Den rodičůVideo Game High School (S02E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:618
Počet zobrazení:10 042

S menším zpožděním je tady další epizoda webseriálu Video Game High School. Tentokrát ve znamení Pokémonů. Zajímavostí tohoto dílu je, že zde vyobrazovaná hra simulující události první řady VGHS opravdu existuje a můžete si ji zahrát zde.

Pokud tento webseriál ještě neznáte, napravte to zde.

Přepis titulků

JENNY: Gratuluju k tvé první puse, Briane! Ale už se dál líbat nemůžeme, protože jsem nyní kapitánka! Přesto políbit? ANO NE Dobře, poslední úroveň. Naveď své rty polem úzkosti ke rtům Jenny. - Doleva! - Doleva. - Ki, tohle je vážně divné. - Mentolku, dej si mentolku! Zvýší ti to sebejistotu. - Ne, to nemačkej.

- Lidi, dokážu Jenny políbit sám, dobře? Věřte mi. Co že to? Nic, jen jsme... Betatestovali novou videohru od Ki. Je to středoškolská hra o naší videoherní střední škole. Jsi v ní jen krátce. Jo, proto jsem tady. Ki, nemůžu se dostat přes tu vlajku. Dobře. Ukážu ti to.

Nechtěla bys někdy zajít na oběd? Měly bychom spolu být častěji. Dobře. Chceš si zahrát tu část hry, kde se líbám s Ki? Jdu s vámi. Je to jenom RPG. STISKNĚTE START VÝBĚR POSTAVY VAŠE JMÉNO PRD KONEC Překlad: Zoidy a Shial www.VideaČesky.cz Matrix a D převálcovali tyto katolická děvčata z akademie punisherů ve včerejším zápase.

To malému JV týmu dává tři vítězství za sebou. Něco ti povím, Shotty, kdybych se svou starou měl takovou chemii jako ti dva, rozhodně bych nespal na gauči.

Nebo byl opilej v 10 ráno. Nepřeháněj to. Božínku. - Promiň. - To je v pořádku. Ano, matka má deadline, takže pracuje, ale otec nikdy neodolá dobrému rodičovskému rande. A kdy přijede tvůj táta? Kámo, otec Ki přijde asi tak za 30 min, dávejte pozor.

Budeme hrát Pokérmony. Ano, správně a jste oba pozvaní. Obzvlášť ty, Jenny, jsi moje cool kamarádka. Díky, Ki. Určitě tam budu,. Výborně. Půjdu se rovnou umýt, protože mě někdo celou zabarvil. Žádný rozdíl nevidím. Páni, vážně jsi to řekl.

A my to všichni slyšeli... Zatím. Zatím. Dobře, Ki. Takže, až počkám tvého tátu, mám udělat: "Dobrý den, pane Swane, nebo bych měl říct: cout 00:03:43,419 Tede, ty ses zcéplusplusoval. Jo, vím, že můj přízvuk nestojí za nic, ale vážně chci udělat dojem na tvého tátu.

Takže jsem nasadil těžké zbraně. Můj korejský vzhled, můj japonský šarm, super chytrej mozek. No tak, rychle, rychle. Uvidíme se později, taťuldo. Tede? Dal jsi právě svému otci pět tisíc dolarů?

Dlužím mu dětskou podporu. Nic na tom není. To jen chytrý a zodpovědný Ted platí svému tátovi pět táců. Ne. Tede, to on tobě platí dětskou podporu. Ne, Briane. Nechtěj znít super hloupě. Tomu by se ale říkalo otcovská podpora.

OTCOVSKÁ PODPORA MĚLI JSTE NA MYSLI: DĚTSKÁ PODPORA Panebože, lidi, já jsem super hloupej. Jenny, mám dobrou zprávu. To nezní dobře. PTA mi ráno dá tu věc rodič roku. Nemusím tam, že ne? Setkání je v 10 a v 11:30 předneseš proslov.

Tam bude proslov? Jen tak stránka o tom, jak jsem dobrá máma. Nezůstanu vzhůru celou noc, abych o tobě psala proslov. - Mám své plány. - Jenny, tohle je pro mě důležité. Bude tam Hraběnka, vedoucí národní FPS ligy. Jo, vím, kdo to je. Jen... Necítím se na to, abych o tobě přede všemi mluvila. To máš blbé.

