92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 242
Počet zobrazení:11 333

Přesně před týdnem jsme zde zveřejnili krátký film Donův syn a dnes tu pro vás máme další filmový klenot ze serveru Vimeo. Děj filmu, který napsal a režíroval Dan Brown, se točí kolem jednoho výherního tiketu.Více prozrazovat nebudu. Sice se jedná pouze o patnáctiminutové dílo, ale je našlapáno skvělým dějem i herci. Přesvědčte se sami. Příjemnou podívanou.

Přepis titulků

Je tu středa 14. května. Vítejte u slosování loterie Megaball. Já jsem Tracy Marker... Dnešní jackpot ve výši 156 milionů dolarů je jedním z nejvyšších v historii. Hodně štěstí. Jdeme losovat. Takový mrhání. Mrhání časem, penězma... Asi jako ten PlayStation 3, co sis nedávno koupil. Hele, to není vtipný!

To už spíš zaprší v pekle, než abys ty vyhrála. Hele, to ty věříš na peklo. Jdi s tím svým trendy ateismem do hajzlu. - Tenhle výraz nesnáším! - Jakej? Ateista? - Proč proboha? Přesně to jseš. - Nejsem. Proč do mě ryješ? Protože vím, že jseš ateistka, jen když se ti to hodí. Říkáš bohu, ať do tebe uhodí blesk, ale při náznaku hromu bereš roha.

Co to má vůbec znamenat? Tohle nálepkování nesnáším. Neteista? Přece tě nedefinuje něco, v co nevěříš. A teorie velkého třesku je jen teorie. Zde jsou výsledky loterie Megaball. Tohle je jen na odreagování. Nejde o osud, ale o pravděpodobnost. Někdo to přece jednou vyhrát musí, aby mu mohli předat ten obří šek. Dnešní čísla známe.

V sobotu nás čeká jackpot ve výši 171 milionů dolarů. - Dobrou noc a hrajte dál! - Tak co ta tvoje pravděpodobnost? Dave... věřím, že je mi souzeno dneska vyhrát. Sice nemám žádnej důkaz, ale mám něco mnohem lepšího. Prostě to cítím. A co takhle pocítit tohle? TVŮJ ŠŤASTNÝ DEN ...ve výši 171 milionů dolarů.

Dobrou noc a hrajte dál! A co třeba čokoládové taco? - Mám chuť spíš na burákové máslo. - Nahoře jsou buráky. - A co buráková tyčinka? - V té bude těch buráků moc. Co je? Ahoj, Georgi. Ahoj. Jak jde obchod? To vidíš sám.

Slepej snad ještě nejseš. Jdu si jen pro colu... a žvýkačky. - Můžu? - Klidně, pořád si vybíráme. - Už losovali? - Jo, prošvihnuls to. To už je tolik? A slušelo jí to? Měla tu bílou halenku s výstřihem? Ne, měla zeleno-červený šaty. - Kolik to dělá?

- 2,25 dolaru. Jako vždycky. Člověk nikdy neví, jak s tím zamává inflace. - Jaký vylosovali čísla? - Nevím. Tos mi je nenapsal? Na to máme automat. Už se smiř s tím, že ti je nebudu psát. Strč ten los do automatu a máš hotovo. JE NÁM LÍTO A co když se porouchal?

JE NÁM LÍTO Co když tam maj furt starý čísla? Aktualizuje se. Nebuď tak nedůvěřivej. Já myslel, že vaše generace ve vědeckej pokrok věří. VYHRÁVÁTE JACKPOT! Sakra, to mě poser. Kolik je to peněz?

Kolik? 156 milionů. 96 milionů přímo na ruku. Kurva! Koupím to tady. Tenhle los mi obrátí život naruby. Kolik chceš? To je fuk, koupím to tu. A na střeše si postavím dvacetipatrovej barák! Můj život právě nabral novej směr.

Ani hnout, ty nadutej dědulo. - Dej mi ten los. - Co to má bejt? Na takovej ranec jseš moc starej. První noc s nějakou štětkou, a hned dostaneš infarkt. Dej ho sem. Ne. Vážně chceš, aby to skončilo takhle? Odlož zbraň! Ruce vzhůru! Lehni si na podlahu!

