Vítejte u měVideo Game High School (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:754
Počet zobrazení:11 308

V druhém díle nového webseriálu Video Game High School od známého Freddieho Wonga se konečně podíváme, jak to vypadá v takové škole videoher. Brian se také poprvé osobně střetne se svou novou nemesis.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz VGHS // ŽEBŘÍČEK POŘADÍ Posloucháš mě vůbec, Briane D? Ano, pane. Naplno. Každý rok je to to samé. Nějakému miláčkovi médií se trochu zadaří a dostane zlatý lístek do školy. Připoutej se, kluku, protože tenhle lístek je na letadlo přímo do pekla.

A na jeho palubě se promítá film... Super peklo. Rozumím, pane. Vím, že to tady bude drsné, ale mám zkušenosti z turnaje v Milwaukee, takže... Vážně? OKAMŽITÉ VYLOUČENÍ Pořád se cítíte drsně, pane Milwaukee? Jste na nejnižší pozici ze všech hráčů na škole.

No, tak to bych měl asi jít trénovat. A co se týče vás, Ki Swanová. Nezajímá mě, jakou hru vaši rodiče vytvořili. Co to sakra děláte? Jste tak působivá osobnost, že jsem se rozhodla vytvořit o vás hru. Super. Jaké mám pohyby? Calhoun vždy vyhraje.

Přijatelné. A teď vysmahněte. - Neměl by nás tu někdo provést? - Uklidněte se, slečno Swanová, už jsem to měl na jazyku. Vaším průvodcem je... Jenny Matrix, 5 031 bodů. Kapitánka JV FPS. Musíš být dost nervózní. Samozřejmě, že jsem nervózní.

Viděla jsi její NattyICE bez zaměřování? Ani zdaleka, chlapče. Kdo je další? Neboj se, mám tajnou zbraň. Ahoj, Jenny. Hezké pohyby. Jmenuju se Brian D. Pan zabiják Zákona. Tys to viděla? Chci říct, ano, to jsem já.

ColdTurkey, dej tady Brianovi D něco k pití. Co? Ne, já... Kdo je Brian D, ten s tím trapným kloboukem? Trapný klobouk? Na téhle hlavě jsou jen cool věci. Tohle je asi cool. Koukejte na toho cool týpka s cool kloboukem. Super klobouk, nováčku. Jmenuji se Games...

Games Dean. Ten je ale cool. Briane, tvá tajná zbraň asi selhala. Hej! Tak jdeme hrát nebo co, D? Ne, nepřišel jsem na souboj. Máš být naše průvodkyně. Co? Má nás tady provést a tak. Dobře, promiňte, lidi.

Povinnosti volají. A tím končí vaše prohlídka VHGS. Vždyť jsme jen šli rovně a tys mlčela. Jenny nemá čas tady provádět takový lamy. Musí se starat o celý JV tým. Když už o tom mluvíme... Řekni mi pět důvodů, proč bych tě měla přijmout do týmu. To bylo trochu průhledné, co? Jo, trochu. Důvod č.

1: Jsem až příliš upřímný. Asi bys neměl uvádět své chyby jako důvody. To je v pohodě, Ki. Už je pryč. Počkat, to není v pohodě. Nevím, kde mám pokoj. Vážně, kluci. Konec srandy. Copak, malej Wongu? Myslel jsem, že rockové hvězdy umí pařit. Jo, jasně, Ničiteli, jo. Dobře, dostali jste mě. Ahoj, Ted Wong.

Ki Swanová, 1 360 bodů. Zápasnické hry. Vítej na zabijáckém patře, Ki. Nechte ho být. A co nám jinak uděláš? Zastavíš nás? Ne. Nezastavíš. Briane, možná bychom měli zavolat dozor.

Tvoje přítelkyně je tu nová? Tenhle ubožák dělá dozor. Jsi opravdu jeho přítelkyně? Protože... Hezky. - Co to tady máme? - Vrať mi to! - Co to je? - Nevím. - Něco hloupého. - Chiba? Hanzo?

Kde jsi to sebral? V obchodě pro chudé? A kde jsi ty přišel k vychování? V obchodu pro drzé? Božínku! Hezky, kámo. Nikdo... nebude kritizovat mé vychování. A nikdo si nebude utahovat z mých věcí. A nikdo nebude urážet mého nejlepšího kamaráda. To zní jako výzva.

Nemůžete bojovat na mé chodbě. Souboj ve společenské místnosti! Dámy a pánové, představuji vám zápas epických proporcí. V cool rohu máme Briana D. A v druhém nějakého ubožáka, který mě šikanoval. Dobře, všichni znáte pravidla. Jeden život a žádné znovuzrození.

Hráči 1, jsi připraven? Jdeme na to! Jsi připraven, nejlepší kamaráde? Briane, právě jsem četla knihu pravidel a myslím, že by sis měl přečíst paragrafy 12 až 90. Mohla bys mi to trochu zkrátit? Dobře. Číst pravidl je důležité. Tak jsem to nemyslel, Ki.

Dobře, tak začneme! Teď ne, Chibo. Přede mnou se neschováš. Jsi jako střevle a já žralok, co tě sní. Skvělé načasování, Chibo. Jo, jo! Kdo teď maká v obchodu pro chudé? VYLOUČEN Co se právě stalo?

Briane, paragraf 90 sekce 3. Pokud se student dostane pod nulu, je automaticky, neúprosně a okamžitě... Vyloučen. Ničiteli, kámo. Nevěděl jsem to. Ještě čtyři další důvody, Briane. Vítej ve VGHS.

Jenny, počkej! Kde je můj pokoj? Ber to z lepší stránky. Měl to být tvůj spolubydlící. Právě jsem ho vykopnul ze školy, co je na tom dobrého? Nejlepší přátelé a spolubydlící navždy! Jsem v pořádku. To si opatruj. Konečně se potkáváme. Ahoj, můj Zá...

