Tony Awards 2013 - Chci hrát v seriálu!

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:546
Počet zobrazení:7 577
Fantastické úvodní číslo k letošnímu předávání divadelních cen Tony jsme tu už měli. To však nebylo na dvouhodinovém přímém přenosu to jediné zajímavé, a proto vám dnes přinášíme ještě jedno přeložené číslo, se kterým Neilu Patricku Harrisovi (HIMYM) pomohli Andrew Rennells (The New Normal),  Megan Hilty (Smash) a Laura Benanti (The Playboy Club a Go On).  Všichni si společně zazpívají o tom, jak skvělé je mít roli v úspěšném seriálu.

Přepis titulků

Je mi líto, že... Ahoj! To je Andrew Rennells. Pojď nahoru! Promiňte. Andrew Rennells je můj kamarád. Hrál v The Book of Mormon, která před dvěma lety vyhrála cenu Tony za nejlepší muzikál. Pak z té hry odešel, přestěhoval se do L.A., získal roli v seriálu a ten zrušili. To je milé, že to říkáš, Neile. - Hrát v seriálu obnáší spoustu skvělých věcí. - Pravda. - Výhody, plat, soukromé tryskáče.

- Občas. Ale není to divadlo. Já začínal u divadla. Rád bych hrál v seriálu. Ano! Ano, divadlo, Neile, bude vždycky mým pravým domovem. - Rád bych hrál v seriálu. - Proč to pořád... A vím, že ať se budu podílet na sebevíce sitcomech a průlomových komedií... mluvím tu o Girls, tenhle seriál nezrušili, vím, že Broadway mě pokaždé přivítá zpět s otevřenou a přívětivou náručí. Rád bych hrál v seriálu.

Stát se populárním v seriálu. - Díky seriálu dostanete auto se řidičem. - Ale musíte hrát v seriálu. Já sice zbožňuju divadlo, ale v seriálu není žádné matiné. V seriálu nehrajete v jeden den dvakrát to samé. Za seriál vám dobře zaplatí. - Jenom když se dokážete v seriálu udržet. - Teď se chováš jako blbec. Chlapci! - Megan Hilty! - Podřiďte se svým agentům, účastněte se castingů, nemyslete si, že vás to nedostane daleko. Ale jestli chcete být hvězdou, musíte hrát v seriálu.

- Taky zrušený seriál. - Hrajte si na Broadway, proč ne, ale jestli chcete slávu, sitcom z vás udělá hvězdu. Jestli chcete být slavní, musíte hrát v seriálu. Na to připíjím. Laura Benanti, té zrušili seriály dva. Připíjím seriálovým hercům, kteří mají hromadu prachů. - A taky pije. - Pěkně jim to všechno vychází. Bastardi jedni!

Zrušili mi oba seriály, je to pravda. Nedělám si srandu. Ne jeden seriál, haha, ale hned dva! Takže vám teď připíjím. Televize stojí za prd! Stojí za prd! Stojí za prd! - Ne, ne, Lauro, přestaň! Jsi jenom zahořklá. - Jo. Ne všichni jsme jako Will Chase. Jeho seriál taky zrušili, ale aspoň ho za něco dneska nominovali.

A to ani ve druhé řadě Smashe nebyl. - Jo, vyliž si, Wille Chasi! - Vyliž si! Ne, ne! Nikomu nic nevylizuj, Wille! Poslouchejte! Lidi! Hraní v televizi má své výhody i nevýhody, ale jako v divadle, občas máte hit a občas ne. Všichni nemůžeme mít dlouhoběžící úspěšný seriál jako já. A i když vám zrušili seriály, vždycky se můžete vrátit do divadla.

Polibte L.A. na rozloučenou! Je čas se vrátit ke čtyřem představením za víkend, k předpřipraveným jídlům a k podezřelému pojištění od Equity. Nezapomenu, nemohu zapomenout, co jsem dělala pro... obří sumu peněz! Co jsem dělal pro... fantastický byt v Tribece! Co jsem dělala pro...

příležitost ukázat se a být milována producenty a režiséry a scénáristy a prostě všemi, což je věc, po které všichni toužíme, protože nás jako děti nikdo neobjímal, a proto jsme s hraním vůbec začali. Obzvláště ty, Neile. Co jsem dělal... dělám... pro lásku! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neskutočne sa teším na tohtoročné predávanie Oscarov, ktoré bude moderovať zrovna Neil. :3 Bude to neskutočný zážitok, dúfam že to opäť skoro ráno bude dávať HBO, ako minulý rok :) potom všetkých hudobných čísel čakám(e) hneď titulky! :D

10

Odpovědět

co tak preloziť cele udelovanie cien ?

212

Odpovědět

Patrikovi uz se to ale taky blizi..

202

Odpovědět

To jsou jiný společenský akce než můžeme vidět u nás. Líbí se mě když má něco šmrnc.

201

Odpovědět

Škoda, že se z toho Neilova dlouho běžícího seriálu stala telenovela pro starý báby

2048

Odpovědět

ona to nebyla telenovala pro stary baby uz od zacatku? videl jsem asi 3 dily a pak to slo hned z disku do kose....pekne nudna, trapnoucka a sladoucka vykradacka pratel ve ktery hraje b******t heterouse...heh nehcapu proc to ma tak vysoky hodnocneni...

1889

Odpovědět

+100101011No nevím, první tři série mi přišly hodně dobrý. Je to sice podobný přátelům, ale postava Barneyho pro mě přebíjela naprosto všechno co jsem doposud v sitcomu viděl. Postupem času se i on začal "vyvíjet" a v současnosti je to stejnej sráč jako zbytek postav.

1915

Odpovědět

Kdyby aspoň zůstala úroveň vtipů, poslední dobrá série je 6, a u té jsme už cítil jistej propad. Teď už vážně doufám že to nebudou protahovat, ono je umění vedět kdy skončit včas, obvzlášť když jim z toho jde stále spoustu peněz.

191

Odpovědět

+TreyOni potvrdili, že 9 série je poslední.
Jinak co se týče přátel. Tak pro mě jsou právě přátelé sran*** number one. Každýmu holt vyhovuje něco jiného. Himym se propadlo po 5 sérii. Díky za seriály jako TBBT, kteří si drží svojí úroveň a i v poslední sérii se vyskytli pro mě díly v top 10

1813

Odpovědět

Skvělé, ale v 4:06 je asi špatné načasování titulek :) Ale jinak opravdu fantastické, já prostě Neila zbožňuju :)

181

Odpovědět

Damn, zase mě někdo předběhl :D Měla bych si nejdřív pročítat komentáře než budu něco psát

180

Odpovědět

V 4:06 jsou dvoje titulky najednou. Neil jako vždy geniální!!

181

Odpovědět

Díky, už je opraveno.

180

Odpovědět

Podle mě to natočili schválně.

188

Odpovědět

Trochu bych se lekl, kdybych se probudil a první věta, co bych slyšel, by bylo "No, no, don't suck anything!"

204

Odpovědět

Zase Neil+udílení cen+zpěv=úžasné, :) díkes za překlad.

183

Odpovědět

Pozor teď začnou komentáře typu LEGENDÁRNÍ..

1831

Odpovědět

protože to je ;) legendární!

1832

Odpovědět

LEGENDÁRNÍ

1830

Odpovědět

Ale ono je to opravdu LEGEN počkej si DÁRNÍ.

187