Video Game Home SchoolVideo Game High School (S03E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:419
Počet zobrazení:10 639

Dnes se společně podíváme na epizodu, která je podle slov tvůrců "nejveselejší epizodou seriálu". A kde jsme to vlastně skončili? Brian a Jenny se rozešli poté, co Jenny před svým partnerem tajila, že možná odjede do Paříže za svým snem stát se profesionální hráčkou. A podobně neslavně dopadla i snaha Ki stát se třídní prezidentkou. Zjistila, že pro politický úspěch je především potřeba mít dost peněz, ne jen politické ideály, takže nakonec byla donucena zfalšovat hlasy, aby vyhrála. Aby toho nebylo málo, vyšlo najevo Tedovo vydírání MMO guildy. A to byl pro Ki zlomový bod. Rozhodla se sama sebe udat Calhounovi a opustit VGHS. Takže si asi dokážete představit, jak veselá tato epizoda bude...

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí Překlad: PanDan a aaaja Korekce: BugHer0 Tak, Swaníci, tihle ptáci jsou připraveni k letu. Podejte mi ruce. Tímto navrhuji zahájit rodinnou večeři Swanů. Schváleno. - Něco k projednání? - Ale ano. - Proč jsi odešla z VGHS?

- Pohádala ses s kamarády? Navrhuji nezabývat se tím. Všichni pro řekněte "ano". Ne. - Požaduji nové hlasování. - Ne. Tak jestli to musíte vědět... měli jste od začátku pravdu. VGHS je na nic. Mnohem radši bych chodila do VGHS, Video Game Home School. Zlatíčko, můžeme vypnout tvého smíchobota? Vedeme tu vážný rozhovor.

Ne. Proto jsem Publíka postavila, aby promazal trapné situace. Sama se potřebuji trochu namazat. Vidíte? Miláčku, máme o tebe strach. Očividně před něčím utíkáš. Nemusíte se strachovat. Odešla jsem ze školy, abych už stále byla s rodiči. To bude Jenny se zbytkem mých věcí.

Jednání odročeno. Už běžím. Ahoj, Kiwi! Tede, Briane, vítejte u mě doma. Ki, otevřeš nám? Přinesl jsem ti kytky... a vím, že jsi na mě fakt naštvaná. Omlouvám se. A jeli jsme devět hodin taxíkem a já vážně potřebuju čurat.

Páni. Je to tu hezký. Zaprvé, děkuju za květiny. Zadruhé... - jsem vážně naštvaná. - Kruci. Briane, utíkej! Lhal jsi mi. Vykašlal ses na maturák, abys šel do erotické herny a zabil jsi Joshova virtuálního mazlíčka. Technicky vyhladověl.

- To sis pomohl. - A ty, Briane, by ses měl stydět. - Za co? - Za... nevím co. - Rozhodilo mě, že jsi s Tedem. Prý jste rozhádaný. - No, jsme. Ale máme příměří, abychom se ujistili, že jsi v pořádku. Děkuju. Po všem okolo Jenny a Teda jsi jediná, se kterou jsem za dobře. Taky jsi mi chyběl.

Cože? Chybíš mi mnohem víc než jemu. - Kdy vyrosteš, Tede? - Nech si narůst koule, Briane. Proč se vy dva rovnou nejdete někam líbat? - Možná půjdeme. - Jo, možná půjdeme. - Počkat. Půjdeme? - Ale ne. Já jsem nikdy... Já taky ne. Teda, ty jsi...

Ty taky. Co se to děje? Tak jo, Ki, kam to mám dát? Ahoj, Jenny. Díky, že jsi mi přinesla věci. Někam... to hoď. - Ahoj, Briane. - Jenny. - Jak je? - Super. Co ty? - Taky super. - Taky super? To je ale náhoda. Že jo.

Svět je malej. Jéžiš, ty dva... Bod mrazu. Co je zač ten robot na smích? - Vy to slyšíte? - Jasně že jo. Vyrušuje to. Jmenuje se Publík a nevyrušuje... Je charizmatický. To je fakt divný, Ki. - Jsi v pořádku? Je tohle volání o pomoc? - Ty voláš o pomoc! Byla jsme v pohodě, než jste přišli. Díky, že jste přišli. Kdybyste mohli prosím odejít, bylo by to skvělé.

