Smosh: Nezveřejněné video

Thumbnail play icon
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:376
Počet zobrazení:5 031
Dneska tu máme něco trošku odlišného. Tohle je 6 let staré video od SMOSH, z doby, kdy bylo Ianovi a Anthonymu 19 let. Kluci se rozhodli ho nezveřejnit, protože bylo prý příliš nevhodné. To se změnilo a vy se můžete podívat, jak nějak vypadali jako teenageři a jak vypadal začátek jejich slávy. Závěrečné titulky: Ian: Sám za sebe Anthony: Sama za sebe Brian: Dennis Rodman Skautka: Pamela Anderson Běžec: Forrest Gump Chlápek s pizzou: Nějakej homelesák Zloděj: (Vygenerovaný počítačem) Milovník Richarda Simmonse: Marilyn Manson Chlápes s burritem: Anthonyho bratr Burrita poskytnul: Carlos Mencia Kamerama: James Cameron

Přepis titulků

Ianovi to s tím účesem podle hrnce fakt sluší. Drž hubu! V roce 2007 jsme natočili video, které jsme shledali nevhodným k uveřejnění. Nyní je však nevhodné vše, co zveřejňujeme, a proto jsme se ho rozhodli zveřejnit. Užijte si mizernou produkci a herecké záčátky Smosh.

Koukej, když se Brian nedíval, rozbil jsem tenhle teploměr a vylil mu to do pití! To bude sranda, až bude jako: "Panebože, někdo mi dal něco do pití!" Víš, že v tom je rtuť, že jo? A? To ho přece nezabije, ne? Proboha!

Tys ho zabil! - Já myslel, že to bude sranda. Jako posledně. - Tohle není poprvé, cos mu dal rtuť do pití? To teď není důležité. Musíme něco udělat s tělem. Jak "my"? To tys ho zabil! A tys mi v tom nezabránil! Co to děláš? Co děláš, Anthony? - Jo, máme tu naléhavou situaci... - Anthony! Panebože!

Ne! Vstávej! Dejchej! Anthony, věřím, že sis toho všiml, ale topíš se! No tak, honem na vzduch! No tak! Panebože, Brian a Anthony jsou mrtví. Nemůžu jít na policii, bylo by to na mě. Pardon. Musím se nějak zbavit těch těl a ujistit se, že nikdo nic neviděl. Nechce někdo z vás pár sušenek?

Je to pro dobrou věc. - Ne! Čau, chlape! Neobjednal si někdo z vás pizzu? Co je to za druh? - Artyčoková. - Ne! - Hej! Ty! Dej sem všechny peníze! - Ne! Nazdar! Viděl jsi to nový video na cvičení s Richardem Simmonsem? Ne! Je úplně boží!

Hej, můžu hrát taky? Moment, oni jsou mrtví, že jo? Ale ty to nikomu neřekneš, viď? Můžu to říct mojí mámě? Co to děláš s mým burritem? Úplně jsem vás dostal! Viděl jsem tě, jak mi dáváš rtuť do pití, tak jsem předstíral, že jsem mrtvej.

Panebože. To se ti povedlo! Překlad: Pamis www.videacesky,cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Marilyn Manson? Jako TEN Marylin Manson? :)

20

Odpovědět

Robber: Computer generated :D

30

Odpovědět

Vy ste teplý že vám niekto musí byt sympaticky ?
Keď vidíťe nejakú odveci animovanú kktinu tak je to smiešne, ale ak sa o to pokúsia nejaký chlapci tak je to trápne a teplé.... čo to sakra s vami je ....keď to ma raz 12 000 000 odoberateľov tak sa nesnažte so seba robiť že "to je príliš mainstream" trapoši.....

167

Odpovědět

Je mi úplně jedno jestli jsou sympatičtí nebo ne. Ale co mi není jedno, je že jsem se ještě nezasmál u jediného videa co je na videačesky.cz od nich.

413

Odpovědět

Smosh mě moc nebavěj, ale tohle video se mi zdálo fakt dobrý, dík za překlad :D

82

Odpovědět

No tak tohle bylo z hodně slabého soudku, ani jsem se nedodíval. Nemůžu si pomoct, ale tak strašně nesympatické týpky těžko pohledat. Snad jen v naších luzích a hájích pod názvem ViralBrothers.

1317

Odpovědět

Mohli byste možná zkusit přeložit něco ze smosh games. Třeba game bang, nebo cage match, popřípadě nějakou jejich recenzi.

84

Odpovědět

Sám nechápu, co všem na Smosh vadí. Sleduji je už asi rok a vždycky mě dokáží pobavit. Všichni jim stále nadávají do trapáků, ale ve skutečnosti jsou to dost dobří kluci, kteří dokáží pobavit 12 000 000 lidí. Je mi jedno jaký názor má zdejší obecenstvo, já je mám rád. Pokud se vám tyhle jejich videa nelíbí, tak se podívejte na jejich vedlejší kanál, kam nahrávají videa z jejich typického dne: http://www.youtube.com/user/IanH

4510

Odpovědět

6 let a stále je to stejně trapné.

4135

Odpovědět

Tahle dvojice pro mě zůstane asi navždy záhadou. Respektive jejich popularita. Přísahám Bohu, že jsem se ani u jednoho jejich videa ani jednou ani trošku nezasmál.

3931

Odpovědět

Smosh nějak moc neznám, ale tohle je vynikající !

4123