Uvidíme se v deset. Nemůžu se dočkat, až uslyším tu řeč. Dobře. Myslím, že to chápu. - Každý hráč začíná s pěti kartami. - Čtyřmi. Nikdy se tuhle hru včas nenaučím. Jsem takový idiot. Nejsi idiot.

Jen... jen objevuješ svět. Briane? - Objevuju jen svět? - NECHTĚLA JSI DNESKA JÍT VEN? NEMŮŽU - MUSÍM PSÁT PROSLOV PRO MÁMU :( Co? Ne, Tede. Nejsi idiot. Jen jsi... NECHCEŠ MÍSTO TOHO PŘIJÍT KE MNĚ? Dobře, musím jít.

Počkej, Briane. Jsi můj záložní cool kamarád. Promiň, Ki. Setkám se s tvým tátou zítra. Já to samé. Mizím. Tede! Můj táta tady bude každou chvíli! Přesně! Nesmí vidět, že jeho dcera chodí s velkým, blbým, idiotem! Z cesty, dědku! Jmenuji se Swan, Ken Swan. Jsem otec Ki. Samozřejmě, že jste!

Omluvte mě, prosím. Pojď dál. VYLEPŠIT KLÁVESNICI JASNĚ! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ! TYRAN: TO SPÍŠ JASNĚ ŽE NE! KLÁVESNICE ZNIČENA ZÁKONEM! ZÁKON: NECHÁPEŠ TO, PRDE? JÁ JSEM VGHS! VÍTEJ... VE MĚ! HAHAHAHAHA! Jo!

Ano! Blafuješ. Zdržuješ. Na chvíli jsem se i zapotil, Kiwi. Ohledně té sázky. Zahrajeme si ještě jednou? Mám skvělou sázku. Nemáš už být v posteli? Ano.

Ano, mám. Tak tedy zítra. Platí? Platí, až budeme doma. Doma? Promiň, mám zítra hodinu. Zlatíčko... Mluvil jsem s tvou matkou a myslíme si, že tahle škola ti nesvědčí.

Prosím? Dle čeho to soudíte? Hráli jsme tu hru, kterou jsi nám poslala. Středoškolská videohra? Není to tvá nejlepší práce. Dost násilí, líbání a spousta chyb. Ki, nepodobá se ti to. Je to stále betaverze.

Nemůžu odsud odejít. Tolik se toho učím. Stávám se lepší designérkou. Ne, nestáváš. Ta nová hra stojí za prd. Slyšela jsi to ubohé dítě, drahá. Je načase se vrátit domů. Počkej! Žádám o přehodnocení výkonu. Nebudeme o tom diskutovat.

Článek 44a sekce G smlouvy rodiny Swanů říká: "Pokud Ki cítí, že jsou na ni její rodiče bezdůvodně zlí, může zažádat o oficiální přehodnocení jejího výkonu." Dobrá tedy. Začneme v 8:00. Máš 12 hodin k přípravě obhajoby. Tak do toho. Miluji vás, pane. Já tebe taky.

Pojď dál. Lékořicovou limonádu? Táta mi poslal celé balení. Dobře. On nedorazí? Byl tady loni. Ale letos je tu máma a zrovna spolu nevycházejí, takže... Co tví rodiče?

O tátu jsem přišel, když mi byly tři a je víkend dvojitých zkušeností, takže máma nejspíš nedorazí. Páni, to je... něco. Takže, proč píšeš tu řeč o své mámě? Zvolili ji matkou roku a já ji mám představit, ale v proslovech jsem příšerná.

Chceš vidět, co zatím mám? Jasně, sem s tím. "Co mohu říct o úžasné Mary Matrix..." To je všechno, co mám. Dobře... Není to špatný začátek. Ale pokud mě žádáš o radu, nejspíš bych začal vtípkem a pak přešel k několika dojemným historkám.

Nic takového moc nemám. Jasně, že máš. Však víš, vtipné vzpomínky s mámou jako narozeninové večírky, nebo promoce, nebo třeba společné zabíjení lam. Prostě takové roztomilé věci mezi matkou a dcerou. Prostě řekni něco hezkého o své mámě.