Nikdo nikam nejde. Pokud máte problémy, měli byste se jim postavit. Karen, napadlo tě to, co mě? Partnerská poradna. Ne, jen ne Partnerská poradna. Tu hru nesnáším. Všichni pro řeknou "ano". - Ano.

- Ano. Hru Partnerská poradna jsme spíchli, když jsme se sestěhovali. Ano, a když nás dostala přes velkou mycí hádku, pomůže i vám. Ki, vysvětlíš kamarádům pravidla? - Vyberte si partnera... - Chci Teda. Fajn. Já chci Ki. - Já chtěl Ki. - Já nechci tebe. Neboj, Tede. Tyhle srágory rozdrtíme. Jo, pak mi Ki bude muset odpustit.

Ki, kdo je větší pitomec? Ted nebo Jenny, že si ho vybrala? To je lehké, Jenny. Jo. Radši jdi zadělat na koblížky, zlato. To bude dlouhá hra. Tede, sedni si tam. Jenny, vzpomeneš si na události 23. dubna? - Když jsi mě odkopla? - Ty jsi mě odkopnul. - Protože ses chystala rozejít se mnou.

- Námitka! Ctihodnosti, zástupce vypovídá. - Jsme spolu. - A ty nám to prohraješ. Klid v soudní síni. Pokud nechcete žeton pohrdání, pokračujte. - Povoláváme svědka Theodora Wonga. - Mám povstat? Sedni si do křesla, Tede. Mám jít do křesla. Tede...

přiznej zodpovědnost, nebo se k sobě nevrátíme. - To je sugestivní. - Připouští se. - No tak, Ki, vrať se ke mně. - Proč? Protože... Jsme... Však víš... Spřízněné duše. Ale jak to můžeme vědět?

Vždyť jsi můj první kluk a já tvoje první holka. To není pravda. V prváku jsem chodil s Jenny. - Cože? - Tys chodil s Jenny? Sakra. Nic to nebylo. Byl to první týden školy, já jsem na to dokonce zapomněla. Já taky. Líbali jsme se jen třikrát. Vy jste se líbali? Co? Ctihodnosti, žádám odročení, abychom projednali nový důkaz.

Ano, odročení se hodí. To je máma. Díky bohu. Tede, jsi v tom sám. Kdo si dá zmrzlinu? Já! Ahoj, mami, co se děje? Možná to zní nechutně, ale třikrát se polibme a vyrovnáme skóre. Tím asi u poroty nezabodujeme, Ki. Měla bys poslouchat spoluzástupce, broučku. - Kde je Ted?

- Abys ho políbila počtvrté, nestoudnice? Ne, ne, kde je Ted? Jenny, co se děje? Freddie umřel. - Jak? - Bože, co se stalo? Já nevím. Stala se nehoda. Jel na motorce. Akorát mi to řekla máma. Někdo to musí říct Tedovi. Kde máte koupelnu?

Musím položit kabel. - Tede, asi ses měl... - Je hned tudy, synku. Dobře, super. Tohle půjde se mnou. Ňamka. Co budeme dělat? Já mu to řeknu. Jak? Jak něco takového říct? Vy se posaďte.

Já to Tedovi řeknu. Všechno bude v pořádku. Vymyslíme... Falešný poplach, žádné bobky. Paní Swanová, můžu si přidat kopeček? Jistě, Tede. Vem si, kolik chceš. Paráda. No, lidi, řekněte zmrzlině sbohem, protože jsem ji shodil na podlahu. - Máte papírové utěrky? - To nic. Posaď se. Dobře.

Tak jo. Kde jsem to byli? Tede... vyslechni mě. Stala se nehoda. Zrovna jsem to říkal. Vyklouzla mi z rukou. Omlouvám se. Co se děje? Tvůj otec měl nehodu.

Je mi to líto, ale zemřel. Cože? Ne, jdeme hrát. Můžeš tu zůstat, ale měli bychom zavolat tvé matce. Ticho. Nechte mě... Nikdo nečeká, že budeš rovnou vědět, jak se máš cítit. Dobře.

Kdo je na tahu? Vím, že je to těžké, ale asi bychom měli zavolat tvé matce. To je jedno. To je dobrý. Takže jsem na tahu. Jdu na lavici. Někdo předvolejte svědka. To bude dobrý. Musím jít. Promiň.

