85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:145
Počet zobrazení:3 167
Dnes tu pro vás máme jednu novinku. Nechali jsme se inspirovat Českou televizí a připravili jsme si pro vás první vydání Souboje webseriálů. Občas nám někteří z vás vyčítají, že překládáme nepovedený webseriál jen proto, že se líbí některému z překladatelů a nebereme ohledy na vaše názory. Proto jsme se rozhodli dopřát vám více prostoru a nechat vás přímo vybrat, co se na našem webu v budoucnu objeví. Dnes vám tedy přinášíme pilotní epizody čtyř různých dramatických seriálů (komedie budou následovat příště). Až si je všechny pustíte, podívejte se na hlasovací anketu na konci článku a zaškrtněte seriály, které vás nejvíce zaujaly (můžete označit jen jeden nebo klidně tři). Poté klikněte na tlačítko s nápisem Hlasovat a váš názor bude zaznamenán. Hlasování necháme povolené do půlnoci 29. února. Jeden nebo dva seriály s největším počtem hlasů se u nás poté začnou již od dalšího týdne pravidelně vysílat a poražení zřejmě upadnou ve věčné zapomnění. A jaká je nabídka? Pokračujte dál...

Aidan 5

Žánr: sci-fi Počet epizod: 16 Překladatel: petrSF Sci-fi webseriál Aidan 5 se odehrává v roce 2064 a vypráví příběh detektiva, který vyšetřuje vraždy vlastních klonů. Tento šestnáctidílný seriál má velmi zajímavou vizuální stránku, kdy kombinuje hrané scény a kreslené pozadí, a za loňský rok byl nominovaný na 9 prestižních webseriálových cen IAWTV Awards, včetně kategorie nejlepší dramatický webseriál roku.

RCVR

Žánr: sci-fi Počet epizod: 6 Překladatel: Trakat Seriál RCVR se zaměřuje na agenta Webera a agentku Bergsonovou, kteří se snaží zakrýt mimozemské setkání z roku 1974. Tito agenti jsou zároveň i takzvaní "lovci přijímačů" (od toho název RCVR - zkratka pro receiver=přijímač) pověření hledáním osob, které vlastní cenné informace. Informace, které jsou jim "odesílány" mimozemskými bytostmi. Tyto informace se dají použít pro čistě obchodní účely, ale dá se v nich najít i hlubší porozumění (nevyčerpatelná energie, nesmrtelnost). Seriál RCVR si odnesl z minulého ročníku prestižních cen International Academy of Web Television Awards tři sošky. Za nejlepší drama, hlavní mužskou roli a za kameru, takže neváhejte mu dát šanci. V tomto díle se dozvíte... JAK najít přijímač JAK zjistit pravdu JAK dezinformovat JAK navázat kontakt

Soul Fire Rising

Žánr: fantasy Počet epizod: 8 Překladatel: SolamBee Seriál Soul Fire Rising je velice temný a plný démonů a akce. Zaujme především svou atmosférou, hudbou a na webseriálové poměry také hodně slušnými maskami a efekty. Objeví se v něm také několik známějších tváří jako Jodi Lyn O'Keefe (Útěk z vězení) nebo Kelly Stables (Dva a půl chlapa). Teď už se podívejte na pilotní epizodu s názvem Dávám ti svou duši.

The Steps

Žánr: thriller Počet epizod: prozatím 13 Překladatel: Jackolo V detektivním thrilleru The Steps se náš hrdina Charlie Madison, bývalý soukromý detektiv z L.A., musí potýkat s pořádnými problémy a také s alkoholem. Seriál byl vytvořen a zrežírován představitelem hlavní role Dylanem Kussmanem. Mnohé zahraniční reakce na něj jsou velice pozitivní, takže pevně věřím, že se bude líbit i vám. Bez dalších dlouhých průtahů si užijte první epizodu s názvem V pekle.
[poll id="11"]

Komentáře (95)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

všechny :D

180

Odpovědět

Jednoznačně Aidan, hrozně moc se mi líbí zpracování, kombinace klasického filmu s texturou.
Na mimozemšťany nejsem, ale vypadá to na příběh se zajímavými zvraty.
SFR, odpusťte, ale připadalo mi to jako nějaký laciný snímek. Už jen aby ze sebe před vraždou stáhli oblečení a šli na věc. Jinak mám fantasy rád.
Poslední úryvek byl nemastný, neslaný takové nic o ničem, nezaujal na první pohled, což se může změnit když bude další díl.

184

Odpovědět

m4jk: Počítám, že SFR by běžel nějaký den od 22:00. :-)

181

Odpovědět

Soul Fire Rising je rozhodně nejlepší, dark fantasy miluju, pokud byste ho vysílali ještě večer, byl bych šťastný :)
Další se mi líbí RCVR, ufouny mám rád.
Bohužel, detektivky mě nebaví...

182

Odpovědět

Už dost hloupostí od bughera prosíííím. Přestaň ty satane ze západu

1825

Odpovědět

dejte oba scifi. scifi bejvaj nejlepsi. ten rcvr dela machinima = kvalita. Nedavejte to fantasy, to je nuda.. lidi behaj po lese akorat..

189

Odpovědět

Já bych určitě koukal na všechny, každý má něco do sebe. Škoda že to prostě není v lidských silách překládat všechny :-(

183

Odpovědět

BugHer0: U mě dobrý, nemyslel jsem to nějak zle, ale jak se teď čtu, tak to tak mohlo vyznít.
Ještě před prvním příspěvkem jsem se taky díval na IMDB a buď to tam nezadávali tvůrci nebo oni sami nevědí co to sci-fi a fantasy je (samozrejmě blbost) nebo to mají přes louži jinak.

181

Odpovědět

chucic: Už jsem to opravil a za chybu se omlouvám. Víc s tím nenadělám. :-D

180

Odpovědět

Já bych přeložil všechno kromě Soul Fire Rising. Ten vypadá na blbost, akorát tam jsou brutální scény.

185

Odpovědět

BugHer0: Já taky ne, ale toto je opravdu do očí bijící. Každý fanoušek sci-fi se mnou jistě bude souhlasit když prohlásím, že je to tak trochu urážka sci-fi žánru.

181

Odpovědět

chucic: Bral jsem popis z IMDB, kde sci-fi nejspíš zadávali sami tvůrci. Sám na tohle odborník nejsem.

180

Odpovědět

tak myslím, že ani jeden z těch seriálů není úplně špatný a ať tu bude kterýkoliv určitě ho budu sledovat ;) já osobně jsem pro rcvr, ale i spoustou lidí tady odsuzovaný steps mi příjde dost dobrý, řekla bych, že se to může rozvinout do parádního příběhu, naopak sfr mi příjde jako už docela ohrané téma a aidan mě zrovna dvakrát nezaujal :D v každém případě tu bude další seriál, na který se budu těšit :)

181

Odpovědět

Opravte si prosím popis u třetího seriálu (konkrétně žánr), vím, že se sci-fi a fantasy často prolínají, ale toto rozhodně NENÍ ten případ.

P.S.: To jsem opravdu jediný, kdo si toho všiml (popř. komu to opravdu vadí)?

180

Odpovědět

Aidan 5 bylo to zajimave že to má kreslene pozadi ale to je všechno jinak to bylo totalně o ničem.
RCVR možna by to nebylo špatne ale jestli v každem dilu bude polovina jen nějake čisla a pismena tak to nema ani cenu překladat.
Soul Fire Rising trochu psycho ale vypada to luxustně.
The Steps tak nějak moc mě to nezaujalo ale možna to bude dobre

183

Další