- Kde se tu kurva vzal? - Okamžitě! Kurva. Zapomeň! Polož ji. Do prdele, do prdele. - Kde je videozáznam z kamery? - Nenahrává se. - Ani hovno! Kde je? - Vzadu. Vy dva, vstávat!

Vstaňte! Kurva práce! Vyndej tu kazetu a koukej ji spálit. Polib si. No tak, chlape. Nebudem si to dělat těžší. Heleďte, já nechci nikoho zabít. Nechtěl jsem zabít ani toho dědka.

Může za to ten kovboj s odznakem! Asi má vymyto z akčňáků. Na rukojmí se nestřílí! Bude ze mě milionář. Poprvé v životě se mám na co těšit. Takže to společně nějak pořešíme, jasný? - Chtěl koupit tvůj obchod, viď? - Jo. - Jakou má hodnotu? - 10 milionů. - Ani hovno! Pořád mám bouchačku. - Ne, máš 156 melounů. Po zdanění asi sotva.

A co když nás vyhrálo víc? Čtyři miliony? A co vy dva? Čtyři miliony... - Proč kurva bulí? - Je těhotná. - Já myslel, že je jen tlustá. - Polib si! - Bacha na jazyk! Klídek. Jen jsem to chtěl trochu odlehčit. Tak jo, čtyři melouny pro vás a jeden na školu pro děcko. - Proč dostanou víc? - Klidně jim dám pro děcko dva, ty kokote. Na to zapomeň!

Dva lidi kvůli tobě umřeli. Nehodlám ti pomáhat. Cože? Je po nich. Tím, že se budeš chovat jako kretén, jim život nevrátíš. Odejdeš odsud buď jako milionář, svědek, nebo v pytli na mrtvoly. Mám bouchačku. Ve filmovým zpracování našich životů jsme všichni Bondové, ale realita smrdí krchovem. To nám vystačí na celý život. Jak ti máme věřit? Jak dostanem ty prachy?

Vymyslíme, co se tu semlelo. A já dojdu vybrat ty prachy. Jestli někdo cekne, všichni ostrouháme. To si kuřte. - Ale na to jsme moc chamtivý. - A co se semlelo? Co já vím! - Klasika. Přiběhnul nějakej negr... - Jdi do prdele. Vážně?

Milá drahá, vím, že rasismus je už dneska hroznej přežitek, ale kápni božskou. Černoch a Asiatka – z toho kouká nejkrásnější děcko na světě s prachatým strejdou. Přestaňte řešit kraviny, jo? Přiběhnul černej týpek, chtěl obrat dědka, fízl po něm šel, tak ho zastřelil. Tečka. Budou hledat vraha, kterej neexistuje. A o losu nikdo ani necekne. Platí? - Platí.

- Fajn. Teď potřebujem neprůstřelnej příběh... Hlásím střelbu... a raněného policistu. Žádám okamžitě posily. Pachatel je ozbrojený a nebezpečný. Co si za ty prachy koupíš? V první řadě to tu zavřu. Na Kostarice je prej teď nádherně. A co vy dva?

Já natočím pornáč, ve kterým budu sám hrát. Nechci hlavní roli, jen ho prostě musím Jenně Haze narvat do zadku. To ti říkám. Ale bude to vysokorozpočtový péčko. Bude tam klasickej Batman, akorát to bude péčko. Celý to začne tím, že Catwoman přepadne banku, Batman s Robinem ji chytěj a přefiknou. Daj si s ní pořádnej sendvič, a jestli to tý babě nebude vadit, třeba i dvojitej anál...

Hlavně to musí mít pořádnej scénář. Chci tam dějový zvraty a plno počítačovejch efektů. Všechny záporačky si to tam najednou nakráčej a Batman je bude muset porazit a pak ošukat. A vrcholem filmu bude gigantická orgie. A v samotným závěru si to Batman rozdá s Robinem. Už bylo načase.

