ŠampionSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:103
Počet zobrazení:6 575

Když se školnímu outsiderovi Nateovi konečně něco podaří a vyhraje školní zápas, může si konečně užít svoji chvilku sláva. Nic ale není tak, jak se na první pohled zdá.

Přepis titulků

ŠAMPION Dobrej zápas, Nate. Super práce, Nate. Jseš borec. - Taky sis nevedl špatně, O'Houlihane. - Byl jsi skvělej! Tygři navždy! Počkej, Nate. Později si dáme za Hornbachem pár pivek, kdybys chtěl přijít. - Trenérovi by se pití asi moc nelíbilo.

- Porazil jsi Tylera Stevense z Great Oak. Nikdo ho doteď neporazil a tys to dokázal! - Určitě to nechceš oslavit? - Nejde o to, jestli jsem vyhrál, nebo ne. Jde o to, že jsem dal týmu všechno, co ve mně bylo. Jseš hrdina, Nate. Tygři navždy. Tygři navždy. Měj se. Super, Nate!

- Chlapák Nate! - Lidi... - Ahoj, mami. - Jak ses měl, zlato? Skvěle. Co kdyby ses s taťkou kouknul na telku? Tygři navždy. Tygři navždy, tati. Dobrý večer, jsem Samantha Powell. Dnešní hlavní zprávou je srdceryvný projev šlechetnosti.

Dosud neporažený středoškolský zápasník Tyler Stevens se nechal porazit školní nulou jako projev velkorysosti. Cože? Měli jste vidět ten jeho úsměv. On tomu vážně věřil. Takže... Je to dobrý pocit. Co se to sakra děje? Každému je Natea hrozně líto, protože je taková nula. Proto se všichni spojili, aby předstírali, že vyhrál.

Tohle je šílený, nenechali mě vyhrát! Původně jsem mu chtěl dopřát vítězství útokem zezadu jako z filmu, ale když se ke mně přiblížil, tak tak hrozně smrděl, že jsem ho musel nechat mě hned srazit. Nesmrdím. Nesmrdím... Jsem rád, že mohl vyhrát. Má tolik problémů. Když uklízím záchodky, vždycky v koši najdu jeho kalhoty.

Nikdy to na záchod nestihne. Jde na malou, nestihne to. - Jde na velkou, nestihne to. - Proč dělají rozhovor s panem Ramirezem? Celý rok má ve skříňce schovanou dýni. Povídám mu: "Nate, musíš tu dýni vyhodit." A on na to: "To není dýně. To je moje holka." Tak jsem ji zvedl...

a v ní malá dírka. Vážně malá dírka. Co se to děje? - Vyhrál jsi velký zápas. - Porazil jsi Tylera Stevense. Tvrdí, že mě nechal vyhrát! Je to hlavní zpráva dne! Já vím. A to je šílené, protože dnes večer byli zavražděni sousedi. První vražda po asi dvaceti letech. - Jo. A vrahem je celebrita. - Jo. - Kdo?

- Eric McCormack z Willa a Grace. Nejnovější zpráva. Právě se dozvídám, že máme další rozhovor se školníkem z Westfieldské střední. No tak! Řekl mi, že jsem jeho nejlepší kamarád. Nejsem jeho kamarád. Na to jsem moc hustej. - Proč dostává pan Ramirez tolik prostoru? - Inspirativní příběh. Celé město se spojilo, aby se jeden podivín cítil oblíbený. I když jen na jeden den.

A Nate, pokud tam někde jsi, bože, doufám, že se teď nedíváš. A zpět ve zprávách je Eric McCormack. A dobře poslouchejte, jsou to dvojčata! Oběti jeho vraždy. Nejstarší žijící dvojčata. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Snad byl té jedné věrný.

00

Odpovědět

tohle bylo asi to nejhorší od SNL, co sem kdy viděl

210

Odpovědět

Opět vsadili na trapnost před humorem. Banda kokotou

1111

Odpovědět

Opět jsi vsadil na urážky před argumenty...

73