Nemůžu. Nedokážu nic vymyslet. Nemám co říct o své mámě. Ahoj. Díky, že jsi včera poslouchal ty moje kecy. Samozřejmě. Panebože, už je deset a pozdní snídaně je... - Mami!

- Mami! Mary, trenérko! Neměl bys obsluhovat stoly? Do háje. Calhoun mě zabije. - Prostě běž, Briane. - Promiňte, promiňte. Nic se nestalo. Promiňte. - Slyšela jsi někdy o klepání, mami? - Běž dolů, hned! Musím říct, že ten váš profesor Ladon vůbec nechápe, kam žánr puzzle her patří do calvasových čtyř kategorií hraní.

Tady tě učí hry hrát, otče. - Není to univerzita Carnegie Mellon. - Očividně. Naučila ses tady vůbec něco? Samozřejmě. Až na freddieho hodiny, ale ty jsem vypustila. Tak ty vypouštíš hodiny? Podívej, moje dozorčí tabule.

Tady plánuji aktivity a úklid pro celé patro. Wendelle! Uklidil jsi koupelnu? Ano. Wendelle? Ne. Se vší touhle prací středního managementu doufám, že stále cvičíš i své kreativní svaly.

Samozřejmě, že ano. Jakožto dozorkyně se kreativně vypořádávám s výzvami neustále. - Shane! - Jsem zaneprázdněný muž, Ki. Co sis myslel o mých kreativních nápadech? Nezajímáš mě ty, tvá práce nebo dokončení této věty, takže... To je můj šéf. Preferuje negativní motivování. Ale tu nejpozitivnější motivaci toho, proč je tato škola pro mě tak dobrá a měla bych tu zůstat, jsem si nechala až na konec.

Můj přítel, Ted. Ovulace, starý brachu. A proč vaši útočníci používají ACOG optiky? Za našich časů stačilo obyčejné předpažbí. Hraběnko Kelly, představuji vám mou dceru Jenny Matrix. Omlouvám se za zpoždění, madam.

Dobrá kapitánka Varsity by vždy měla být dochvilná, Jenny. A také by si měla být schopna vymyslet ucházející výmluvu. Ano, byla jsem celou noc vzhůru s kamarádem a psala jsem proslov o mé úžasné matce. Ztratili jsme pojem o čase. On a já... "On a já?" Mám to chápat tak, že jsi přišla pozdě, protože jsi měla celou noc v pokoji chlapce?

Mám hlad. - Kde je Brian? - Ernie. Co je to za způsoby. Jenny... Pověz nám o tom svém kamarádovi, který plýtvá tvým drahocenným časem? Dobrý den. Jmenuji se Brian a dnes budu váš číšník.

Všichni si dáme tuňáka. Promiňte, že jdu pozdě. Jsem alergický na tuňáka. Dobře. KONEC HRY PROHRÁL JSI PRDE. Co? To je nemožné! Zdravíčko, prďolo.

Učíš se cennou lekci o respektování lidí, kterým jsi v minulosti ublížil? Tak toho nech! Kdo... Co jsi? Jsem nejlepší verze tebe, která kdy existovala. Pýcha před pádem. Klid před bouří.

Já jsem... Zákon. A ty jsi jenom hlupák. Srab. Jsi tlouštík, kterého každý tyran věšel na skříňku za spoďáry. Teď jsi jen Lawrence Peppertin. Nikdy mi tak neříkej! Dobře, panebože.

Měl bys přestat pít kafe. Proto musíš zůstat soustředěná. Ano, madam. Naprosto souhlasím. Kapitánka Varsity udržuje své schopnosti a svůj společenský kalendář prázdný, aby mohla cvičit, cvičit a cvičit. Ano, madam. Naprosto souhlasím. Obzvlášť, když získala svou pozici jen díky zásahu své matky a způsobila tak zhroucení svého bývalého přítele.

Což mě přivádí zpět k tomu hlavnímu. Žádné přítelové. Pokud bych někdy přistihla dva své hráče spolu, oba by zbytek sezóny proseděli na lavičce. Rozumíš? Já ano. A líbí se mi to.

