Umění loupeže

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:71
Počet zobrazení:3 309

Tým zlodějíčků musí ze zajetí dostat svoji kolegyni Sarah. Aby ale byla záchranná mise úspěšná, je potřeba, aby každý přiložil ruku k dílu a vydal ze sebe maximum.

Přepis titulků

Nerad to říkám, Ricku, ale nikdy nepřijdeme na to, kde Sarah drží. Zítra ráno letím prvním letadlem pryč. Počkej. Cos to řekl? Že zítra ráno letím prvním letadlem pryč. Ráno... Ranní ulice... Jeho rodina tam v sedmdesátejch vlastnila nemovitost, což znamená... Mám tě.

A je to tu zas. Furfanteho sídlo. Tam drží Sarah. Máš na mysli to Furfanteho nedobytný sídlo? Přesně tak, Puggu. To bude hračka. Čaute, jen pár věcí ohledně modelu. Dělal jsem ho narychlo, takže nebyl čas na detaily. - Podle Kylových satelitních snímků...

- No, spíš čínských satelitních snímků. Vlastně by se mi hodilo pár snímků navíc kvůli měřítku. Víme, že Furfante drží Sarah v hlavní ložnici u fontány. Super, další voda. Zvykněte si, lidi, protože tudy tam vnikneme. Tu fontánu jsem udělal jen tak jednoduše, ta skutečná vychází ze sochy Davida. Překrásnej kousek, kterej jsem bohužel nestihl dodělat. Mám to u sebe rozdělaný, jestli se chcete podívat.

Zasekl jsem se na péru. - Puggu, ty se proplazíš tímhle potrubím. - Jasně. - Kyle, na stěnu umístíš šifrovací zařízení. - Dobře. Veroniko, my tam vlítnem s flashbangy hlavním vchodem. - To jsem nestihl vymalovat. - Rozdělíme se na obě schodiště. - To jsem taky nevymaloval. - A sejdeme se s Puggem. - To je čerstvě natřený, Ricku. Nesahat! - Co se děje, Heathe? Nic.

Jsem v pohodě. - Jo? - Jo. Dobře. Veroniko, tady oslepíme stráže. Rozdělíme se a tady se sejdeme s Puggem. Kyle, ty se postaráš o bezpečnostní kamery tady, tady a... Heathe, proboha! Co je? Přijde mi, že jsem to neudělal dobře. Co, ten model?

Model je skvělej. Skvělej. - Je v pohodě. - To říkáš jen tak. A já to chápu, fakt jo. Je to prostě odfláklý a všechny jsem vás zklamal. Vy jste všichni skvělí. Seš skvělej vůdce, Ricku. Puggu, tys zabil tolik padouchů. Kyle, tvoje technologie je dokonalá. - A Veroniko, tys byla tak sarkastická. - To mi povídej. Ale čím jsem přispěl já? Tohle byla šance se ukázat, možnost se vzchopit.

Došlo na věc a říkal jsem si: "Pojď na to! Pojď na to!" A pak se zmůžu jen na tohle. Popravdě mám pocit, že to neumím. Táta měl pravdu, měl jsem zůstat na právech. Teď mám záchvat paniky. Kdo jsem a kam směřuju? Všem kolem mě se daří. Vy jste tak úžasní, a já jsem k ničemu. Cítím, jak mě nenávidíte, a to je na prd... Jsem falešnej a nepatřím k vám, bylo to tak super, když jsme se fotili a nechali si společně udělat tetování, byli jsme jako tým a já měl šanci být jeho součástí a ukázat, co umím, a já udělal tuhle hrůzu...

Ani jsem nedodělal to zkurvený zábradlí! Hele, netušil jsem, že to vidíš takhle. Jseš skvělej umělec, všichni si to myslíme, že jo? Jasně. Je to moje chyba. Než jsem přišel na tu věc s ránem... Nedal jsem ti dostatek času a prostředků, abys dělal, co umíš.

Podívej, Furfante sice Sarah zabije už za hodinu, ale to je pořád dost času na vyladění toho modelu. Tady máme našeho Heatha. Tady je, kámo. Tak jo, co od nás potřebuješ? Jak můžeme pomoct? Veroniko, na tohle místo shromáždi všechny barvy. Puggu, ty tady pečlivě vystřihni zábradlí.

Kyle, ty budeš hlídat. A Ricku, my dva dáme na té fontáně Michelangelovi šanci ukázat, co v něm je. Chyběla jsem vám? - Ahoj, Sarah. Utekla jsi, super. Můžeš nám pomoct se zábradlím. - Jasně. Vypadá to přesně jako originál. Dokázal jsi to, kámo. Ne. My všichni jsme to dokázali. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Originální konec

03

Odpovědět

No, na koukání milé video... Ale že pointa videa z takového prostředí, je problém citlivého modeláře, to mi nesedne. Přijde mi, že si mohli krásně udělat srandu z nějakého normálního nešvaru. Ten začátek vypadal slibně! A na konec bych čekala nějaké rozuzlení kolem té unesené. Ale ne.
... A dráždí mě prošívaná teplá vesta bez rukávů, kterou má na sobě ten druhý drsňák. Je mi z toho zima a horko zároveň. :D

62