Fotky z pubertyThe Graham Norton Show

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 156
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:99
Počet zobrazení:9 546

Všichni to známe, trapné fotky z dětství, nebo ještě hůř – z puberty. S tímto problémem musí bojovat i celebrity. Dnešní hosté, Eric McCormac, Deborah Messing a Rob Beckett, to ale zvládli se smíchem. Rob Beckett navíc vypráví, jak ve 14 potkal Grahama Nortona a prodal mu pytel kompostu.

Přepis titulků

Takže tobě je 23. Je zvláštní, že jsi vlastně vyrůstala na plátně, takže jsi nemusela řešit trapné fotky z mládí. - Musela, ale bylo to natočené. - Toho jsme si nikdo nevšiml. Ale myslím, že můžu přiznat za všechny, že jsme měli trochu trapnou pubertu. Ericu, ty jsi tuhle fotku nahrál, nevloupal jsem se k tobě a nenašel to tam. Kolik ti je na téhle fotce? To byla moje fáze Bay City Rollers. Bylo mi 15. Proboha!

Vypadáš na 32. - Vážně? - I teď vypadáš mladší. - Vyrostl jsi do krásy. - Tehdy jsem ještě nevěděl, jak vytrhat ten střed, takže tam ještě zůstalo dost obočí. Kdo to hrál v Neuvěřitelném Hulkovi? Lou Ferrigno? - Máme tady náznak Loua. - A trochu Davida Cassidyho. Děkuji. Tehdy jsem měl hrát ve školním představení muzikálu Godspell. Nikdy jsem neviděl tak krátkou ofinu, ale zároveň tak dlouhý zbytek. - Je to tak přesné.

- Ale není to vpředu byznys, vzadu párty. Je to spíš vlna jako u Farrah Fawcett. Klid. Uklidni se, Deboro. Máme tady i tvoji fotku. - Dobře. - A myslím, že tohle je velice americké. Některé americké dívky vypadají tak na 45. Vypadáš jako ředitelka. - Jo, ty vlasy mají vlastní život. - Jsou slušný. - Mohla bys v nich schovávat tužky. - Zasloužily by si vlastní adresu. - Na co byla ta fotka?

- To je moje fotka na maturitní tablo. To sis myslela, že se máš dívat tam, ale pak ti někdo řekl, že foťak je tady? Vyrostla jsem na venkově na Rhode Islandu a asi jsem tehdy hledala nějaké drama. Tak jsem se chtěla ukázat: "Tady jsem." A taky je to skvěle osvětlené, to se tvoje škola vytáhla. Je tam víc než jedno světlo. Trochu tady a něco tady. Jo, v East Greenwichi na Rhode Islandu to rozjeli. Mám pocit, že v Lewishamu ani ne. Tady máme Roba.

- To je jenom jedno světlo. - Co to máš v tom sáčku? Chápu, že máte hodně otázek. - Většinou té fázi říkám "zlé roky". - Co v tom je? Myslím, že... Teda vím to. Je mi 15 a hledám velikonoční vajíčka, na což jsem už moc starý, buďme upřímní. Ale v tom lovu jsem zaválel, rozdrtil jsem je. - Mimo snímek je spousta brečících dětí. - Začínám z toho mít trochu úzkosti. Jsem fakt hroznej, co?

Ten lov na vajíčka jsem si ale podal. V tom sáčku to vypadá jako policejní důkazy, že jo? - Ale ty vlasy, ty brýle. - A promluvme si o té ofině. - Zmínili jsme to u něj... - Na těch fotkách nám je stejně. - Byla to jiná doba. - A kdo se dostal do Hollywoodu? Mohli jsme na ty fotky vybírat sázky. Velikonoční sériový vrah. - Nebo Děda ofina? - Eric vypadal jako pornohvězda. Pracuju na tom.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Lou FerriNgo ? Musel jsem si to jít zkontrolovat, a říká to blbě, je to Ferrigno, už jsem se bál, že to vyslovuji blbě :D

00

Odpovědět

Díky za upozornění, je to opravené :)

10

Odpovědět

o tych zuboch ,tej neznamej b***y sa mi bude aj snivat,

212

Odpovědět

A tomu sa povie závisť :)

41

Odpovědět

+Čiarka potom medzeratomu predkusu co mu vypadava z ust? really?

04