V poschodí

Thumbnail play icon
57 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:299
Počet zobrazení:5 001

Toto je krátký horor od studenta Vancouver Film School Marka Howella. Mladý pár se rozhodne koupit si dům snů. Ale jak to u takových domů bývá, není to tak docela dům, který si představovali.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker Korekce: bakeLit www.videacesky.cz V POSCHODÍ NA PRODEJ Promiňte. Dobrý den. - Vy musíte být Walkerovi. - Jo. - To jsme my, vy musíte být Dwayne.

- Právě ten. Dům vypadá nádherně. - Uvidíme, co řeknete na vnitřek. - To zní skvěle. Tohle je jeden z těch skvělých charakteristických domků... Omlouvám se za nepořádek, předchozí majitelé opustili dům ve spěchu. Stále tu mají nějaké věci. Jsem si jistý, že to nebude problém. Jak vidíte, dům je plně vybaven a můžete cokoli dát pryč nebo vyměnit. - Omluvíte nás, Dwayne?

- Jistě. Tak co ty na to? Vypadá to jako skvělé místo, kde vychovat dítě, ale můžeme si ho opravdu dovolit? Ať to stojí, co to stojí, bude to stát za to. Všechny moje děti budou mít dům, který jsem já ve svém dětství neměl. Tak děti, jo? Nejdřív uvidíme, jak se bude líbit tomuhle, dobře? Říkáš, co si myslím, že říkáš? Dwayne?

Rozhodli jsme se a bereme ho. O TÝDEN POZDĚJI Jacku, probuď se. Copak? Co se děje? Něco jsem slyšela. Něco slyšela... Co jsi slyšela? Šlo to zezdola. - A jaký zvuk?

- Poslouchej. Já nic neslyším. Jacku, myslím to vážně, něco vycházelo zezdola. - Vážně si nic neslyšel? - Ne, spal jsem. Vlastně docela tvrdě. Fajn, jsem blázen. Šel by ses tam, prosím, podívat? - Jinak neusnu. - No tak jo. Ale až se vrátím, tak se pomilujem. - Jen to jdi zkontrolovat.

- Jasně. Jacku? - Miluju tě. - Teď se mě snažíš vyděsit. Já tebe taky. Hned se vrátím, jo? Jacku? Jacku, jsi to ty? Děje se něco, Jacku? Prosím, pomozte mi. Tak ji deprimují divný zvuky...

Natalie! Natalie? Co je, Natalie, co se stalo? - Žena, byla tu žena. - Cože? Slyšela jsem ji, stála zády k oknu, pak se otočila a její tvář! Bože, ta tvář... Právě jsem byl na chodbě a nikoho jsem neviděl, nikdo tu není. Do háje, poslouchej mě, Jacku, byla tady! Zavřela jsem oči, nemohla jsem si pomoct, ale pořád je v domě.

Musíme odsud zmizet a zavolat policii! - Dobře. - Dobře? Vypadala zle, Jacku. - Vezmi si boty a jdem, dobře? - Ser na boty, jdeme! Dobře, tak teda jdeme. Ježíši Kriste. Paní? - Slečno? - Pojďme už! Rychle! Dobrej nápad.

Běž. Prosím, zkuste zůstat v klidu. Do prdele! Jacku, rychle! Nastup! Nastartuj, rychle, startuj! - Dělej, startuj! - Nechce naskočit! Jedem!

Ježíši! .

Komentáře (48)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Stejně na tom strašidelným domě nejvíc vydělal ten děda, protože si mohl nechat všechny ty věci co zůstaly po těch rodinách :D

180

Odpovědět

Co proti tomu máte? Bych chtěl vidět vás, co byste natočili. Mě se to líbilo, a ta holka v bílém, její výraz, to bylo prostě úžasný.

181

Odpovědět

no tak tohle mě opravdu nic neřeklo, bylo to suchý, o ničem... 2* aspoň za ten překlad

181

Odpovědět

Moc to není pochopitelné. :(

180

Odpovědět

sice mi přijde že to paroduje pár filmů a ta bílá ženská vypadá jak witchka z left 4 dead ale jinak good

180

Odpovědět

bubu otvorena ladnicka :D a to ..ehm CO tam bol... bolo totalne trapne :D to ani hodotit nejdem :D

181

Odpovědět

Jako jsem posera docela DOST velkej ale u tohohle jsem zůstala ledově klidná
2* za spracování

182

Odpovědět

Trapas... :(

182

Odpovědět

naprosto zbytecne promrhanych osm a pul minuty myho zivota.

183

Odpovědět

Titulky už by měli fungovat. Omlouváme se za chybu. :-)

180

Odpovědět

i když se mi nespustili titulky tak jsem bez problemu rozumnel vsemu a nevim jestli to je moji pokrocilou anglictinou nebo pouze tim ze scenar je jak vytazeny z klasickeho humoru a zkraceny na minimum (vsadil bych na to druhe) opravdu me to vubec nenatchlo

180

Odpovědět


Odpovědět

supr

181

Odpovědět

NEFUJGUJI TITULKY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

182

Odpovědět

Proč nevidím titulky?

182

Další