Musím jít, tati. Jo, taky tě mám ráda. Dobře, ahoj. Promiň, člověk tady těžko najde trochu soukromí. Jo. Jak se má táta? No, žije. Promiň, to bylo... Máš to jen pro sebe.

Vy ještě nejste připravený? Ted se brzy vrátí z patologie. - Pospíším si. - To je dobrý. Vemte si. Vyrobila jsem letáky. - "Pomožme Tedovi truchlit?" - Je to průvodce, jak mu pomoct všechno překonat. Máme pár minut, tak vás provedu základy. Podle různých teorií existuje 5 až 12 fází smutku.

Je tady. Ahoj, lidi, jsme zpátky. Tede... Ahoj. Jak ti je? - Nepotřebuješ něco? - Jak to šlo? Docela dobře. Márnice jsou divný. Jo.

Byla to dlouhá noc. Necháme Teda trochu vyspat? Ne, jsem v pohodě. Pani Swanová, co je k snídani? Můžeš mít, co chceš. Bomba. Čokoládové palačinky, prosím. Určitě. Tede, chceme, abys věděl... Je důležité, abychom ti dali vědět, že je v pořádku, když před námi budeš brečet. Proč bych to dělal?

To je trapný. Protože, Tede... zrovna ti umřel táta. Jo, když dělal to, co měl nejradši, jel na motorce bez helmy. To je v pořádku. Detailní popisování smrti je často součástí procesu. Víte co? Asi si půjdu lehnout. Dobře. - Má ložnice je na konci chodby.

- Díky. Nechte mě být. To bylo divný. Jdete kvůli Fredericku Wongovi? Tudy. Je to on? Jo. Briane, nevíš, jak zkontaktovat Tedovu mámu? Asi je teď na turné. Tím se budeme zabývat, až se Ted probere.

Ki teď všechno zařizuje. Budu podávat zprávy. Díky, Calhoune. Jo, jsem v pořádku. Poplatek za lednici. Aha. Ne, ano, nejsem si jistá. Ještě se ohledně toho ozvu. Po úpadku hudebních her a nepěkném rozvodu s popovou senzací Li Hong Chen, Wong ustoupil ze záře reflektorů do učebny.

Jako profesor Wong ve VGHS strávil své zbývající dny inspirováním hráčů budoucnosti. Jo, pan Wong nás vždycky v klidu nechal hákovat... - Děkuju, Sebastiane. - Tede. Nazdar, všichni. Pozdrav pánbůh.

Nebo radši pohřeb pánbůh? Chápete, pohřeb? Jakože někdo umřel? Bože, kde je Publík, když je ho třeba? To je velmi zdravé a zábavné, Tede. Bezva. Ohledně pohřbu, tak máma to asi nestihne, ale mám její kreditku, takže pošleme tatíka na věčnost stylově. Jo, jasně.

Cokoliv chceš. To je hezké. Super. Dobře, takže mě napadli ohňostroj, žongléři... a však víte... Co ještě bývá na stylovejch pohřbech? Nejdřív vybereme rakev. Rakev, no jasně. Co bych si bez tebe počal, Ki? Tak jo, do práce. Jak zní 11:00 pro obřad? Jo, v pohodě.

Našel jsi vhodnou kytici? Ne, zatím ne. Mrkni na tohle skvělý video, Ki. Jedno z Freddieho prvních. To je jeho kroska. To jsou jeho řetězy. Páni. Není můj táta úžasnej, Ki? Ano. Ano, to byl. Jo. Můžu poprosit ještě o sýr?

Jistě. Tohle jde vážně dobře. Nemyslela jsem si, že to přijme tak brzo. Nejsem si jistý, že tohle je přijmutí, zlato. Co tím myslíš? Já tam dojdu. Nadzvuk! První! Ted Wong?

To jsem já. Tady máte. Děkuju vám. - Super. - Co to je? POSLEDNÍ VŮLE FREDERICK WONG Bezva. Vy se díváte na film? Jo, je tam můj táta.

Koukejte. Už to jede? Už natáčíš? Tak jo, dobře. Jak se máte, pitomci? Tady Freddie Wong... a jestli se díváte, tak jsem pod drnem. K věci. Podíváme se, jakej loot jsem dropnul v téhle... video závěti. Jako první, zanechám nejkrutější kytary a všechny peníze...