Přesně takovou disciplínu bych očekávala od rodiče roku. Pojďme jíst. A teď Mary... promluvme si zabíjení nožem. Ernie! Je to slaninový cheeseburger? To jsem si neobjednal. Briane!

Promiňte. Okamžitě to napravím. Ten chlapec je idiot. - Je to můj kamarád. - Co prosím? Brian je můj kamarád. A do mého osobního života ti nic není. - O tomhle teď mluvit nebudeme. - Ale budeme. - Nemůžeš se jen tak vrátit do mého života. - Ano, můžu. Jsem tvá matka.

Od kdy? Přinese tomu muži někdo tuňáka? Promiňte, pokud jsem předtím vypadal hloupě, Kelly. Nejsem. Nedal by sis pizzu? Dám si jen vodu. Pán má rád vodu. Výborný vkus.

Obdivuji otce s jasným názorem. Víš co, sportovče? Přejděme k jádru věci. Dobře. Ted. To je zkratka pro Edwarda? Theodore. To je řecky boží dar. Tede Wongu, tví rodiče na tebe musí být pyšní.

Ne, děkuji. Už jsem jedl. Máš mou dceru rád? Ano, velmi moc. Líbáte se hodně? Ne! Ano. No... možná, asi.

Vraťme se zpátky k těm jádrům. Potřebujeme ten jaderný průmysl vůbec? Diskutujme. Pojďme diskutovat o tom, co víš, že děláš s mou dcerou. No, chodíme na hodiny. Povídáme si. jógu a každou sobotu si přivstaneme a děláme ty malé palačinkové koule.

Jsou tak roztomilé. Jakže se jim říká, Ki? Dánské lívance. Říká se jim ebelskivers a dělávali jsme je každé nedělní ráno před naší rodinnou procházkou. Už jsem toho viděl dost. Můžeš jít. Dobře. Velmi rád jsem vás poznal.

To bylo velmi hrubé, otče. Zhodnoťme to tedy. Jsi dlouho vzhůru, jíš jídlo z rychlého občerstvení, vypouštíš hodiny, na čemž asi nezáleží, protože se nic neučíš, ale nejhorší je, že trpí tvůj umělecký duch. Mám to tady ráda. Mám tady kamarády. O Tedovi už není třeba nic říkat.

A tvé další přátelé tady nikde nevidím. Má tady někdo zase imaginární kamarády? To tedy nemám! Jsou skuteční a úžasní a nejsou to... blbci. Jako ty. Je mi líto, že to tak vidíš ale požádala jsi o přehodnocení výkonu a neuspěla jsi.

Jedeš domů, Ki. CO MOHU ŘÍCT O ÚŽASNÉ MARY MATRIX? Ahoj. Omlouvám se za... tamto. Nemyslím si, že je na celém světě dostatek zmrzliny na vypořádání se s tímhle vším.

Ale... Našel jsem žvejkačku. Bez cukru. Ale musíme si ji rozdělit, protože jsem sám měl docela těžký den. Na zdraví. Dám ti tisíc babek, když za mě napíšeš tu řeč. To bude dobrý.

Teda, je to na nic, ale... je to tvoje máma. A musíš to udělat. Zvládneš to. Jo, asi jo. Dobře, musím zpátky do práce. HRA VIDEO GAME HIGH SCHOOL NÁVRHY DESIGNU Kiwi?

Chtěl jsem se omluvit za to předtím. Stáhl jsem nějaké gregoriánské chorály na cestu domů. To je velmi ohleduplné, otče. Otče, nevadilo by ti, kdybychom si před cestou naposledy zahráli Pokérmony? Pro mou holčičku cokoliv. Jaká je tvá sázka?

Má svoboda! Drahá, proč oddalovat nevyhnutelné? - Vždyť pokaždé vyhraju. - Ale když vyhraju já... zůstanu ve VGHS. Když vyhraješ ty, což se nestane, budu umývat nádobí o středečních večerech. Večer lasagní. Jsi zoufalá.

