Slovíčko FUCK

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:861
Počet zobrazení:11 130

Zcela nepochybně je tím nejpoužívanějším slovem v anglickém jazyce slovo FUCK. Ve videu se nachází jakási příručka, která definuje jeho ustálená a všestranná použití.

Přepis titulků

Překlad: bakeLitwww.videacesky.cz SPRÁVNÉ POUŽÍVÁNÍANGLICKÉHO JAZYKA Snad tímnejzajímavějším slovem v anglickém jazyceje dnes slovo... FUCK Ze všech anglických slov začínajících na "F" je "FUCK" jediným slovem,které je uváděno jako "F" slovo.

Je to opravduzázračné slovo. Už jen jehozněním se dá vyjádřit bolest, uspokojení,nenávist a láska. FUCK, stejně jakovětšina anglických slov, pochází z německého slova "Frichen",které znamená "zasáhnout". V angličtině spadá FUCK domnoha gramatických kategorií. Jako napříkladpřechodné sloveso.

John ošukal Shirley. Jako nepřechodné sloveso. Shirley šuká. Jeho význam nemusíbýt vždy sexuální. Dá se použít ijako přídavné jméno. John dělávšechnu zasranou práci. Jako součást příslovce. Shirley kurevsky moc mluví.

Jako příslovcezdůrazňující přídavné jméno. Shirley je zkurveně krásná. Jako podstatné jméno. Je mi to u prdele. Jako část slova. Abso-kurva-lutně! nebo neuvěři-kurva-telný! Či dokonce jakokterékoliv slovo ve větě.

Mrdat ty zasraný zmrdy. Musíte si uvědomit,že neexistuje tolik slov s univerzálností jako FUCK. Tyto příkladypopisují situace jako Zrada Vyjebalo se mnou auto,protože s ním moc jezdím. Zdrcenost Seru na to.

Potíže Tak teď jsemasi vážně v prdeli. Agrese Nevyjebávej se mnou,kamaráde! Obtížnost Nerozumím téhlezasrané otázce. Dotaz Kdo to kurva byl?

Znepokojenost Nelíbí se mi,co se tady kurva děje! Nezpůsobilost Je to dement. Zamítnutí Běž si ven hrát naschovku a jdi se vysrat. Jsem si jistý, že vás napadnespousta dalších příkladů. Se všemi těmitovíceúčelovými použitími nemůžete přeci nikoho urazit,když toto slovo použijete.

Radíme používat totounikátně flexibilní slovo častěji než vaši každodenní mluvu. V okamžiku to určíkvalitu vašeho charakteru. Říkejte ho nahlas a pyšně! Běž do prdele!

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Šukat, není hledat... Ale uklízet. :-) V Babičce se můžete dočíst, že "Babička šukala po světnici."

184

Odpovědět

Bože lidi šukat znamená uklízet...to ste to na základce nečetli ten výtlem co sme měli si pamatuju do dneška :D

200

Odpovědět

Dokážete si představit že by se překládali p***a do češtiny? Co by tam bylo místo slova Fuck, když to říkaj vždycky ty ženský?:D

191

Odpovědět

Šukat je opravdu staročeský výraz pro slovonhledat

182

Odpovědět

Já: Příště než tady začneš s těmi svými rozumy, tak si nejdřív zjisti jestli jsou pravdivé, jelikož tyto nejsou.

184

Odpovědět

No nevim, jestli se slovo šukat běžně používá místo hledat.. Ještě jsem neslyšela, že by někdo prohlásil třeba: "Šukám svoje brejle".

181

Odpovědět

Jenže...šukat opravdu znamená hledat..ale v polštině..

192

Odpovědět

Pěkný. Ale je tam jedna chyba. Šukat je české slovo vyjadřující totéž, jako slovo hledat. Je to jeho synonymum. Místo šukat by se správně mělo používat slovo šoustat.

1826

Odpovědět

fucking awesome :D

180

Odpovědět

no asi pane "exi" moc neumite v anglicky v tom, ze je cestina lepsi co se tyce slovnich hricek... a to, ze jedno slovo ma vic vyznamu je jako lexikologicke minus? :D
btw vlocko s tvoji irskou anglictinou si me taky pobavil :D :D

jinak co se tyce videa tak hodne povedene :)))

183

Odpovědět

nevím jestli to je jen u mě ale ten konec je nějakej useknutej...

181

Odpovědět

2 exi. : očividně si ubohej ty, nauč se jazyk a pak suď. povrchní posuzování něčeho co neznám je ubohý.a když už se snažíš používat svůj rodný jazyk, tak si dávej pozor na správně zvolený tvar slov - vypeklitější je neexistující výraz. aby jsi nepsal, že příště to bude dobřejší.

184

Odpovědět

ABCDEFUCK

190

Odpovědět

ty co howoria po anglicky sa maju :(

186

Odpovědět

No jo, v angličtině platí jedno slovo pro milion významů, to je ubohý :-) kam se hrabe na češtinu :-) myslim že slovní hříčky v našem jazyce jsou mnohem vypeklitější a zábavnější...

189

Odpovědět

tohle měla metallica na jednom albu..."a big f**k you from your fans who like Napster" se to menovalo....:-D:-D

180

Další