Švédština a Phil Collins v červeném křesleThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:364
Počet zobrazení:6 483

Dnes vám přinášíme opět jedno z letošních červených křesel. Na pohovce sedí čtyři krásné ženy; jak se jim budou líbit historky od dvou šarmantních pánů?

Přepis titulků

Než půjdeme, mrkneme se do velkého červeného křesla. Kdo je tam? - Ahoj. - Zdravím, jak to jde? - Všechno šlape, díky. - Nejste náhodou ze Švédska? - Ne, ze Severního Irska. - Vážně? Mám na to sluch. - Prostě to slyším. - Ale žil jsem ve Švédsku. - Co že to? - Žil jsem tam šest měsíců. Vidíte?

Tak proto! - Řeknete nám něco? - No jo, umíte švédsky? - Umím jednu větu. - Je to něco nechutného? - Ne. - Tak to zkuste. Ještě jednou. Znamená to: "Žádnou reklamu, prosím." Jak je to správně? Shodíme ho! Takže se shodneme, že švédsky neumíte ani ň.

Ale mohl mít skvělou historku! To už se nikdy nedozvíme. Tam, odkud pochází, je určitě sranda. Dobrý den, pane. - Zdravím. - Jak je? - Výborně. - Super, vaše jméno? - Tony. - Vypadá jako fyzik. Skvělé, odkud jste?

- Z Londýna. - Pozor, je z Londýna! - A copak děláte? - Účetního. Je to účetní. Za to není třeba se stydět. - Měli bychom ho shodit rovnou. - Ne! Účetní jsou milí! Pardon, během natáčení nebyl zraněn žádný účetní. Takže účetní Tony z Londýna a jeho historka. Můžete. Stalo se to v roce 1977, královna slavila stříbrné jubileum... - A my jsme měli...

- Moment, Tony, musím si vzít tužku. Měli jsme oslavu se sousedy z celé ulice, bylo to v západním Ealingu... - Ano... - A pár měsíců předtím se přistěhoval Phil Collins. - Což bylo úžasné. - Phil! - Phil Collins se přistěhoval! - Ano, a tak jsme... Musím podotknout, že tohle jsou totální sedmdesátky. Genesis byli na vrcholu slávy, všichni jsme z toho byli vedle... Máti byla v sousedském výboru a vybírala na tu oslavu peníze. - Ta je úžasná!

- To ano. Chodila ode dveří ke dveřím, přišla ke Collinsovým, a když otevřel, vysvětlila mu, o co jde. Dal jí peníze a pak povídá: "Jak to máte s hudbou? Můžu zavolat klukům, kdybyste chtěli." A ona řekla: "Ne, díky, budeme mít diskotéku." To je dobrá historka. To je celé? Tak můžete jít, Tony! Tony se nám líbil. Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zavádějící titulek videa! Bulvár! Já čekal, kdy se tam objeví mr. Collins a ty ženy budou překvapením koukat a prát se, která ho dříve shodí a ono nic.

661

Odpovědět

Bože, čo tam bol stretnutie príšerných žien? Správajú sa tam ako tri zlé čarodejnice. Jediná sa tam držala na úrovni Carey Mulligan. Tie necelé tri minúty mi stačili, ďakujem.

2117

Odpovědět

Příjde mi to, jako takový feministický kroužek (včetně Grahama :D ).
Tam bych opravdu historku říkat nechtěl, viz. první borec. Má v paži nějakou švédštinu, protože je jasné, že přišel aby ho někdo opravoval a následně vyrazil..Jako ve škole :D

605

Odpovědět

To není normální, ta Amanda nestárne

141

Odpovědět

"Jak to máte s hudbou? Můžu zavolat klukům, kdybyste chtěli."
"Ne, díky, přijede Peter Gabriel."

581

Odpovědět

Jen jedno tříminutové video? To snad ne...

214

Odpovědět

Aktuálně skončila 17. sezóna Grahamovy show, tak musím lovit ve starších epizodách a většinu dobrých scének už tu máme přeložených. Pokud máte tip na nějakou zatím nezveřejněnou, budu ráda. :)

191

Odpovědět

+hAnkotu s Leslie Nielsonem

50