Údržbář bazénuSNL – Saturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:151
Počet zobrazení:9 238

Paní Handlerová a Chad, brigádník na údržbu bazénu, udržují milostný poměr. Černé svědomí ale pohledné matce v domácnosti nedovolí v románku dál pokračovat a musí konat.

Přepis titulků

ÚDRŽBÁŘ BAZÉNU Chade? Chade? Jak je, paní Handlerová? - Ahoj. - Panebože. Chade. Ne, Chade, musíme s tím přestat. Dobře. Počkej.

- V noci jsem nemohla spát. - To je pruda. - A co to vůbec dělám? Copak jsem nějaká znuděná panička, co si vyspává se svým třiadvacetiletým brigádníkem? - Co tohle vůbec je? - Vaše kuchyně. Ne, myslím nás dva. Vážně doufám, že to pochopíš. Tohle musí skončit. Dobře. Bože.

Nenapadlo mě, že to bude takhle těžký. Přitom když to začalo... Chade? - Vo co de? - Zasloužíš si vysvětlení. Jo tak, jasný. Podívej se, ty za nic nemůžeš. Měla jsem zachovat jinak. Nevím, byla to prostě... Byla to zábava, něco novýho. Dobře. Ale jsem přece vdaná žena, mám tři děti. Můj manžel je v městské radě.

Předsedám SRPŠ v Melaniině škole. - Kdo je Melanie? - Moje dcera. - Dobře. Kdyby tohle prasklo, zničilo by to život mně i celé naší rodině. To se omlouvám. Jediný, co ale chci, je, abys sundal ty tašky ze stolu hned teď si mě vzal. Dobře. - Ale to nejde. - Aha, dobře. Uvědomila jsem si totiž, že získáním toho, co člověk chce, ztratí to, co už má.

Podívej, tohle jsem ti včera v noci napsala. Dobře. Panebože, červenám se. Chci, abys věděl, že na psaní moc nejsem. Není to nic světoborného, ale jsou to moje pocity. Každé slovo, které jsem tam napsala, myslím vážně. Paní Handlerová, našel jsem ve vašem bazénu mrtvou veverku!

Sbohem, Chade. - Haló? - Jak je? Kde je Phillip? Můj strejda mi dal brigádu, budu vám sekat trávník. Jmenuju se Toby. Tak toho kluka chci vo*ukat. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

keby to skoncilo poo 30 se, bolo by to skoro funny, okeyyy

316

Odpovědět

Kdybyste neměl tak špatnou reputaci, možná by vám občas někdo dal i palec nahoru.
Třeba vám někteří nerozumí. Zkuste psát spisovněji, co vy na to? Ve Fargu jste byl borec.

54

Odpovědět

+OlafDarkdakujem, natacanie som si uzival, palce nahoru , jedine v p****i

08

Odpovědět

+v m vargaOkey...

10