Cher v 11 ve vězení a v 72 opět na turnéThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:6 332

Nejen, že Cher ve svých 72 letech hraje v trháku Mamma Mia! Here we go again, vyráží také na turné po Austrálii a Novém Zélandu. Ale jak prozradí v dnešním díle, odmalička nebyla žádná šedá myška a její máma s ní měla spoustu starostí.

Poznámky:
Mardi Gras je karnevalový průvod.
Zmiňovaná Bette, která kromě Cher také ještě vystupuje v pokročilém věku, je Bette Midler, americká zpěvačka, které je také 72 let.

Přepis titulků

Cher, tvoje máma tu je stále s námi. A opravdu se mi líbí její geniální rada, - její pravidlo pěti let. - Pokud na tom za pět let nebude záležet, - nezáleží na tom. - To je dobrá rada. Když se stane něco špatného, řekněte si: "Bude mě to za pět let zajímat?" Mně to vždycky pomohlo, vždycky se to hodí. Přečetl jsem si to a přišlo mi to geniální. Fakt skvělé. A nepřišla na to náhodou, když jsi byla teenager?

Byla jsi docela divoké dítě, řekl bych. Dobře. V devíti letech jsem byla divočejší než jako náctiletá. Utekla jsem z domu, ukradla koně, naskočila na náklaďák a jela jsem, dokud moje kamarádka nezačala volat maminku. - Jak jste se dostaly zpátky? - Zavolala jsem mámě. Toto je – nevím jestli jediná, ale rozhodně první policejní fotka Cher. - Kolik ti bylo?

- To vůbec není pravda! To není pravda. Udělala jsem to, ale nezatkli mě za to. - A odkud to teda je? - To je školní fotka z osmé třídy. Jenom pod to dali... Kdyby to byla pravda, přiznala bych to. Je tady napsané Policie LA. To proto, že nějakýmu plátku to přišlo vtipný. Mně teda vlastně taky. Naučila jsem se řídit v 11. - Vlastně nebyla divoká.

- Naučil mě to dědeček, nebylo to nic velkého. Moje kamarádka měla přítele, který říkal, že jenom zajde do bowlingového klubu, něco vyřídí, bude tam čtyři vteřiny. Tak jsme čekaly a čekaly a on se nevrátil, tak ta holka říká: "Cher, ty umíš řídit, pojďme se projet po parkovišti." Souhlasila jsem. Pořád nepřicházel. "Cher, objedeme blok." A pořád se nevracel, tak jsem si řekla nas*at, pojedeme na projížďku. Jely jsme k drive-in pro nějaké pití a potom nás zatkli.

Teda ne tak úplně, jenom nás vzali do vězení. Ne, vážně. Vzali nás do vězení, bylo to jenom varování.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

je mi 72 a mam hodně plastik, tak mi zatleskejte... nechápu :D... vypadá hrozně a zblízka to musí vypadat ještě hůř.

03

Odpovědět

Chudáci tyhle důchodkyně, které si nechtějí přiznat, že tělo prostě časem bude vypadat jako mumie víc a víc a tím, že se jim přestane hýbat pusa při mluvení to fakt elegantně neobejdou. Sad story na to, že jsou to ve většině případech legendy - stejně jak Cher.

Určitě to nebude tím, že jsem o 50 let mladší než ona, ale ocenil bych kameru i na opačnou část gauče :D
P. S. překvapilo mě, že i Natalie Dormer o které mluvím, je pomalým krokem zachvilku čtyřicátnice :D

116

Odpovědět

Tak každý stárne jinak, někdo to stárnutí s grácií přizná, někdo se mu snaží vzdorovat různými prostředky - ale koneckonců je to každého osobní věc. Je mi vcelku jedno, jestli se budu dívat na Cher napumpovanou botoxem a natřenou všelikými mejkapy a pudry a laky a konzervačními látkami, nebo na Cher coby svraštělou babču - zajímá mě její zpěv a jsem srozuměný s tím, že to není žádná mladice. Nechám na ní, ať si sama rozhodne, jak chce vypadat, a já si poslechnu dobrý zpěv. To mi stačí ke štěstí a jestli jí stačí ke štěstí botox, tak jsme oba šťastní lidé. No není to hezké? 8^)

191

Odpovědět

+ScalexTo by mě zajímalo, jestli tyhle přebotoxované celebrity jsou se svým vzhledem spokojené. Je tedy pravda, že zrovna Cher vypadá - alespoň dle tohoto - ještě méně znetvořená než řada jiných. Já si naopak myslím, že to je trochu jako drogová závislost. Na začátku si člověk řekne, že to bude dělat jenom krémy a další kosmetikou. Pak zkusí jeden botox. Sedne si to, všichni to chválí. Tak přijde druhý a třetí až je z ní Cher (nebo Dolly Parton a další).
BTW Ty opravdu posloucháš hudbu Cher nebo to bylo hypoteticky řečeno? Protože já - s vyjímkou I got you babe - její hudbou prakticky neznám a přijde mi, že moc nadčasových hitů neměla a že patří mezi ty osobnosti, u nichž povědomí o nich výrazně přesahuje jejich význam - jako třeba David Beckham nebo Chuck Norris.

22

Odpovědět

+PaesTak řada z nich asi nakonec spokojená není, ale jak říkám, já to nechám na nich, je to jejich věc, každý svého štěstí strůjcem, já jsem si zas vyžral pěkně sádelnaté panděro a taky si za to můžu sám. 8^)

Ano, o hudbě Cher jsem mluvil hypoteticky, znám asi 3-4 její hity a tím to hasne, jinak patří k interpretům, které když slyším, tak alespoň nemám nutkání přepnout stanici, ale souhlasím, aura kolem ní je zářivější než jak by si reálně zasloužila.

11