Nikkimu Sixxovi z Mötley Crue. Zazoomuj na tohle. Nikki, nikdy jsme se nepotkali, ale kdyby jo... myslím, že bysme byli kámoši. Co se týče mojí ex, nechal bych ti krosku, ale tu už sis vzala spolu se vším, takže si škubni! Ježiš. A můj přiblblý syn Ted dostane tenhle sračkoidní mikrák, který nepřipravil.

Spravíš to, nebo ne? Ty seš ale maminčin mazánek. Jasně, že mi tebe nechala. Jak těžký je to zapojit? Připni to a nenech to odpadnout? Prostě to ne... Jdi do... Nestrkej to do těch řetězů. Vymotej je. No tak, připni to. Jak dlouho ti to zabere? Myslíš, že si něco z toho zasloužíš? Ne, protože ani nedokážeš připojit mikrák.

Vypadni. Já tě nesnáším. Padej. Vypadni ze záběru. Kde jsme to byli? Kde jsem to skončil? Tede, jsi v pořádku? Na tu práci se dá vycvičit i opice, ty pitomče. Musím si odskočit. Co to máš na sobě? Ježiš, sundej toho motýlka. Potřebuju chvilku. Co jsme to dělali? Je dobře, že umřel.

Kimberly. Omlouvám se. To bylo nezdvořilé. - Broučku. - Dojdu pro koště. To je v pořádku, miláčku. Jenom to... zpracovává. Díky. Ashley Barnstormer to dokázal. Napalm vyhrál středoškolský FPS šampionát.

Tak to je na nic. Ted bude v pořádku. Nic není v pořádku. Večeře je skoro hotová... Vy se líbáte. Pardon. Vy se líbáte. Potřebuju tě ve skříni. Tak jak je?

Počkej, počkej, zpomal. Co se děje? Vracím se do VGHS a rozhodla jsem se, že jsem pořád tvoje přítelkyně. Nech toho. Co to děláš? Myslel jsem, že jsi naštvaná. Byla jsem, ale... to bylo před tím. Před čím? Promiň.

Tak co všichni budete dělat v létě? Nějaké velké plány? Co kdybychom zůstali u mě? To zní skvěle. Jo, máme bazén a hřiště na basket a... - Freddie si půjčil televizi, tak k němu zajdeme a vyzvedneme ji. - U něj? - V jeho pokoji? - Ne, jako u něj. Je to jenom dvacet minut. Ale busem. Ty žiješ sám?

Jo, od 10. narozenin. Byl to nejlepší dárek k narozkám na světě. Chlapče, a kdo se o tebe stará? Mám služku, co přijde jednou za měsíc, a vrátného Jerryho. - Je vážně moudrý. - Tede, to je hrozné. Co? Ani nápad, je to úžasný. Že jo?

Bude to super. No tak. Jo, máš pravdu. Jo, zní to skvěle. Ne, to nezní. Proč mu přitakáváme? Broučku. Freddie byl hrozný otec, Tede. - Ne, to nebyl.

- Ano, byl. Ty jsi ho neznala, Ki! Byl boží! Koupil mi bejvák. Dal mi starej mobil pokaždý, když chtěl novej. A teď je... A teď už se s ním nikdy nepotkáš, takže je mi tě fakt líto! Tede, na okamžik. Budeš toho teď muset hodně vyřešit, ale chci abys věděl... že tu můžeš bydlet, jak dlouho chceš.

Možná budeš muset trošku pomoct v domácnosti. Žena to tu udržuje čisté. Ale budeme tě tu mít moc rádi. Pardon, že jsem zkazil večeři. Ty jsi nic nezkazil. Jdi si odpočinout a uvidíme se ráno. Zlato, jsi v pořádku? Pojď sem. Ale, zlatíčko.

Co se děje? Podváděla jsem. Cože? Podváděla jsem, abych vyhrála volby. Proto jsem odešla. Moc jsem se snažila udělat všechno správně, ale všechno to jen zhoršilo, a proto jsem doma. Proč jsi nám to neřekla? Protože jsem si myslela, že mě možná budete nenávidět...

a jenom ta myšlenka... Mám vás oba moc ráda. Nechci, abyste mě nenáviděli. Poslouchej mě. Jsme na tebe moc pyšní. Neexistuje nic na světě, kvůli čemu bychom tě přestali mít rádi. Nikdy. Jasný?

