Snajpr versus pánvička a TeleportPUBG Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:33
Počet zobrazení:4 638
Kdo zvítězí? Snajpr, nebo pánvička? Odpověď vás možná překvapí! A co když potřebujete rychle přendat věci z jednoho batohu do druhého? Jak moc času to zabere?

Přepis titulků

Pomoc! Pojď mě oživit, dostal mě! - Alane, Rowane, kde jste? - Už jdu! Jo, super práce. Díky moc. Ne! Ale ne… Alane, pojď nás oživit. - Nedostanu se k vám! - Pojď nás oživit! - Hned za váma je snajpr! - Dostal mě, Alane! Pojď oživit kamarády.

Nemůžu tam! Když za váma půjdu, tak mě snajpr střelí do hlavy! - Alane! Prosím! - Umřeme, když nám nepomůžeš! Sorry, ale mám jen pánvičku. - Cože? - Nic víc nemám. Jsme v poslední čtyřce. Jak to, že máš jen pánvičku? - To jsi za celou hru našel jen pánev? - Hele, tahle hra mi dneska nejde. - Nic víc jsem nenašel. - To je jedno. Hele. Jsi naše poslední naděje!

Naše poslední naděje… Pomoc, Alane… Alane, pomoz nám… Alane… Jsi naše poslední naděje… Cože? Jak to, že máš jen pánvičku? To jsi za celou hru našel jen pánev?

Začíná věřit. Cože? Jak… Ne! - Jo! - Vítězství! - Vyhrál jsi nám to! - To není možné! Jo! Hurá! Povedlo se! Jo!

Vítězství. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Co to vravi na konci? Check the winner alebo Chicken dinner? .... :D

00

Odpovědět

Chicken dinner :) O původu hlášky „Winner winner chicken dinner“, kterou právě i PUBG zpopularizovalo, více třeba zde: https://www.dictionary.com/e/slang/winner-winner-chicken-dinner/

20

Odpovědět

+XardassDiky za objasnenie

00