Tažný paprsekTroopers (S01E16)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 33
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 879
Počet zobrazení:23 261

Utekly dlouhé tři měsíce a College Humor včera konečně vydal další díl oblíbeného seriálu Troopers. Tentokrát se nedočkáte Chase, Dreadlorda ani princezny a bude vám muset postačit pouze ústřední duo.

 

Zdroj: http://www.collegehumor.com

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Nechápu, proč musíme makat za Chase. Nikdo na světě se nemá hůř. Chase zabila bedna mraženejch masovejch koulí. Ty já miluju! Tady nákladní loď 818, žádáme vás o tažný paprsek. Rozumíme, 818. No problemo! Richi, řeknu ti plán. Musíš zaměřit loď, to je hotovka. Pak musíš nabít paprsek, jasný? A pak zvolna přitáhnout.

Moc rychlý! Rychlý! Rychlý! Bože můj. - Právě jsem zabil všechny na tý lodi. - Ne! Ne, ne, ne! Ne! Pokud čítá posádka přes 2000 členů, je to fregata. Fregata. - Z toho se do smrti neoklepu. - Tady nákladní loď 442, - žádáme tažný paprsek. - Rozumím. Jde se na to. Co kdyby to ošéfoval někdo, kdo dneska ještě nespáchal genocidu?

Chce to nejdřív... Chce to opatrně vyrovnat. Opatrně, jasný? A přitáhnout... Ale nejdřív musíš otevřít bránu, což jsem neu- dělal. Hele! Ten chlápek se stihnul zachránit! Zdar, chlápku!

Je v cajku. Ne. Je tuhej. - Protože jsme ve vesmíru. - Co takhle si projít manuál? Máš recht. Vidíš, je docela tenkej. - Tohle je jen manuál k manuálu. - Manuál k manuálu? Tady nákladní loď Susie Q, jsme bez šťávy a nemůžeme loď ovládat, žádáme o přítah.

Hned vás zachráníme, Susie Q. Jen musíme vychytat pár much a masařek. Co zkusit s tímhle šoupnout... semhle a... Skvělý, ale... připadá nám, že se spíš oddalujem. Kurva! Do řiti! Do řiti! Pořád nás tlačíte pryč.

Jen připomínám nefunkční motory a dostáváme se pomalu mimo dosah a... Tak jo, jsme mimo dosah a je po nás. Odsouzeni k záhubě v černotě. Spojení ztratíme zřejmě každou vteř- ...vaše chyba. Dneska jsme zničili nespočet lodí a životů, takže nám nezbývá, než jít za Dreadlordem, a svést to na někoho jinýho. - Kéž by tu byl Chase.

- To bude dobrý. Nikdo o tom nemusí vědět. Voláme obsluhu paprsku, tady nákladní loď 388. Viděli jsme, jak jste zrušili tři posádky. Budeme to muset nahlásit. Neboj! Už končím. Šmitec. Tak jo... Dneska mám padla. Dneska mám pad-la.

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zkuste to od Fénix Pro Dabing...

00

Odpovědět

chcelo by to dáky dlhší diel :( ja viem trvalo by to strašne dlho ale tieto su krátke :( ale aspon že su vtipné, páči sa mi to a už sa neviem dočkať dalšieho dielu :)

210

Odpovědět

andel: špatná reklama, taky reklama :-D

181

Odpovědět

až teprve dneska jsme našel tenhle serial ale umírám z každýho dílu těším se na další :)

190

Odpovědět

Susie Q :)

190

Odpovědět

,,Co kdyby to ošéfoval někdo,kdo dneska ještě nepáchal genocidu?,, ....tyhle dva týpci mě vždycky dostanou :D

200

Odpovědět

asi jsem postižená ale asi se kvuli němu poseru smichy http://www.youtube.com/watch?v=hmYWoNtZzYI&feature=g-all-u nejlepsi video/komik sezony :D :D :D

1835

Odpovědět

:D:D Toto my chýbalo veľmi dobrý dieľ

190

Odpovědět

nejlepší bylo "... all your fault... " :D

190

Odpovědět

hes dead.... coz hes in the space ...

190

Odpovědět

nic a Card: V IKEE prodávaj švédský masový koule a je to něco jinýho než karbanátky. Myslím, že to hodně lidí zdá a upřímně mě u překladu ani nenapadlo to nahrazovat a dal jsem automaticky tohle.

182

Odpovědět

Zdravím, prepáčte ale budem písať úplne od veci. Neviem kde to mám napísať tak to dám sem. Nerozmýšľali ste o tom že by ste preložili daľších Dudsonov. majú celú sériu v Amerike a je to úžasné. Viem že to už je stará téma, ale ak by sa vám chcelo mohli by ste to doplniť :-)

181

Odpovědět

Tak fajn! Mám tu návrh na další seriózní seriál, který by stál 100% za překlad! Jedná se seriál "VGHS". Je to internetový seriál o "Video Game High School", tedy "Vysoká Škola Videoher". Na YouTube se objevil trailer, který vypadá velice zajímavě a 17. května (Máj) by se měl objevit i první díl tohoto seriálu. Komu se však nechce čekat, tak přikládám i odkaz na celý první díl, ze stránek "vývojářů" seriálu. Na seriálu se podílí spousta známých YouTube hvězd, např. oblíbený Freddie Wong a Brandon J. Laatsch (chlápci z kanálu freddiew), Sam a Niko z kanálu CorridorDigital + dalších desítky lidí ale také mnoho "nováčků".
Myslím, že to je konečně něco, co by stálo za překlad a zvedlo oblíbenost VideaČesky. Ostatně, posuďte sami a děkuji za přečtení.

Trailer: www.youtube.com/watch?v=H8ScNjBd118&feature=g-all-u
Celý první díl: www.rocketjump.com/?video=vghs-episode-1

181

Odpovědět

viktor: srovnavas nesrovnatelny, meatball je opravdu karbanatek. navic tim jak se tu prekladatele porad snazi prekladat do lidovy cestiny.. no nevim, kdo si v restauraci objedna brambory s masovyma koulema..

183

Odpovědět

Card:

Dovolím si odpovědět za něj: Nebylo. Coke se taky nepřekládá jako Fanta, ale jako Cola, tak proč překládat Meatballs jako karbanátky?

181

Další