Můj Zákone. Tady jsem jen Zákon, Briane. Nechci do toho strkat nos, brácho, ale jsi v pořádku? Co tady děláš? Šel jsem jen na vzduch. Chtěl jsi vyhodit svý náčiní, viď? Nevím... VGHS je trochu jiná, než jsem myslel.

Chiba a Hanzo sem moc nezapadají. Briane, podívej... Mluvíme tady o tvých věcech nebo o tobě? ZÁKON - KAPITÁN VARSITY FPS Já vím. Je to hloupé, viďe? Poslouchej... Stará škola, hezké.

Řeknu ti něco, co jsem si taky vždycky říkal. Zapadnout na VGHS je těžké, ale nemůžeš být nejlepší, pokud nebudeš sám sebou. Jasné? Nikdo to nezapomeň. Nedovol, aby tě někdo zlomil. Myslíš to vážně?

Víc než cokoliv na světě. Chibo! Smůla, že jsi teď v mém světě, Briane. Ty to nechápeš, Briane? Já jsem VGHS! Vítej ve mně!

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

aaaa ten závěr :D :D :D

10

Odpovědět

Welcome to ME! :D boží.

200

Odpovědět

Ta KI je tak sladká :D

200

Odpovědět

DOST DOBRY :)

200

Odpovědět

jestli tohle stalo skoro 300k dolaru kolik potom stoji the guild? FreddieW je podvodnik.

1846

Odpovědět

Víš, kdyby ses podíval na všechny zatím vydané díly(konkrétně už 6), věděl bys, že to za něco stojí. Za kvalitu se holt platí. PS: Podvodník to není. Kdo by dělal něco co by zabralo všechen čas pro nic za nic? Zamysli se nad tím :)

190

Odpovědět

Narážka na Jamese Deana se velmi povedla! :)

190

Odpovědět

ešte som sa chcela opýtať, či budete prekladať aj behind the scenes...pozerám ich, no freddiemu moc nerozumiem (hlavne v tých technických (?!) veciach)

190

Odpovědět

Asi jo, ale nejspíš až po konci seriálu. Čtvrtou pravidelnou a dlouhou věc na překlad týdně už bych bohužel nezvládal.

201

Odpovědět

na to, že takéto hry som nikdy nehrala a nerodzumiem sa do toho, som si tento web seriál veľmi obľúbila...neviem prečo, ale pravdepodobne to bude preto, že dnešný introverti sú tam hrdinami, resp. celebritami a pre ich skvelé herecké výkony, efektami a tým, že je to Fredieho výtvor :D 10/10 zatiaľ za obe epizódy

190

Odpovědět

Škola nejlepších hráčů na světě, on se zasekne a běhá uprostřed jak idiot a on ho netrefí? Oh come on...:D jinak ale seriál zábavnej

203

Odpovědět

na to, že je to seriál se střední školou, která je o počítačových hrách, mě to hodně chytlo.. Nevím, jestli je to tou ironií, že se ti největší introverti a zapařenci chovají dominantně a radikálně, ale seriál má pro mě své kouzlo. tady je vidět rozdíl zkušeností a záměrů režisérů: kdyby si tenhle seriál vzal na paškál dnešní Disney, 95% lidí nad 15 let by z něj zvracelo.

210

Odpovědět

Reklama na Monster a Razer ?

191

Odpovědět

Podle mě to jsou jen sponzoři

190

Odpovědět

CHIIIIIIIIIIIIIIIIIBOOOOOOOOOOOOOO!!! Neeeeeeeeeee!

191

Odpovědět

V budoucnosti to je tak vymakany ze nepotrebujou sluchatka ale klavisnici a mys jo...

191

Odpovědět

Pěkný holky, sympatický hrdina, mazaný záporák, střílečky, to zní jako super kombinace pro seriál a taky to zatím dokazuje. Dávám palec nahoru, jen by mě zajímalo, jestli celá VGHS bude založená jenom na FPS (first person shooter) nebo budou i jiné hry. To se doufám dozvíme později, zatím jsou myslím 4 epizody.

202

Odpovědět

V oficiálním FAQ, který psal Freddie tuším po vydání druhého dílu se psalo, že primárně ano. Přeci jen BrianD je hráč FPS a hra je o něm. Taky jde o to, že Freddie a ostatní tvůrci mají rádi FPS a navíc je to styl her, který se nakonec tak nějak nejlépe převede do webseriálu. Takže pro tuhle sérii je FPS to hlavní. Ale jestli si můžu dovolit malý spoiler, v menším měřítku dojde i na jiné hry. Ve čtvrté epizodě je hodně pěkná scéna ze závodní hry, občas se tam objeví ten 'Guitar Hero' a tak dále, takže se je na co těšit.

191

Odpovědět

Na jiné hry dojde, ale FPS jsou v jejich světě jako pro nás fotbal a hokej. (V Americe ještě a. fotbal, basketbal, atd.). Ty ostatní hry jsou méně hrané a rodina vás spíš bude tlačit k něčemu, kde se můžete doopravdy vyšvihnout. :-) Snad to stačí jako vysvětlení.
PS: Epizod už je pět, o týden dřív než na YT vychází na www.rocketjump.com , kde na ně prosím koukejte, aby z toho měli peníze a mohli natočit něco dalšího.

200

Odpovědět

Ten humor je opravdu úžasnej. Kdo hral nějakou střílečku a měl technický problémy (rychost připojení, zaseklá klávesnice, nečekaný úskoky myši...) se opravdu pobaví při tom jejich reálným boji :D Jak tam běhal dokola nebo v 1.díle jak byl AFK, to se jim moc povedlo. :)

191

Další