MW3 1/4The Online Gamer (S01E30)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:2 919

Aaron je zpátky a je ještě víc hardcore než dřív. Vydání Modern Warfare 3 se pomalu blíží a natěšenost stoupá. Jak se na vydání MW3 připravují v obchodě Next-Gen, se můžete podívat právě teď...

Přepis titulků

Překlad: xxENDxx 7. listopadu 2011 www.videacesky.cz Krásné ráno přeju. Kde máš oblek? Nechal jsem ho večer u tvojí matky, když mi kouřila... péro. Cože? Napalm Strike!

Co to děláš, vole? Hry na Wii od teď neprodáváme. Rick bude naštvanej. - A co uděláš? Napráskáš mě? - Ne. Zkus to. Poletíš odtud tak rychle, že se ti protočí vocas. O čem to mluvíš? Bu*no. Takže ty zas hraješ?

"Ty žaš hlaješ?" Jsem znova masér, homokládo! Věděl jsem, že to nevydrží. Jestli hodláš něco dělat, Rick volal, ať se připravíme na vydání. Ahoj, sháním jednu hru na Wii. Vypadni! Co? Máš dvě možnosti.

Usmívat se, zatímco mi ho budeš sát... nebo vypadnout. - Bože můj. - Padej! Táhni! Bože můj. Tak jo. Tak jo. Tohle je jeden z nejlepších dnů v mým životě a nenechám nějakou krávu s její pipinou, aby mi to celý posrala. Nechutný. Ať se o tom Rick nedoví. Dneska jsi na něj nějakej ujetej.

Proč už konečně nepřiznáš, že bys do něj šel? - Jasně. - Proč tady ten noob vlastně není? Tohle bude nejlepší moment v historii. To asi těžko. Jasně. To bude moment, kdy přiznáš, že si honíš nad fotkama svý matky. To víš. Kdy sem dorazí ta zásilka? Nemůžu se dočkat, až si to rozbalím jako kurvu a pořádně to projedu.

To nevím. Mohl bys těm lidem dát pořadový čísla? Jo. Tak jo, do řady. Stoupnout do řady. Lag! Lag! Do řady, dělejte! Lag! Poslouchejte, debilové. Vím, že jste natěšení, ale nejdřív si musíme něco vyjasnit. Zaprvé, všichni jste podělaný noobové.

Zadruhé, dám vám pořadové číslo, abyste o půlnoci dostali hru ve správném pořadí. Zatřetí, kdy sem vaše smradlavá řiť dorazila, je mi úplně jedno. Cože? Já tu byl první. Jo? Kolikátej jsi v tabulce team deathmatche v Black Ops? Nevím. Minulej tejden jsem byl na 149. místě. Ne asi. Jdeš do toho tvrdě. Víte co? Seřadíme se tu podle umístění v žebříčku. Ty jdeš první.

Ty... zpátky na konec. Moment. A co moje umístění v tabulce? Jsi kráva... a krávy patří na konec fronty! - O co tu jde! - Na konec, nebo mi jdi udělat sendvič! - Jebat tě! - To by se ti asi líbilo, viď ku*vičko? Já jsem momentálně v žebřícku na 21. místě. Lžeš. Páni, už jsi poslal tu svou blbou manželku do háje?

Tak trochu, ona poslala do háje mě. Oblíbila si Xbox. Kráva blbá. Jo, dlouhej příběh. Hele, já nelžu. Přísahám, že jsem na 21. místě a že necheatuju. Vím, že nepodvádíš. Dostal jsem banána, když jsem se to snažil hacknout. - Treyarch... - Můžeš to omrknout na webu. Přestaň fňukat jako malá děvka a jdi na začátek fronty. Co?

To není fér. - Mám tě umlčet? - Co to děláš, vole? - Po tom ti nic není. - Označ jim lístky, ať se ta fronta hne. Ježíš, mámo, tak fajn. Vrať se zpátky ke kojení nebo tak něco. Mám to. Naval účtenku. Jedna. A teď vypadni. Páni, ani hnout!

Pokračování příště...

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zajímalo by mě, jestli je dobrej v CoD i v reálu. Nevíte to někdo?

180

Odpovědět

Kdyby byl dobrej v CoD i v reálu, tak to nehraje na Xboxu.

188

Odpovědět

líbilo se mi jak se rozeběhl za tou Wii ženskou :D

180

Odpovědět

no tyvole .. je z něj zas ?***k :D

183

Odpovědět

Povedený :D Super překlad, dneska to mělo šťávu

182

Odpovědět

Na to, jak dlouho a úspěšně to dělají, mě mrzí, že ještě nestihli našetřit na mikrofon, který by tak nezkresloval Aaronův hlas když se emotivně projeví:D Vždy mi to rve uši, když řve na plné plíce:D

182

Odpovědět

Asshole is back!

182

Odpovědět

Škoda, já měl Arona jako hodnýho chlápka docela rád :D

187

Odpovědět

kolikrát to sem ještě napíšete....

1813

Odpovědět

Ten chlapec co přišel na konci měl triko MK9, jestli mě do toho začne Aaron buznit tak se seriálem končím :).

181

Odpovědět

Tohle byl slabší díl, ale ten minulý vydal za dva takže pohoda...každopádně Aaron se do role psycho magora absolutně hodí.

183

Odpovědět

První, dobrej :D

188