Miř na mě, když to dokážešSuricate

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 37
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:362
Počet zobrazení:15 241

Dva zloději se vloupají do bytu, který není tak prázdný, jak si mysleli.

Přepis titulků

-Kód? -Jaký kód? -Vstupní. -Ten neznám, nebydlím tu. -Děláš si srandu? -Ne, idiote. -Pardon. Dovolíte? Hezký večer! Podívej, co mám! Co jsem našla. Ne, ne, ne, ne. Ani hnout!

Ruce vzhůru! A ty polož Michela Sardoua. -To je tvůj přítel? -Jo, je. Co jako? Zavři zobák. -Dobře. -Lehnout na břicho, hned! -Krb! -Co? Vylezeme na střechu a slezeme po okapu. -Není tu krb.

-Aha, není tu krb. Do hajzlu. To útěk krbem komplikuje. Poslyšte, začínám si brát osobně, že mě ignorujete. Takže, prosím, lehnout na břicho, hned! Ano, ano, dobře, dobře. Fajn, fajn. Ne, je mi líto, nelehnu si, protože...

jsem těhotná. -Cože? -Ou. Jsem těhotná. Nevšiml sis? Cože? A to mi jako říkáš teď, tady před pánem, takhle? Třeba to ani není moje, nevíš. No dovol? To jsi mě teda zklamal. Pardon, že vás přerušuju, ale jak to souvisí s vloupáním do mého bytu?

Míříš na mě puškou, když jsem těhotná! Jestli vystřelíš, máš to 2 v 1. Bude ze mě táta. Nemůžu, to přece nejde, mám panický záchvat. Jo, máš záchvat, protože na tebe někdo míří. Někdo? Neškodila by trocha respektu. Můžu vás zastřelit. Situace je vážná, chápete? Je to normální, legitimní sebeobrana. Musíme vymyslet jméno a všechno.

Sebeobrana? Copak tě snad ohrožujeme? Kde jsme ho počali? A kdy? Laser Game. -Ano? -Tam za tou zídkou. A jo. Poslyšte, vy dva idioti, pardon, že se k tomu vracím, ale je to sebeobrana.

-Postav se přede mě. -Co? Ha! Štít! Štít z těhotné ženy! Vypadněte, serete mě. Zmizte, hned! Pojď! Ne, vážně, polož Michela! To je pro děťátko, ukolébavky. Tak dobře. Jsi super chlap.

Omlouvám se. Nashle. Nevím, jestli to zvládnu. Dítě kaká a zvrací a já mám emetofobii. Nejsem těhotná, troubo! Blafovala jsem. Aha. Aha, fajn. Laser Game? Vždyť je pozdě, mají zavřeno.

Aha, kvůli sexu. Jo. Tak pojď. Vezmi jejich tašky a taky ten obraz, ten vynese hodně. Ten trik s těhotenstvím není špatný. Příště ho vyzkouším. -Ehm, ne. -Proč? -Jsi moc...

-Ne. -Nemáš... -Sklapni. Jsi prostě moc stará, no. Pojď, mizíme, než dorazí majitel. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

bylo mi to trochu podivný, nejdřív slepá ženská pak muž na vozíčku... ale ten twist jsem opravdu netušila :D

280

Odpovědět

ten twist :D

80

Odpovědět

Jak já bych si s ní dal "LaserGame"

242

Odpovědět

... počkat... on jí má nenabitou, zlomenou... o oni maj stejně ruce nahoře??? wtf? :D

Ale jinak úžasný :D

162

Odpovědět

Když je zlomená, nepoznáš jestli je nebo není nabitá-můžeš se taky vrhnout proti němu a nebejt dost rychlej-sklapne ji a nadělá ti do pajšlu ventilaci. Tím spíš když uvnitř není právě ideálně osvětleno a ty nemáš jistotu co starouš vlastně drží. A když už nabíjí....ve vypjatý situaci si málokterej zelenáč zachová nervy aby skočil dopředu dřív než je náboj v komoře, autoritativní hlas v takový chvíli udělá svý.

230

Odpovědět

+GundalfTak v 0:50 to chápu... ale někdy mezi tim a 1:00 jí musel zlomit... pak si jí pohodově nabíjí a ješte do toho mluví... skočit na něj, tak nemá šanci s takhle dlouhou zbraní cokoli udělat.

Jinak, proč si jí nenabil předem, když je očividně čekal? :D

04

Odpovědět

Dost dobrý, konec nečekanej :D

401