Skutečný kanibal Shia LaBeouf

Thumbnail play icon
47 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:652
Počet zobrazení:6 826
Většina z vás určitě zná slavného hollywoodského herce Shiu LaBeoufa. Zazářil například ve filmech Disturbia, Indiana Jones a Království křišťálové lebky či ve filmové sérii Transformers. Pravděpodobně o něm ale nevíte, že je ve skutečnosti... kanibal. Více v písničce, která tento objev jako první odhalila.

Přepis titulků

Procházíš lesem, nikde ani živáčka a baterka na mobilu vybitá. - Koutkem oka ho zahlédneš... - (Shia LaBeouf) Sleduje tě s malým odstupem. Jde na všechny čtyři a rozebíhá se. Dobíhá tě. Hledáš své auto, ale to je úplně jinde. Už tě skoro má a má obličej celý od krve. Krev je všude kolem!

- Vystrašeně utíkáš. - Před Shiou LaBeoufem. - Mává na tebe nožem. - Shia LaBeouf. Plíží se ve stínu. Hollywoodská hvězda Shia LaBeouf. - Obývá les. - Shia LaBeouf. - Pro zábavu vraždí. - Shia LaBeouf. A všechny mrtvoly sní. Skutečný kanibal Shia LaBeouf.

Setmělo se a myslíš, že jsi ho ztratil, ale to ty jsi ten, kdo se ztratil. Sám s vrahem se tiše prodíráš porostem. Ha! V dálce je chaloupka, v níž se svítí. V naději se k ní plížíš. Ale tvá noha skončí v medvědí pasti! - Odkoušeš si nohu. - Tiše. Tiše. - Odkulháš se k domu. - Tiše. Tiše. Když jsi ve dveřích, tak uvnitř uvidíš Shiu LaBeoufa.

- Brousí si tam sekyru. - Shia LaBeouf. - Ale nevšiml si tě. - Shia LaBeouf. Přikradeš se za něj a začneš škrtit slavného Shiu LaBeoufa. O holý život bojuješ se Shiou LaBeoufem. O nůž se pereš se Shiou LaBeoufem. Bodáš ho do ledvin.

Konečně zachráněn před Shiou LaBeoufem. Kulháš temným lesem, ze zbytku nohy ti stéká krev. Ale zvítězil jsi. Porazil jsi Shiu LaBeoufa. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

so mega low.....

184

Odpovědět

ste banda vypatlancu kazde video ktere se tady objevi je genialni, supr a humorne... z lidi jako vy je mi do breku nebo rovnou na bliti

182

Odpovědět

z křoví vyskočí a udělá BAF. Shia la BAF.

203

Odpovědět

jn mě to chytlo :D to poslouchám furt :P .. a má to dobrý příběh :D

184

Odpovědět

Nějak tohle video moc shazujete. Já třeba osobně neviděl žádný film s ním a přesto mi tohle připadlo vtipný. Sice to asi není humor pro každého, ale alespoň ta hudební stránka výborná. Chtěl bych vidět někoho z vás, jak byste vytvořili stejně chytlavou písničku :).

184

Odpovědět

Supeer písnička! :D A smysl úžasnej :D

1810

Odpovědět

RUNE: zbytecne se namahas prispivat do diskuze, tyhle lidi sou tak vypatlany, ze diskuze se nekona, umi se jenom navzajem osocovat a davat si navzajem palce dolu co je asi najtrapnejsi tady a davno bych to zrusil, protoze nejlepe hodnoceny prispevky sou typu
"nejlesi video jake sem videl"
"Shaya labof rules"
"supr jen tak dal"
"zabil s tou sekerou"
Podle mne mas pravdu neni to moc vtipny a je to utocny video na osobu cloveka, ktereho ani neznam... priste se tesim na toho "karla gota nekrofila" :D

185

Odpovědět

Ja myslel ze se čte šíja la bjůf.

183

Odpovědět

Migilenik: já na co si hraju? Takže rekapitulace pro méně chápavé - napsal jsem, že chyba je ve mě, takže se mi to nezačne líbit kvůli tomu, že chceš a ani si to kvůli tobě znovu pouštět nebudu. To by jsi byl hodně naivní :D
A za druhé na chytrou horákyni jsem si taky nehrál, napsal jsem svůj názor. Dost lidí se tu podivovalo, proč to má tak nízké hodnocení a já jsem napsal, proč se mi to nelíbí, toť celé.
Doufám, že mi zase nebudeš vyčítat hraní si na chytrou horákyni.

183

Odpovědět

RAGENINETEEN!!!

182

Odpovědět

watafak

184

Odpovědět

Rune na co si to tu hraješ proboha. Ano souhlasim, transformatori jsou nejvetsi konina co kdy kdo natocil ale tohle je jen hudba. Nekdo nazpival celkem chytlavou pisnicku, nekdo k ni udelal celkem vtipnej videoklip a shodou nahod (nekdo ho mozna nema rad) to je o "šajalabafovi" co je od krve a pak je mrtvej.

Je to jen hudebni videoklip obohacenej o malou zahadu "proč zrovna on?". Nic vic v tom neni, prestan si tu hrat na chytrou horakyni, hod se do klidu a pust si pisnicku.

189

Odpovědět

Fairsen: promiň, chyba je ve mě :)
mám rád inteligentní humor a toho herce neznám, protože mám rád inteligentní filmy,
film o mluvících autíčkách s hromadou výbuchů do této kategorie nepočítám, takže pak se neválím smíchy u songu, který nemá smysl :)

1812

Odpovědět

Rune: Já si to přečet, ale ty asi ne. :) Nejsem jedinej, komu se to líbí. :)Když budu citovat (kopírovat spíš). Někomu prostě přišla vtipná představa Shii LaBeoufa jako kanibala a složil o tom tenhle bláznivý song. Ten se pak stal slušně populárním na internetu, zvlášť na stránce Tumblr (v klipu má hlavní hrdina místo hlavy logo tohoto webu). Takže nejsem jedinej komu se to líbí. Spočítej si argumenty kolik si jich uvedl, proč to neni vtipný. Oh, počkej! Tys jenom napsal svuj subjektivní názor a nebo jsis v komentářích přečet jestli se ti to má líbit?

185

Odpovědět

Rune: Existuje mnoho druhů humoru, ale samožrejmě takovej šašek a lev salónů, kterym určitě jsi, podle posuzování ostatních typu humoru, kterej jsis odbyl létama praxe po stand up vystoupeních a vytvářeních žiraf z balónků, ví, co je inteligentní humor.

186

Další