Red Dead Logic – Jak je důležité prohledávat těla

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:76
Počet zobrazení:4 005

Součástí většiny RPG je i systém kořisti (lootu), kterou získáváte z těl nepřátel. Ale co když na prohledávání mrtvol není zrovna nejvhodnější chvíle? Dokážete potlačit své sklony vlézt do kapes všem poraženým v okruhu půl kilometru?

Poznámky: Arthur během svého prohledávání postupně najde tyto předměty: Napůl vykouřené doutníky, klíče od skrýše, dolar a 32 centů, konvičku (nízkou, ale pevnou), otevřenou jednosladovou whisky, praktický ostrý nůž, plesnivý sýr a mašinku.

Přepis titulků

- To se nám povedlo. - To jo, dobrá práce, Arthure. Dobrá práce, kluci. Většinu jsem odbyl já, ale i tak. Teď prohledám tahle těla. - Dobře. - Ale rychle. - Co to tu máme? - O'Driscollovi jsou za chvíli tu. Půl balíčku doutníků, beru. Slyšíš, Arthure? O'Driscollovi tu budou cobydup. Jo, počkat.

Prohledávám těla. - Copak to tu máš? - Prohledáváš dalšího? Klíče? Beru. - To se mi nelíbí. - Vůbec se mi to nelíbí, jsme tu na ráně. Mince, paráda. Arthure, O'Driscollovi už přijíždějí. Dobře, slyším vás, ale prohledávám těla. Copak to mé oči vidí? Konvičku? Arthure, ta konvice…

- Nepotřebuješ ji, Arthure. - Nepotřebuješ. Hele, kluci. Sluší mi ten klobouk? Co? Arthure, není čas na klobouky. Nemáme čas! Tenhle, nebo tenhle? - Ukaž mi to ještě jednou. - Tenhle, nebo tenhle? - Spíš ten první.

- Ten starý. Nechám si ten starý. Musíme si pospíšit, Arthure! Nehoňte mě! Nacházím tu cenné předměty pro náš tábor. O'Driscollovi tu za chvilku budou. - Kruci, jsou tu! - No jo, už jdu. - To je whisky? - Honem, není tu bezpečno! Arthure, O'Driscollovi jsou tu.

Dobře. A copak máš u sebe ty? Zjistíme to. - Sakra, Arthure, jsi šílený! - Arthure, kvůli tobě nás zabijou. Tohle vypadá jako prima nůž. A s tímto nožem si nakrájím tohle kolo úžasného sýra. Arthure, to myslíš vážně? Nepotřebujeme sýr! Ještě mi poděkujete, až se s vámi o ten sýr podělím. Sakra, kvůli němu nás zabijou.

Zabijou, stojí tam jak debil. Je to to, co si myslím? Malá mašinka. - To je roztomilé. - Super mašinka. - Víš, komu se to bude líbit? Jackovi. - To jo! To jo. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář