Svatba Simona Cowella

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:502
Počet zobrazení:6 288

České charitativní pořady většinou bývají nudné jako přímý přenos ze želvích závodů, ale jak už to tak bývá, v zahraničí jsou i v tomto směru mnohem lepší. Tradiční britská charita Red Nose Day (Comic Relief) se koná jednou za dva roky a hlavní událostí je sedmihodinový přímý přenos nabitý komediálními skeči a dokumentárními medailonky z Afriky i Velké Británie.

Letos se mezi skeči objevil opravdový skvost - svatba Simona Cowella, televizního kata a porotce X Factoru a Britain's Got Talent. Samozřejmostí je i účast spousty známých tváří právě z obou show. Za tohle se ty příspěvky posílají snadno.

Přepis titulků

Jste srdečně zváni na svatbu Simona Cowella a Není důvod k nervozitě. Povstaňte, prosím, přichází nevěsta. Na svatbách vždycky brečím. Vždyť to ještě ani nezačalo. - Nevěřila jsem, že se toho dočkám. - Jsem ráda, že konečně našel tu pravou. No, už si užil dost. Posaďte se, prosím.

Dnešní svatební obřad zahájíme čtením pana Roberta Williamse. Dnešní čtení pochází z Největších hitů Take That. Skladba sedmnáctá, třetí sloka. Simone, můžeš si dělat, co chceš. Dělej si, co chceš. Nemusíš mě žádat o svolení.

Dělej si, co si přeješ. Dělej si, co chceš. Dělej si, co chceš. Nemusíš mi to říkat. Dělej si, co chceš. Jsme na konci poučení. To byla vskutku dojímavá slova. Děkuji. A teď, zatímco kongregace zůstane usazena, vyslechneme si píseň speciálně vybranou ženichem.

Úžasné! Děkuji panu Paulu Pottsovi a jeho vokalistům. Astonovi, Marvinovi Oritsému a J.B. A nyní, pokud někdo z vás zná důvod, proč by tito dva neměli být sezdáni, ať promluví nyní, nebo ať mlčí navždy. Úžasné!

Tak začneme se sliby. Opakujte po mně. Já, Simon Tyrone Cowell... Já, Simon Tyrone Cowell... televizní hvězda a legendární hudební producent, který navždy změnil oblíbenou zem. Přerušte tu svatbu! David Walliams! Co to má znamenat? Miluju tě, můj Simone.

To my bychom se dneska měli brát. Zbožňuju na tobě úplně všechno. Zbožňuju, že tvoje vlasy vypadají jako jezevec. Zbožňuju, jak tvoje kalhoty sahají až k tvému podpaží. Zbožňuju, že nosíš upnuté svetry, které odhalují obrysy tvých bradavek. Utečeme spolu. Někam, kde nás nikdo nezná. To je pro mě nemožné, pro tebe je to snadné. Jenom my dva.

A Sinitta. Ode mě je to ne, Davide. Tak kde jsme to byli? Á, jistě. Opakujte po mně. Přerušte tu svatbu! Olly Murs! Jo, Simone, já tě miluju. Kdykoliv mě k sobě přivineš, moje srdce vynechá, vynechá, vynechá úder. - Přerušte tu svatbu!

- Co? - Dermot O'Leary! - Panebože! To já tě miluju, Simone. To my bychom měli být ve finálové dvojce, když máme svemízu. Přerušte tu svatbu! Rachel Adedeji! Teda vlastně ne, pardon. Louis Walsh! Nedělej to, Simone!

To já tě miluju. Dej si pohov, je můj! Byl to můj Simon dlouho předtím, než se z něj stal tvůj Simon, tak si dej pohov ty. Simone Cowelli, Louis Walsh do mě strčil. Miluju tě, Simone, a chci jít do poroty. - Já tě miluju, Simone. - Ruce pryč, Dixonová, je můj! Miluju tě, Simone, vyber si mě. - Já miluju Simona. - Já tě miluju, Simone. - Milujeme tě, Simone.

- Vlastně, já ho miluju. - Já miluju Simona. - Já ho miluju. Já tě miluju, Simone. Já miluju Pierse Morgana. - Já tě miluju, Simone. - Já tě miluju. To by stačilo! - Obávám se, že to jsou čtyři "ne". - Správně! Tak už to dokončíme, ano? Opakujte po mně. Sharon Osbourneová!

Ale ne! Chci si tě vzít. Vážně? Já myslel, že mě nemáš ráda. Nemám. Chci si tě vzít, abych mohla zničit zbytek tvého života. Nikdy! Na milion procent. Ticho! Dobře.

Prohlašuji vás mužem a ženou. Můžete políbit nevěstu. Konečně! - Vypadáš nádherně. - Já vím. Jste srdečně zváni na svatbu Simona Cowella a Simona Cowella. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak, tak :) Kdo nikdy nesledoval britský Talent nebo X Factor, asi jej to nemůže moc pobavit. A kdo to naopak sledoval, musel už od první scény tušit, koho že si to Simon asi bere :D Jinak dobré.

260

Odpovědět

predvidatelny, ale dobry.

203

Odpovědět

Je to rozporuplné video... ale mě to pobavilo. :D

212

Odpovědět

Proč já to jenom čekal? :D Perfektní.

232

Odpovědět

určitě je to zábavnější pro ty, kdo sledují britský X Factor a Got Talent, je to celé postavené na referencích z těchto pořadů. Mě to pobavilo dost - 10*
Náhradní nevěsty neměly ani jedna chybu :D

Jinak k Rednose day - takto se mají dělat charitativní show a ne jak u nás Kuře, apod. Skvělá myšlenka celého pořadu a celé charity Comic Relief. Je to důkaz, že charita nemusí být vždy jen patos a ždímání emocí, byť se to bez záběrů z afriky neobejde, tak pořád je to vkusné.

243

Odpovědět

časť s Ollym Mursom bola the best :D

213

Odpovědět

totální kravina, trapnost nad trapností... chci svých 7 minut zpět :(

1862

Odpovědět

Chceš zpět svejch 7 minut?
Já chci zpátky svoje 4 sekundy, jak jsem četl tvůj trapnej komentář.

272

Odpovědět

No to je teda opravdu skvost .....

198

Odpovědět

Nejlepší jsou Stavros Flatly :D http://www.youtube.com/watch?v=7gHvATmUsSg

183

Odpovědět

To je taková kravina! :D Ale jak to pobavilo!! :D

2111

Odpovědět


Odpovědět

První !!

1839

Odpovědět

First to comment, last to get laid. ;)

196