Přidat do sledovaných sérií 2
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:173
Počet zobrazení:4 906

V minulé epizodě Aarona nevykopli z Next-Gen prodejny, ale odešel sám. To je jasný. Teď se ale dostal do vážných problémů a potřebuje peníze. Jak si asi poradí?

Přepis titulků

Překlad:xxENDxx Vypadni, sem je to jen na pozvání, tragéde. Zmlkni. Potřebuju půjčit 10 babek, krávo blbá. - Zapomeň. - Nedělej hérečku. Můj účet na Xbox live vypršel, potřebuju ho prodloužit. Řekla jsem, že ne. Nic ti nepůjčím. Proč ku*va ne? Protože nepoužívám podpůrný balíky a nejsem banka.

Nemáš náhodou krámy? Nemám, žalude. Jestli nevypadneš, tak najdu použitej tampón a narvu ti ho do krku. Poslouchej, krávo. Nemůžu hrát, prostě mi půjč ty prachy. Jak to, že nemáš 10 dolarů? Protože mi došly prachy, krávo. Z rodičů už nic nekápne. Tak si sežeň práci. Vykopli tě před 2 měsícema. Nevykopli, skončil jsem sám.

Krávo hnusná. Fajn. Chceš prachy? Na kolena a škemrej. Cože? Nikdy. Jak chceš. Budu v tabulce o tolik vejš, než ty. Naval ku*va ty prachy, blbko. Řekla jsem ne! Škemrej, nebo si najdi práci. Radši budu makat pro ujetýho gaye, než škemrat. Užij si to, trpajzlíku bez peněz.

Nesnáším tě! Dveře... www.videacesky.cz Jo, já jsem AlkoholikSpermomet. Cože? Hustej nick, co? Já vím. To zajisté. Prozradíte mi skutečné jméno? Aaron.

Máte s sebou životopis, Aarone? Ne. Makal jsem v Next-Gen, než vzali tu buznu jako manažera. Tak jsem skončil a rozhodl jsem se jít ke konkurenci. To je skvělé. Proč si myslíte, že by z vás byl dobrý pracovník u nás? Jsem nejlepší pařan na světě. Neprodávám hry holkám, noobům a retardům. Vím, že se vyplatí kupovat jenom CoDčka.

Žádný hry na Wii, nebo WoW kupóny. Takže budu na špici vašeho žebříčku tak za den. Děkujeme mnohokrát. Zavoláme vám. Zavoláte? Dostal jsem práci, nebo ne? Přestaň lagovat. Bohužel, Game Brothers nyní nepřijímá. Tak vyhoď nějakýho nooba a přijímat budete. Díky, že jse se stavil. Laguješ schválně, ty buzno?

Prosím, odejděte. Proč tam máte ceduli "Přijímáme". když nepřijímáte? Zas*anej cheatere. Ochranka? Pomůžete mi... To mě nedokážeš sejmout sám? Ty jsi ale tragéd. Stejně tu dělat s tragédama nechci. Díky, pospěšte si. Pospěšte, prosím.

Jak to šlape? Můžu si půjčit propisku? Jistě. Zvláštní dovednosti: Jsem hustej. Tady máš, staříku. Pane. Děkuji. Toto je váš životopis? Čti a zírej. Nejsem si jístý, co tu čtu.

Co je to poměr K/D? - Děláš si srandu, co? - Nedělám. Tak co kdybys přečetl to další? Mám na sto procent odemčený všechny perky v CoD... Můžete mi vysvětlit, co to znamená? Znamená to přesně to, co je tam napsaný. Je to hustý. Jistě. Dovalil jsem to do 74 levlu v Nazi Zombies. Ne asi.

Co to má být? To je vtip? Ne, není to vtip. Ty by ses nedostal ani do desátýho kola na první mapě s plamenometem. Nevím, jestli jste si vědom, co se tu děje, synu. Dám vám ještě jednu šanci. To má být nějaký slang z předchozího zaměstnání? Ty jseš ale noob. Je to slang pro to, jak tuhle práci vobtáhnu.

Stejně, jako jsem včera večer vobtáhnul tvojí matku. Zm*d. Lidi jsou takový noobové. Takže si fleka nesehnal. Pohovory jsou gejský. Nikdo mě nevzal. Asi pro to, že bych těm buznám nepokouřil. Proč tě asi tak nevzali. Nechápu. Becco, no tak.

Dej mi 10 babek. Škemrej. Ne. Tak jdi do metra žebrat o drobáky, jako socka, kterou ses stal. Ty jseš ale kráva. Cože? Zespod tabulky tě je blbě slyšet. Originální. Dej to sem. Chceš to zpátky?

Tak mi dej 10 babek. Já tě zabiju. Proč si nenajdeš práci, kde nemusíš k pohovoru? Idiote. To je ale ku*evsky dobrej nápad... Pokračování příště...

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak si rikam, jak to VČ překladaji kdyz je toho větsina vypipanych? :D

31

Odpovědět

Dont be a bitch - Nedelej herecku :-D

181

Odpovědět

1:26 říká "ditto" a né "the door" ve smyslu "já tebe taky" ... ditto je pokémon, co se umí proměnit v na jinýho pokémona a díky tomu získal v internetový a hovorový angličtině svoje místo, jako vyjádření stejnýho názoru. Jinak fajn díl.

66

Odpovědět

ditto určite nepochádza z pokémona :D
http://www.thefreedictionary.com/ditto

41

Odpovědět

+MathiasA název Pokémona Ditto asi pochází z čeho Mathes, hm? Use your brain.

212

Odpovědět

+Mathiashuh ... ok, myslel jsem, že ten výraz se odvodil od pokémona :D Asi jsem až moc velkej fanda pokémonů, ovšem význam zůstává stejný a chyba v titulkách pořád je.

31

Odpovědět

+MathiasJericho: ak si si nevsimol tak ja nehovorim, ze nazov pokemona nepochadza z toho slova. Ja hovorim, ze slovo ditto bolo v hovorovej anglictine uz pred pokemonmi. A ze kto tu ma pouzivat mozek :D

81

Odpovědět

Díky moc za další díl Online Gamera! :)

161