Skyrim: Velmi zvláštní edice

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:203
Počet zobrazení:12 417

Kromě nových trailerů se na výstavě E3 našel čas i na vtípky. Jak to tak vypadá, Bethesda chystá jednu velice zajímavou edici herní klasiky Skyrim.

Přepis titulků

Svitky předků nesou poselství minulosti a budoucnosti. Skyrim míří vstříc budoucnosti se svou ultimátní verzí. Alexo, spusť Skyrim. Jsi na 57. úrovni a vidíš zasněženou horu. Vylez na ni. Nyní se Skyrim a život stává jedním. - Blíží se k tobě blátokrab-- - Fus-Ro-Dah. - Nerozumím.

- Fus-Ro-Dah. - Úplně tomu nerozumím. - FUS-RO-DAH! Tvůj křik se rozhléhá celým Sovngardem. Co se tu stalo? Fus-Ro-Dah. Je to příkaz, který sráží věci kolem. A existuje příkaz pro sesbírání věcí? Na takové úrovni ještě nejsem. Přísahala jsem, že ponesu tvé břímě.

Drak na tebe vychrlí ohnivý dech. Dobře. Zbývá ti 7 % života. Kurva! Vypiju léčivý lektvar. Léčivé lektvary ti došly. Kolik kol sýra mi zbývá? 473 kusů. Sním všechen sýr.

Sním všechen sýr! - Všechen... - Hele, zlato? Pamatuj, co ti doktor řekl o mléčných výrobcích. Ano, jasně, samozřejmě. Jsi nejlepší. Díky moc. Sním všechen sýr. Představujeme Skyrim: Velmi zvláštní edici. Brzy také na kreslící tabulce Grafo, pagerech od Motoroly...

TO NENÍ SRKAVEC! TO JE MÁ ŽENA! ...a na chytrých ledničkách od Samsungu. Iiz-Slen-Nus! To je hustý. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

slohnete video z youtube bez jakehokoli naznaceni kdo je opravdovy autor a nahrajete si to na vlastni server
pekny byznys si tu vedete

26

Odpovědět

Původní video lze najít z ikonky youtube v pravém dolním rohu a většinou i v popisku. Navíc, mám pocit, že videa se na tomto serveru přímo nenacházejí. Pouze jsou k nim vložené titulky...

40

Odpovědět

To na konci nemyslí, že je to hustý, ale je to ironie, něco jako "no super"...
Navíc tam je dvojsmysl s ledem a cool, což asi přeložit úplně nejde...

26

Odpovědět

a například "ledově super" by se ti už líbilo?

00

Odpovědět

V čase 0:26 neříká náhodou "climb it" ? Tudíž aby vylezl na tu zmiňovanou horu.

100

Odpovědět

to mi teda nejak moc vtipny neprislo

1824

Odpovědět

Edit: Duplicate

30

Odpovědět

Dva dny nazpět jsem to našel na Youtube a říkal, že to tady musíte přeložit. A ono se stalo, díky moc :) Mimochodem, nejsem si jistý, ale v 0:25 slyším "Climb it" místo "Climate", ve smyslu aby Alexa vylezla na tu horu, což dává smysl všem, co Skyrim hráli (tam se nechodí po cestách, ale leze po horách, i když to trvá 4x dýl).

171

Odpovědět

Díky, opravil jsem si to. :)

40

Odpovědět

Tak je pravda, že Bethesda prodala ten Skyrim V už snad 5x jako novinku:)

30

Odpovědět

Alexa to ale fakt umí, je to někde na store.

70

Odpovědět

Jojo, je to tam a funkční.
https://www.amazon.com/dp/B07D6STSX8

Perfektně dotažený vtípek od Bethesdy. :-D

71

Odpovědět

hm, hm

112