem Evan Hafer, ředitel a zakladatel firmy Black Rifle Coffee, prémiové pražírny kávy provozované a vlastněné válečnými veterány… A dost!

Dost! Dost! Co tam sakra děláte, chlapi? Nezájem! Děcka pryč, majitelé za mnou! JT, fofrem! Pojďte, jdeme na to! Chlapi, máme přece pražírnu. Dej to sem! Dík. Tak jo. Kluku můj zlatej, řekni všem, proč tady jsme. Black Rifle je firma řízená veterány, která vám až domů doveze tu nejlepší kávu. Rangers vždy vpředu! Teď ty, JT. S naším klubovým členstvím vám naše káva nikdy nedojde.

Dobrý, nezapomněls, ale Matt byl lepší. Pojď na to, Logie! Když kupujete naši kávu, víte, že také hrdě podporujeme veteránské a záchranářské organizace… - Čímž utváříme… - Náš odkaz americké kávy! - Správně, draku! Pojď, Dicku! - Doprava zdarma, bez poplatku za zrušení! Tak vidíte, máme kávy dost pro všechny. Tak to vypadá, že už kluci vědí, komu která káva patří. A naštěstí pro mě jeden doušek ještě zbývá.

A když už tě tu máme, kamaráde, podívej se na blackriflecoffee.com a zařiď si předplatné naší kávy. 1 Ve firmě Black Rifle Coffee to začíná být pěkně horké, a to nemluvím jenom o kávě. Co to děláš? Nenalil sis jen tak poslední hrnek, že ne? Ne, to bych nikdy… - Když konev dorazíš…

- Tak další uvaříš. Tak jo, vy otravové, udělám další. Tak to asi vážně byl poslední hrnek kafe. Káva Black Rifle. Nazdárek, Chrisi! Nevypil jsi zbytek kafe, že ne? Kafe? Nééé… Nééé…

Nic nemá na sladkou vůni ranní kávy. A pokaždé, když si dáte šálek naší kávy… Au, pálí! - Ahoj! - Matte, o co tu jde? Měl jsem ošklivou nehodu. - Přestaň. Prý sis koupil vrtulník? - Koupil. Potřebuju, abys mě dostal odsud, ze země, prostě pryč. Dostat tě za hranice, a to za jeden lok kafe?

Jo. Prosím? - A fakt s tím umíš lítat, Derrecku? - Jasně! Nashle, trapáci! Má to snad ovládání obráceně? Dneska ne! A tady tvrdě pracuje náš generální ředitel. Ve firmě Black Rifle Coffee nabízíme dodávku prémiové čerstvě pražené kávy až k vašim dveřím.

Zdravím, já jsem Evan Hafer, ředitel a zakladatel firmy Black Rifle Coffee, prémiové pražírny kávy provozované a vlastněné válečnými veterány… A dost! Dost! Dost! Co tam sakra děláte, chlapi? Nezájem! Děcka pryč, majitelé za mnou! JT, fofrem! Pojďte, jdeme na to! Chlapi, máme přece pražírnu. Dej to sem! Dík. Tak jo. Kluku můj zlatej, řekni všem, proč tady jsme.

Black Rifle je firma řízená veterány, která vám až domů doveze tu nejlepší kávu. Rangers vždy vpředu! Teď ty, JT. S naším klubovým členstvím vám naše káva nikdy nedojde. Dobrý, nezapomněls, ale Matt byl lepší. Pojď na to, Logie! Když kupujete naši kávu, víte, že také hrdě podporujeme veteránské a záchranářské organizace… - Čímž utváříme… - Náš odkaz americké kávy! - Správně, draku!

Pojď, Dicku! - Doprava zdarma, bez poplatku za zrušení! Tak vidíte, máme kávy dost pro všechny. Tak to vypadá, že už kluci vědí, komu která káva patří. A naštěstí pro mě jeden doušek ještě zbývá. A když už tě tu máme, kamaráde, podívej se na blackriflecoffee.com a zařiď si předplatné naší kávy. Překlad: Dr. Don www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Už len kvôli tým reklamám, čo chlapi robia si mám chuť kúpiť niečo od nich. Žiaľ, ten výber v Európe je mizivý a donáška z USA by v dnešných colných podmienkach bola katastrofa.

12

Odpovědět

Jestli to správně chápu, tak ta káva chutná jak blitky

91

Odpovědět

Ne, fakt bych neuvítal pětiminutové reklamy, zvlášť kdyby vypadaly podobně jako tato. Dávám půlhvězdu (za video, překlad je v pohodě).

23

Odpovědět

Během natáčení nebylo ublíženo žádnému hrnku kafe.... :)

40

Odpovědět

Moc díky za překlad. Poslal jsem malinké všimné :)

72

Odpovědět

Děkujeme :)

21