Velká vlaková loupežSTD: Oddfjord (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:315
Počet zobrazení:4 780

Seriál STD (Small Town Detectives - Detektivové z maloměsta): Oddfjord je absurdní komedií z dílny PistolShrimps. Seriál je zasazen do malého norského městečka a podivným jménem Oddfjord, kam se uchyluje ostřílený newyorský policista Dave, který má plné zuby velkoměsta a těší se na poklidný život na maloměstě. Na městečku Oddfjordu ale není podivný jen jeho název... Hrají: Dave T. Koenig, Stian Hafstad, Christer Larsen...

Přepis titulků

Dave! Dave! Překlad:SolamBee www.videacesky.cz DETEKTIVOVÉ Z MALOMĚSTA: ODDFJORD O TÝDEN DŘÍVE V NEW YORKU ŘEDITELSTVÍ NEWYORSKÉ POLICIE Z toho psychologického vyšetření je jasně vidět, že se co nevidět zblázním!

Je tady na mě moc stresu a pořád se to zhoršuje, všichni tu po sobě střílí a... Já na psychologická vyšetření nevěřím. Ne, ne! Ale no tak, tomuhle městu jsem věnoval 15 let svého života! Musíš mi pomoct! Potřebuju někam, kde je minimální zločinnost, kde nejsou drogy a lidi se nesnaží jeden druhému ustřelit obličej. No dobře, můžu ti nabídnou nový výměnný pracovní program s Norskem.

Hledají policisty pro místo zvané... Oddfjord. Oddfjord? VÍTEJTE V ODDFJORDU NEJÚŽASNĚJŠÍM MÍSTĚ NA ZEMI Váš los uvízl na stromě? Jistěže vám pomůžu. Dave! Dave! Dave! To zní...

- dokonale. - Dave! - POLICEJNÍ ŘEDITELSTVÍ - Jdeš pozdě. Jdi se převlíct. - Cože? - Za parťáka dostaneš Christera... Nelži mi! Máš pro tu zásilku formulář PHGD-14? Tak máš?! Půjdeš sedět, břídile! ...a Stiana. Ani omylem, pracuju sám... s mým parťákem.

A forenzním... a SWAT týmem, laborkou a pracovníky úklidu. Ale kromě nich pracuju sám! Máš smůlu. Vezměte ho s sebou na ten vlak. "Vezměte s sebou Davea na ten vlak." Zatracení imigranti, co nám kradou práci. - Cos říkal? - Jen mluvíme o počasí. To jistě. Takže co přesně tady děláme?

Myslíme si, že se chystá přepadení tohohle vlaku. Tak poslyš, s takovýmhle přístupem v tomhle městě nepřežiješ ani den! Ale no tak, je to malé norské městečko. Proč by proboha někdo chtěl... Jdeme. Sakra. Dave! Dave! Dave! Dave!

Pět rukojmí zemřelo poté, co policista ztratil kontrolu nad svou zbraní při vyšetřování dnešní loupeže v Oddfjordu. Lupičům se podařilo prchnout i s penězi. Soustřeďme se na pozitiva... loupeže jsou tady dost vzácné, ne? To není možný, tohle přece není New York. New York?! Tohle je Oddfjord!

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Typicky norské městečko :)

190

Odpovědět

Nevíte, jak se jmenuje písníčka při závěřečných titulcích? Zní docela dobře :)

190

Odpovědět

Hm a nebo prostě počkat na konec titulků :) Jak jednoduché.

http://www.youtube.com/watch?v=85-ZeG6hwp4

180

Odpovědět

Možná by taky stálo za zmínku, že zkratka STD znamená "Sexuálně přenosná nemoc"

180

Odpovědět

Vypadá slibně, nejlepší hláška určitě:"This is Oddfjord!" :D

192

Odpovědět

Tak tohle vypadá dost slibně :)

180

Odpovědět

Zdesil som sa, lebo PistolShripms tu už dáke videá majú a ani jedno z nich nie je nič moc. Toto ale vyzerá naozaj dobre, príjemne ma prekvapila najmä profesionalita, s ktorou natáčajú. Prvý diel 9/10, dúfam že ostatné budú rovnako dobré. Dobrá voľba seriálu!

182

Odpovědět

plusko za tu zlutou barvu! (detaily se musi docenit :))

180

Odpovědět

Toto je Oddfjord! :D :D

181

Odpovědět

Pistol Shrimps sice už nějakou dobu odebírám ale k Oddfjordu jsem se nikdy nějak nedostal... teď vidim že to byla chyba... Supr díl, další prosím :D

181

Odpovědět

Perfektně to k Oddfjordu sedí :D.

180