Skvělá Ukrajina - První milion

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:707
Počet zobrazení:6 419

Dnes tu pro vás máme premiérový překlad z ukrajinštiny! Konkrétně se jedná o úryvek z ukrajinské zábavné show. Je o typických příslušnících dopravní policie, kteří našli zalíbení v jedné vědomostní hře.

Máte zájem o další překlady z ukrajinštiny?

Přepis titulků

Na tomto světě existuje stát, kterému se nemůže rovnat žádný jiný. Jsou v něm hory vysoké, moře hluboké, a černozemě úrodné. Žijí tam krásné ženy, pracovití muži a nejmoudřejší politici.. To všechno je pokladem země, která se nazývá...

Skvělá Ukrajina. Už jede. Zastavit? Nezastavit? Zastavit! Promiňte, pane strážníku. Proč jste mě zastavil? Nic jsem neporušil. Toto je nějaká skrytá kamera, že? Takže první otázka.

Řekněte mi, prosím, jaký zákon jste porušil? Já? Já jsem nic neporušil. Vaše odpověď je správná a vyhráváte 100 hřiven. - 100 hřiven? - 100 hřiven! Chcete hrát dal? Já... já budu hrát dál. Takže otázka za 500 hřiven. Řekněte mi, kdy slavíme na Ukrajině Den nezávislosti.

Máte tři možnosti: 16. července, 24. srpna nebo 1. prosince. Vím úplně přesně, kdy naše země oslavuje nezávislost. A je to 24. srpna! Takže vaše odpoveď je 24. srpna? Ano.

Vaše odpověď je správná a vyhráváte 500 hřiven! A to si teď můžu opravdu vzít 500 hřiven a jet domů? To není žádný vtip. Můžete si vzít 500 hřiven, nebo můžete zkusit vyhrát 1000 hřiven. Jak se rozhodnete? Zkusím vyhrát 1000 hřiven!

Takže otázka za 1000 hřiven. Musíte mi říct jméno zakladatele první textilni fabriky v Lyonu. V Lyonu? Lyon je ve Francii. Francie je samozřejmě v Evropě. Nevím.

Nemůžu vědět všechno. Takže opravdu nevím. Nic se neděje. Bohužel, je to hra a vy jste právě prohrál 1000 hřiven. Dejte mi peníze. To není žert? A kde je... Dejte mi peníze.

- Rychle, rychle. - Nějaká cena útěchy? Dejte sem ty prachy. A není nějaké superfinále? Já bych to risknul. Nebudu už riskovat. Rychle, padejte. Rychle, hněte s sebou. Rychle nebo bude superfinále. Ještě pár týdnů a bude první milión.

Překlad: Vlad www.videacesky.cz

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Riadny battle v komentároch :D čo sa stalo s touto stránkou že sem už nechodí toľko ľudí?

00

Odpovědět

Super ukrajinski humor

00

Odpovědět

výborné konečně něco co není západní propaganda kapitalistického světa

184

Odpovědět

usmál jsem se, ale, je to jedno ze slabších videí, doporučoval bych překlady např. "95 квартал" :)

180

Odpovědět

víc ukrajinských a třeba i ruských videí!! :)

191

Odpovědět

xDDDDD Tak to jsem od toho nečekal :D :D je to mazec xDD

180

Odpovědět

ty vole.. to je p******a. radsi kdyby pustili tymosenkovou

184

Odpovědět

Čo tak preložiť nejakú skladbu od Океан Ельзи?

http://youtu.be/pyp5vd2cvJ8

http://youtu.be/9JYpAAWKyA4

181

Odpovědět

Milovnik: No věřim že hodně lidí chce vidět viset 14cti letého kluka vid :) A ja jakože mužu za to co udělali mý předci ?

180

Odpovědět

Och, och, prosím další =)

181

Odpovědět

U toho padáku jsem umíral smíchy!

Další díly už nejsou?

180

Odpovědět

Bože :D

180

Odpovědět

tyvole takéj trolling si hraje na islamáka lol

181

Odpovědět

Jen by bylo dobrý dodat, že na ukrajině vládne korupce a podplácení. Policista vám na autě najde jakoukoliv chybu, jen aby mu přistálo v kapse o pár dolarů navíc. A v tomhle videu poukazujou na tuhle problematiku vtipnějším způsobem..

180

Odpovědět

Téměř na konci říka strážník větu: ,,hněte s sebou" podle mě, by mělo správně být ,,hněte sebou"

181

Další