Dobrá tedy. Pojďme na to! TAK PŘIJMEŠ TO? NO TAK, VŽDYŤ NEMÁŠ CO ZTRATIT! Skoro nic. Ano! Jsem zpátky! Nikdo nemůže přemoci Zákon kromě Zákona! Ki!

Tvá hra má chyby! Sakra, Zákone! Nasaď si kalhoty. Aspoň se o to pokus. - Udělej něco... - Nikdy! NIKDY ZNOVU! RODIČ ROKU MARY MATRIX Co mohu říct o úžasné Mary Matrix? Zaprvé, držte se dál od její sekané. Všichni jste slyšeli o Mary Matrix.

Někteří ji dokonce znáte, ale... já jsem jediná, kdo ji může nazývat mámou. No a... od začátku jsem chtěla být jako máma. Fragball23 v zápase Wild Cats vs. Voyers a to byla v osmém měsíci těhotenství. Viděla jsem ty záznamy, mami. Byla jsi úžasná. Takže...

Je poslední kolo. Zbývají čtyři minuty do konce a její tým je ztrácí pět bodů. Ona začne rodit, ale nepřestala jsi. Hrála jsi dál a dokázala jsi pro tým udělat zázrak. Wild Cats vyhrály o tři body. A pak jsi měla mě, přímo v aréně. Nedala jsem ani ti dost času, aby jsi se dostala do nemocnice. Myslím...

že jsem tě chtěla poznat tak moc. Bostonská banshee, Siréna smrti...- Bylo ti 22 a měla jsi 5 titulů z mistrovství. Promiň, že jsem tě málem připravila o ten šestý. Když jsi byla pryč, sledovala jsem s tátou každou tvou hru, každou tiskovou konferenci, každý rozhovor. Tvá oddanost hře na mě zapůsobila.

Takže... když jsem začala hrát, pokračovala jsem v tvých šlépějích. Matrix. Jenny Matrix. Protože... jsi nebyla jen má máma, byla jsi má hrdinka. No, všichni znáte zbytek příběhu.

Hvězdná hráčka se stala hvězdnou trenérkou a teď je tady. A tak je mi ctí předat Mary Matrix cenu PTA rodiče roku. Miluju tě, mami. Bylo to tak těžké? Děkuji. Děkuji vám moc. No, zlatíčko, opět jsme u toho.

Takže... blafuju? Ahoj, lidi... Pane Swane, myslím, že jsme vykročili špatnou nohou. Moc se omlouvám. Ahoj. Copak se děje?

Tede, co by jsi dělal, kdybych musela na chvíli jet domů? Nevím, teda... hrozně bys mi chyběla. Byl bych vážně smutný, ale... kdyby jsi musela opravdu odejít, pochopil bych to. Jsi génius. Pokládám. Zajímavé.

Vyhráváš, ale dorovnávám tvůj blaf. Nevezmeš mě domů. Když i Ted je dost dospělý, aby mě nechal odejít, tak ty jsi určitě taky. Tohle není o VGHS, tohle je o mém dospívání bez tebe. A to bolí. Je to klasický syndrom prázdnosti.

Promiň, tati. Ale dorovnávám tvůj blaf. Vsadím se, že tohle jsi nečekal. Čekal jsem to. Ale nečekal jsem to tak brzy. ZÁVĚR: VYRŮSTÁ DO KRÁSNÉ MLADÉ ŽENY... Otče... - Miluji tě.

- Taky tě miluji, Kiwi. Pane Swane... nevadilo by, kdybychom k vám s Ki jezdili na víkendy? Uděláme pánské plivance. Má dcera má pravdu. Jsi génius. Budou tedy pánské plivance. Ahoj mami, tady tvůj pravdový syn Brian! Říkal jsem si, jestli máš pořád v plánu se někdy stavit.

Jsi si jistá?

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všimli jste si, že 1. pravidlo VGHS je stejný jako 1. pravidlo Klubu rváčů.

00

Odpovědět

co to maj za tablet? vypada to jako normal tablet akorat maj po stranach MOVE ovladace pro PS3 :)) coz teda nerikam ze by byl spatnej napad.. as asi by to i slo propojit (bluetooth)

180

Odpovědět

Gregoriánský chorál ala Wololo aneb Age of empires 1 v seriálu :-). Hned jsem si vzpomněl.

