Project Wight se představuje

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:148
Počet zobrazení:8 085

Project Wight je první hrou od nezávislého studia The Outsiders, u jehož kormidla stojí David Goldfarb, který se v minulosti podílel na vývoji her jako Battlefield 3 nebo PayDay 2. 

Přepis titulků

Zdravím, jmenuji se David Goldfarb a toto je Project Wight. Project Wight je zasazen do alternativní historie raného období Vikingů. Jsou to temné časy a v této historii sdílejí lidé svůj svět z pozůstatky jiných inteligentních bytostí. Na naší hře je unikátní to, že ji prožíváte očima těchto stvoření. V tuto chvíli se díváme očima mladého stvoření. Jste v podstatě dítě hledající své rodiče. Jak vidíte, tyto bytosti se pohybují po čtyrech.

Mláďata jsou dobrá v plížení, lezení a skákání. Je to krutý svět. Lidé váš druh skoro vymýtili. Tady vidíme dva z nich, jak sekají na kusy vašeho otce. Asi si chtějí odnést trofej. Viděli nás. Musíme utéct. Jako mládě vás můžou snadno zabít, dokonce i ti nejslabší lidé.

Jsme v pasti. Tudy můžeme uniknout. Myslím, že jsme v bezpečí. Jak budete procházet jeskyně, které tyto bytosti obývají, uvidíte, co lidé za ty roky vašemu druhu udělali. Proplížíme se do bezpečí. Výhodou mláďat je, že se vejdete do úzkých průlezů, kde vás lidé nemohou sledovat.

Tato obří jeskyně se záhadným stromem je jedním z vašich posledních úkrytů na celém světě. Takto vypadá svět z pohledu mláďat. Utíkáte i před těmi nejslabšími. Teď trochu poskočíme a podíváme se na svět očima větší, vyvinutější bytosti. Uvidíme, čeho jsou schopné.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle je prave ten problem.. "made with unity". Mam nekolik pratel co delaji hry v Unity a co se kolem toho pohybuji a ty vam reknou, ze takovouhle prezentaci udelaji za tyden.
Jen si nakoupite par assetu a je to.

V dnesni dobe uz proste neni problem engine ani grafika. Problem je udelat neco novyho neokoukanyho, neco co bude mit dobrej pribeh a to neco, co se neda popsat.. to co vas chytne za koule a uz nepusti.

00

Odpovědět

Připomnělo mi to AvP 2 začátek za vetřelce, může to být zajímavý. Až to vyjde, tak tomu dám šanci.

50

Odpovědět

to mi připomíná, že kdysi jsem viděla ukázku z přirpasvované hry, která byla zasazená do doby kamenné a tam zase byli lidé zasazení do světa spolu mimozemšťany.
Ale zaboha nevím, jak se to jmenovalo a ani jestli to vyšlo.

32

Odpovědět

asi nějaká s****a to byla :D

24

Odpovědět

Horizon zero dawn. A neni to pravek. Je to hodne daleke budoucnosti, jen lidstvo temer vyhynulo a tak se co se technologie a vseho ostatniho tyce vratili na zacatek.

30

Odpovědět

+Habansznene, vypadá to zajimavě, ale není to ono. Tma to bylo opravdu pravěké z dob prvního opevňování evropy.

00

Odpovědět

+lenaciaA tak to se omlouvam. Me jako prvni trklo prave Zero dawn. Ted me naopak zajima ta hra o ktere pisete vy :D

00

Odpovědět

+Habanszmě to právě taky teď začalo zajímat. Vypadalo to zajímavě sakra práce :D

10

Odpovědět

Podle mě to bude kravina, už jenom z hlediska příběhu, jak chceš vypravovat příběh když ty příšery ani neumí mluvit.... stejnak to skončím tak, že budeš jak kok*t běhat po mapě a zabíjet vikingy jen tak pro srandu

820

Odpovědět

Příběh můžeš vyprávět i bez toho že budeš kafrat..

252

Odpovědět

už jen z toho jak ti tam kuchaj tátu je jasný že příběh bude silně naléhat na fakt že jsou to ve skutečnosti lidé kdo jsou tady ty zrůdy

v tom útočišti se třeba budeš moct potkat s dalšími tvého druhu a shromažďovat jídlo abyste přežili s tím že není vůbec jistý že se kdokoli může z lovu vrátit

pak pujdeš ven ty a uvidíš jak má někdo z lebky tvýho kamaráda helmu

nebo se budeš plížit skrz vikingskej tábor a uvidíš tam tapiserie (alternativní historie) ve kterejch jsou vikingové vyzobrazený jako hrdinové protože zabíjej monstra a přitom místo toho jen vyhlazujou celej druh, kterej se jejich počtům nezvládá ubránit

je spousta věcí kterými se příběh může vyvinout, které nazahrnují řeč a slova - pokud nedokážeš s někým cítit pokud nepromluví tak kdo je tady ta zrůda

fotky z koncentráku? - pohoda nemluvej, kresba zničení Pompejí - pohoda ty lidi hořící zaživa na ni nemluvej, video kde někdo ukopává psa k smrti - pohoda nemluví

lidi taky dřív nemluvili a stejně jsme nebyli necítící stroje

191

Odpovědět

+Jabberwock's BaneNěják nechápu proč by v tom světě měli být lidi ti špatní ? co je špatného na tom být oběť ? Nic máš jedinou šanci a to se vyvynout a stát se predátorem a zase naopak. To je hold život. Já si tedy v tomto traileru představuju že jsou chudáci lidi vystaveni nějakému krvelačnému monstru kterému se musí jen bránit....

