STD: Oddfjord - Junkie XL a Datarock: Gloria

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:4 161

Dnes večer se rozloučíme se seriálem STD: Oddfjord, a po minulém díle je proto vhodné uvést tu na žádosti diváků i píseň, která hraje při závěrečných titulcích a speciální verzi videoklipu k ní.

Poznámka: Gloria in excelsis Deo = latinsky sláva Bohu na výsostech.

Přepis titulků

Já ti tu tvou zas*** kameru roztřískám! Policie posiluje pátrání po takzvaném Gloriině gangu. A hlavní zpráva dne: Junkie XL a Datarock natáčí svůj nový videoklip tady v Oddfjordu. Když jsem ji viděl poprvé, bylo jí teprv 16 let, byla nádherná jak motýl a hrdá jako královna. Než jsem ji viděl podruhé, tak pěkně vyrostla, sebejistá princezna s hravostí štěněte.

Když jsem ji viděl potřetí, dělala v baru, miluje rokenrol a vypadá jak hvězda. Než jsem se nadál, měl jsem ji nahou v posteli, lepší probuzení jsem nikdy předtím nezažil. Gloria! Gloria! Gloria! Má Gloria, nádherná euforie.

- Gloria! - Je mojí kněžkou. - Gloria! - Bude mou velitelkou, tak jako byla Kalypsó Odysseovou. Má Gloria, nádherná euforie. Je mojí kněžkou, Bůh je mi svědkem, tak jako byla Kalypsó Odysseovou. Má Gloria in excelsis Deo.

In excelsis Deo. Když jsem ji viděl poprvé, bylo jí teprv 16 let, byla nádherná jak motýl a hrdá jako královna. Než jsem ji viděl podruhé, tak pěkně vyrostla, sebejistá princezna s hravostí štěněte. Když jsem ji viděl potřetí, dělala v baru, miluje rokenrol a vypadá jak hvězda.

Než jsem se nadál, měl jsem ji nahou v posteli, lepší probuzení jsem nikdy nezažil. Gloria! Gloria! Gloria! Má Gloria, nádherná euforie. - Gloria! - Je mojí kněžkou. - Gloria!

- Bude mou velitelkou, tak jako byla Kalypsó Odysseovou. Má Gloria, nádherná euforie. Je mojí kněžkou. Bůh je mi svědkem, tak jako byla Kalypsó Odysseovou. Má Gloria in excelsis Deo. Překlad: SolamBee www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:20 to začína xD

182

Odpovědět

Mi príde, že preložiť " mistress" ako veliteľka je kravina.
Ale ďakujem za preklad.

196

Odpovědět

Kedže tam potom spieva ako ju *****. Norm. to je milenka a len ďaľší význam je veliteľka. Ale milenka sa tam aj hodí viac ako veliteľka podľa mňa.

180

Odpovědět

"Dnes večer se rozloučíme se seriálem STD: Oddfjord," Odkdy je poledne večer?:D

1820

Odpovědět

:-D asi jsem si měl přečíst ten titulek celý...:-D beru zpět a přiznávám, že jsem idiot...:D

180

Odpovědět

+sverdystaky jsem se dost vydesil :D

180

Odpovědět

A je rozhodnuto .. jestli někdy budu mít dceru, bude to Gloria :-D

192

Odpovědět

No, vzhledem k popisu by sis to měl ještě rozmyslet, jestli chceš takovou Glorii :D ( pokud nejsi Fritzel)

192