- Briane, vzbuď se. - Co? Co se děje? O co jde? Ted je pryč. Nikdy ho nenajdeme. Měli bychom vzbudit naše, zavolat policii. Je v pořádku. Asi se jen toulá po okolí. Kam by šel? Je teď vůbec někde otevřeno? Zastav! Nazdar, Tede.

Čau. Už to skoro mám. Vypadá to, že jsi kytarová legenda. Víš ty co? My dva jsme solidní tým. Tak zase někdy, nováčku. Tuhle hru jsem porazil, ani nevím kolikrát, jen abych ho slyšel to říct. Nejsem v pořádku, Briane. Já vím. Věděl jsi, že ani neuměl jezdit na motorce?

Vyjel bez helmy. Co to je za blbost? A teď je mrtvej... Záleželo mu vůbec na něčem? Bože... Byl to takovej blbec. Byl jsem na vás hroznej. Omlouvám se.

Vy jste jediní, kdo... I by mu bylo jedno, že jsem smutnej... ale stejně jsem smutnej. Nemůžu dýchat. Nemůžu myslet. Tak moc to bolí. Ale proč? Proč to tak bolí?

Protože to byl tvůj táta... - a měl jsi ho rád. - To je pitomost. Ne. Pitomost byla, že on neměl rád tebe. Jen klidně breč.

Komentáře (45)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Perfektní herecké výkony. Emotional.

160

Odpovědět

Mám rád F. Wonga i VGHS jen si myslím, že není moc dobré ve třetí serii seriálu zničeho nic změnit styl i žánr. Takováhle VGHS by rozhodně nebyla špatná i by se mi líbila trošku vážnější a dospělejší, ale myslím že bud teda měla být taková od začátku nebo vůbec. Nejde to takhle změnit u 3. serie navíc jsem slyšel že to má být i poslední serie (nevím to jistě) v tom případě, ale už vůbec nechápu takovou změnu.

56

Odpovědět

Neboj sa, všetko sa vráti do normálu a dokonca to bude dávať aj zmysel... :)

90

Odpovědět

+Majrodoufám že jo :) , alesponn se mám na co těšit :)

30

Odpovědět

Jsem docela zvědavý, jak bude tato řada ukončená. Podíval jsem se znova na obě předešlé řady a musím říct, že jsem tvůrce nejspíše nepochopil. Z bláznivě ztřeštěného seriálu plného nerdů, kteří žijí jen hrami a řeší svoje "problémky" najednou udělali drama? Ten obrat je tak neuvěřitelný, tak rozporuplný. Buď měli pokračovat v duchu předchozích řad a nebo měli takto psát už od začátku (což by se mi líbilo daleko více). Protože celek působí jako kdyby to psali úplně rozdílní lidé, případně jako kdyby každou řadu psali na jiné droze.
Jako bych si nejdříve pustil televizní inscenaci Hobita (Skazočnoje putěšestvije mistera Bilbo Begginsa Hobbita) od Vladimira Latyševa a hned na to Pána Prstenů od Petera Jacksona.

Jinak výborný výkon v tomto díle předvedl John Ennis (Ken Swan), jehož laskavost a lidskost byla skutečně dojemná, pro mne daleko dojemnější než smrt blbečka na motorce bez helmy ;-)

60

Odpovědět

souhlasím v serii předním kradou jako ninjové limonády a ted se tu děje tohle. Na můj v kus to působí dost nesourodě a je to jak uplně jiný seriál.

13

Odpovědět

Já třeba vždycky bral VGHS tak, že strašně rychle ve všem skákala. V první řadě bylo takhle vrtkavé chování postav. A od druhé řady se začalo dělat to, že epizody se začaly chovat samostatně. Každá měla svůj styl. I proto mi přijde, že druhá řada je nejslabší, protože ve třetí už měli ten systém ozkoušený a ještě ho vyeskalovali. Už to tu někdo říkal, když se to vezme kolem a kolem, v každé epizodě (rsp. v každé linii druhého dílu) dělali něco trochu jiného a s tím, že mi celá třetí série přijde o dospívání a prozření, tak dává tahle epizoda smysl. Protože když se podíváš podrobněji, v každé epizodě se posouvají postavy blíž dospělosti...