20

Odpovědět

+OdpověďA opačně. Tvůj druh je vystaven monstrům, kteří zabili otce pro trofej, vytlačili vás do "posledního bezpečného útočiště" atd. K tomu tam bude asi rozvedeno to "zjistíte, co lidé vašemu druhu provedli". Takže budeš vůči lidem logicky pociťovat zášť a na potkání je napadat (a oni tebe) – kvůli čemuž tě ti, co tě jako krvelačné monstrum nebrali hned od začátku, budou brát od té chvíle, co před nimi někoho zabiješ.

Nebo jinak; lidé v Evropě třeba skoro úplně vyhubili vlka, a to to není žádné krvelačné monstrum a jeho obětí ani nebývá člověk.

20

Odpovědět

+ThooOk, díky za odpověď ...nevím sice proč lide vyhubili vlka ale v tom traileru byly lid vůči tomu monstru dosti agresivní a jaksi si to neumím interpretovat jinak než že to vychází z nějaké zkušenosti. (biť jen nějaké prvotní(pak předávané(děděné))) dokážu si představit že než tomu tvoru zabili otce tak ten otec nejspíš zabíjel desítky možná stovky lidí. Logicky se na to dívám tak : Tvor nastavil laťku. Člověk jí překonal a tvorovi zbývají 3 možnosti. Překonat laťku, změnit způsob, nevybrat si. Ve videu je očividně ten 1. způsob kdy se tvor (dokud je slabí snaží přežít) poté se stává opět predátorem. Tento způsob je životu obecně prospěšný (dynamizuje pokrok) Ale je to o tom že vždy ten silnější je pokládán za toho "zlého" přitom je (opravdu z toho nejobecněji myslitelného pohledu) tím kdo napomáhá životu se vyvýjet. Takže je spíš problém s tím slabším kterého lze pokládat za zlého. (znovu dodávám z toho obecného úhlu pohledu).

10

Odpovědět

+Odpověď 2Ty emocionální prvky - Evidentně uspokojivé kuchání otce či ta lebka kamaráda... no jasně může to být opravdu "nelogické" chování ale taky to může vycházet z toho že ten "váš" otec tomu člověku pozabíjel celou rodinu to bych mu jeho způsob ventilování vzteku - kuchání bral za přirozené. Na druhou stranu chápu a je chyba že to zmiňuji až teď že jsou to lidi kteří občas dělají svinstva. V tomhle máš pravdu že zaujímá člověk ve světě pozici toho "zlého" koná li pro nějaké nelogické/iracionální důvody (potěšení)...

00

Odpovědět

Mrkni třeba na "Brothers: Tale of Two Sons". Tam se nemluví vůbec, ale příběh to má moc zajímavý a emotivní. Nebo ať nechodíme daleko, tak dejme tomu i Samorost.

40

Odpovědět

+Thoo...Samorost by měl být spíše tím učebnicovým příkladem... V tvorbě obecně je nekonečně snazší předat/vyjádřit negativní emoce než udělat něco (hudbu, obraz, (hru)) která vás rozveselí... (vtipy se nepočítají to je čistě mechanické....)

40

Odpovědět

Co asi dovede "dospělec" ? :D

61

Odpovědět

š*kat :D

124

Odpovědět

Vypadá to zajímavě ale radši bych teda hrál za ty vikingy. Mlácení sekyrkou a mečem je větší sranda než někoho kousat a drápat ale tak to je jen můj názor.
Btw: ty rohy na těch helmách nejsou vůbec legit... no vlastně ani to brnění. Jo vim je to alternativní historie...
Mimochodem když se bavíme o alternativní historii tak co přeložit třeba něco z tohodle kanálu? https://www.youtube.com/channel/UClfEht64_NrzHf8Y0slKEjw

154

Odpovědět

To si můžeš vyzkoušet ve For Honor.

81

Odpovědět

Nevím, jestli by mne to někdy napadlo, popravdě jsem se nezabýval ani myšlenkou na onu myšlenku, ale... Já souhlasím s hlodavcem - ten, jím (na)vrhnutý, kanál vypadá zajímavě.
:-)

41

Odpovědět

Morce doporučuji mount and blade: warband nebo kterýkoliv ze jeho modů

30

Odpovědět

Glum simulator 2016

531

Odpovědět

Popřípadě "Grendel Simulator MMXVI" https://en.wikipedia.org/wiki/Grendel

30

Odpovědět

Hodně zajímavý nápad! Ale neukázali skoro nic. A ty skoky mi přišly hodně scriptované a animačně nic moc. Uvidíme no.

271

Odpovědět

Podle mého by to mohlo být super

70

Odpovědět

Veľmi dobrý nápad na dej! Páči sa mi myšlienka.

210