200

Odpovědět

Čumí někdo na závěrečné titulky? Až teď jsem si všimnul že je tam napsán Pražský a Bratislavský orchestr. Ha a kdo to z vás věděl :D

220

Odpovědět

No, v Praze ve Smečkách natáčí hodně do videoher. CoD se tady natáčelo, myslím první dva díly Modern Warfare...Protože je to tady levné a velmi kvalitní...

200

Odpovědět

Aleksander Vinter - Pokermon

181

Odpovědět

zákon je zpátky! muhehehehe :D

200

Odpovědět

To je zajímavé... v té době už existují hry s grafikou tak vymačkanou že vypadá úplně stejně jako real svět, a přesto se ještě nosí slipy a tvoří pixelart hry?

1936

Odpovědět

To dělala Ki, nemůžeš čekat tak profesionální práci :)

211

Odpovědět

Po prvé: Hra nemusí mať realistickú grafiku na to, aby dobrá a hrateľná
Po druhé: Jasný príklad Minecraft. Pixelová grafika a predsa to hrá milión ľudí po celom svete
Po tretie: Kiina hra bola čerpala z Pokemonu, ak si si to nevšimol
Po štvrté: Boli to vážne slipy? Miestami mi to totiž pripomínali skôr plienku a v Law-ovom prípade by ma to ani veľmi neprekvapilo :D

280

Odpovědět

Harley z EMT je asi dosŤ nadratý aj pri natáčaní VGHS :D

180

Odpovědět

cout<<"Oh, Mr. Swan"
return 0;

Syntax Error: ; expected at line 1

212

Odpovědět

Stejně byl nejlepší Zákon na střeše :D

183

Odpovědět

Vždycky mi vadily, respektive mě rušily, chyby ve filmu, ať je to stín kamery, který byl vidět třeba při závodu motokár, změny jako třeba na těch dveřích a podobně... ale až od té doby, co mám přítelkyni, která mě na to začala upozorňovat :D , mě "zaráží" ještě jedna věc, a to, že mají holky make-up ve filmu za jakýchkoliv okolností... probudí se, vyleze ze sprchy, jde si zaběhat atd.. :D

184

Odpovědět

...probudí se z kómatu.

191

Odpovědět

+Julka...s perfektně oholenýma nohama.

201

Odpovědět

Já jsem se vždycky musel hodně soustředit, abych si toho všiml.

180

Odpovědět

Hral niekto okrem mňa tú hru? Tie autíčka ma srali dosť dlho

185

Odpovědět

Opakoval jsem dvakrát jen Snake. Příšerně jednoduchý, vykrádačka starých hitů (ale to autoři vypichují, takže zápor je to subjektivně pro mě) a krátký. Jako propagace seriálu OK.
Ale Zákon se s tím nějak moc sral, asi bych je v tý škole vyownil v FPS :D

184

Odpovědět

Tak ty mi přišly dost jednoduchý. Problém jsem měla v závěrečné bitce se Zákonem. Ale hra to byla moc pěkná :) Taková trochu nostalgická.

180

Odpovědět

Cože jednoduchý? Všecky kola sem opakoval min 5x a plošinovky nesčetněkrát....

181

Odpovědět

+ElessarTak já to jela jen dvakrát - první kolo jsem naschvál jela pozadu, abych si jen projela trať a věděla, co a jak. A druhou jsem hrála naplno. Celou hru jsem se držela těsně za ním a jak přišla závěrečná rovinka, šoupla jsem boost a hotovo. Nic složitého :) Stačilo jen vymyslet dobrou strategii.

182

Odpovědět

Nemůžu se dostat přes Zákona :-(

180

Odpovědět

+ElessarUž jsem na to přišel :-D

180

Odpovědět

Totoro u Ki v pokoji za nástěnkou :) love it

192

Odpovědět

6:48 chybka se vloudila... vítej ve MNĚ, 6. pád ;)

183

Odpovědět

Našel jsem jim tam chybu :) Kukněte na 9:08 - Bílá tabule a pak na čas 9:16 ;-)

190

Odpovědět

Právě jsem to chtěl napsat. Kruci, vy lidi jste rychlí. :-D

180
Další