Jsou to hrozný buzny. Všichni jen čekaj, kdy se to stane. Ne! Kurva. Ty vole. Když už střílíš, tak aspoň miř! Copak vás to neučili? Promiň. Vem...

Vem si ho. Dostal jsem ho. Dostal jsem ho. Upozorňujeme vás, že jste obklíčeni policií. Prosím, vycházejte pomalu a s rukama nad hlavou. Chceme vše vyřešit v poklidu a tichosti. Nikdo nemusí přijít k újmě na zdraví. Potřebuju zdravotníka!

Pane, slyšíte mě? Slyšíte mě, pane? Pane? - Jak je na tom? - Je po něm. Budeš chtít pomoct? Ne, jdi se mrknout dovnitř a dej vědět kdyby něco. Jasnačka. Do prdele!

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (98)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A já sem čekal, kdy se zjistí, že se ta mašina na ty tickety posrala a ukazovala všechno jako výhru :D

221

Odpovědět

kvůli ticketu tolik lidí zemřelo to to je opravdu.....

212

Odpovědět

a co ze dej je znacne nepravdepodobny ??? sak o tom su filmy cim by bol zaujimavy fim o tom jak ide babka do obchodu kupy jogurty a chleba a ide domov je to pravdepodbne ? je. je to zaujimave ? nie. inac skvly film to by stalo aj za sfilmovanie tak na 1:30 by sa to dalo natiahnut. gratuluje, scenaristovi aj tomu co robil titulky

190

Odpovědět

šlo vlasně jen o ten posraný ticket :-D

180

Odpovědět


Odpovědět

sakra zase to odnes cernej achjo...

193

Odpovědět

Nevím, jestli to tu už někdo psal, ale v 4:51 ... "jsež" ... co to je za slovo? Dal bych tadši "jsi" :D
Jinak squelej film.

181

Odpovědět

Adame
Nijak nechci obhajovat svůj scénář co se jeho kvality týče. Uznám jeho jakékoliv nedostatky, ovšem tvou kritiku nemohu pokládat za oprávněnou. Nelíbí se ti scénář vzhledem k jeho nedůvěryhodnosti. Odvoláváš se na nízkou pravděpodobnost, kterou se alespoň dle tvého názoru tento příběh vyznačuje. Já osobně nepopírám skutečnost, že některé jevy jednoznačně vznikají s menší pravděpodobností než jiné. Pokud ale jen trochu člověk rozumí pravděpodobnosti, nemůže tvrdit nic z toho, co si tvrdil ty. Velmi nepravděpodobné totiž neznamená nemožné, jak se mnozí mylně domnívají.

180

Odpovědět

To byla teda síla

181

Odpovědět

To Mikes: To by byla celkem pekna sra*ka podle tvyho scenare....protože už by to bylo těžko uvěřitelný, přitažený za vlasy a překombinovaný. Takhle to bylo tak akorát.

Jinak si říkám...co bych dělal na místě těch lidí. To by bylo slušný morální dilema.

181

Odpovědět

2 bartlett:Takze ty myslis, ze kdyby na jeho miste /zakrvavenej, se zbrani v ruce/ byl beloch, pustili by se s nim do nejakych sahodlouhych debat? Ten film rozhodne neni jen o rasismu nebo predsudcich, ale taky o chamtivosti a nahode/osudu a point je tam dost na to, aby si kazdy nasel tu svou.

181

Odpovědět

koukám, dost lidí tu vůbec nepochopilo pointu :D tak dobře, pointou je, že černoch je v dnešní postrasistický a pozitivně diskriminující americe dycky považovanej za potencionálního zloděje/vraha, kór když je ještě zakrvácenej a má v ruce pistoli. nikdo se ho na nic ptát nebude. o ten tiket tam fakt nešlo ani náhodou

181

Odpovědět

Mikes: Whúú, dobrý...

180

Odpovědět

Nádhera. Mnohem, MNOHEM lepší než ten donův syn.

181

Odpovědět

bez chyby .. absolutne super .. ten polda kovboj .. no mooc

181

Další