80

Odpovědět

Ted a Ki jsou skvělý herci :) Brian s Jenny se umí jen dobře tvářit ale ti 2 jsou skvělý :)

200

Odpovědět

Ke konci by mel byt ten "bike" prelozen jako motorka a ne kolo si myslim. Referuje to na tu jeho havarii ze zacatku.

10

Odpovědět

Viz níž, opraveno. ;)

10

Odpovědět

Když umřel Warrick Brown, nevěřil jsem Grissomovi ani píp. Totéž platilo u Horatiova bráchy, Neda Starka a dalších. U Lori z Walking Dead to bylo lepší. Je na pováženou, že jedna z nejlíp zpracovaných psychologických epizod pochází z amatérské filmařiny a ne od přeplacených rádobyumělců. Za mě 10/10, tahle byla fantastisch.

988

Odpovědět

V tom je právě ta krása amatérskýho filmu (amatérský ve smyslu nevýdělečný, protože Wong umí). Herci to dělají pro radost, ne pro peníze.

180

Odpovědět

Hmm. "nejlíp zpracovaných psychologických epizod".
Tak já nevim, ale tato epizoda mi prostě nesedla. Nepíši nelíbila, protože po technické stránce špička, profesionální práce s kamerou, herci vynikající...

Chápu jak to tvůrci mysleli a nemám vůbec žádnej problém s experimentováním, vývojem postav, stejně tak i dramatičtějším a temnějším průběhem epizod. Ale! To, jak byla v tomto díle "vykreslena" atmosféra, jsem cítil jako zmatený pokus o hru s divákem. To neustálé střídání nálady a atmosféry "smíchu a pláče" jsem jednoduše nepochopil. Co tím bylo sledováno? Nějaké náznaky na mentální problémy v dospívání? Některé scény vyzněly neskutečně divně, někdy až trapně. Zjednodušeně WTF!
Díval jsem se i na behind the scenes a stejně to nechápu...

03

Odpovědět

nevim podle me mel freddie hrat spise starsiho brachu.. nejsou tak daleko od sebe vekem a hlavne vzdyt ho freedie furt sikanoval..

Jenny Matrix ma pekne spekatou p***l.. tak za 5-10 let to bude hruza.a 6 minut jen credits? wtf?

662

Odpovědět

tak ve skutečnosti je Freddie jeho brácha

460

Odpovědět

Kémo, říct, že Jenny Matrix má špekatou p***l, je pěkná blbost. Takoví lidi jsou nejlepší, co shazují ostatní, ale plácal by sis v metru s cizincema a bezdomovcema, kdyby se s tebou vyspala :D

252

Odpovědět

+YettiTak já neříkám, že bych si nedal, ale velkej zadek. Nicméně na kráse jí to moc neubírá.

55

Odpovědět

po zhlédnutí se můžete kouknout i na toto video aspoň budete vědět proč vás to tak dostalo
http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/proc-placeme

25

Odpovědět

a sem se podivejte proc vas to tak nedostalo a prislo vam to stupidni

http://magibon.com

325

Odpovědět

+rodier??? To dorazil Troll i na V.Č. ???
Rodier drž se raději svých oblíbených stránek ....
Než otravování slušných a inteligentních lidí ...
!!! Buď tak laskav !!!

75

Odpovědět

+rodier" Než otravování slušných a inteligentních lidí …
!!! Buď tak laskav !!! "

komentátoři z novinek našli VČ?? :D

173

Odpovědět

Tak dneska jste to fááákt pohnojili ... (myslím tvůrce seriálu)
Každý díl jsem vytrvale čekal na české titulky na Naší oblíbené stránce ...
Ale po tomhle díle nedokáži usnout s představou že se na to nedodívám ...
Takže adié ...
YouTube sežer mě !!!

283

Odpovědět

31:35 - Není slovem "bike" myšlena motorka, spíše než kolo? :D Čistě už z kontextu.

321

Odpovědět

Opraveno, omlouvám se. Asi jsem si to nějak neuvědomil, protože Freddie jezdil v seriálu i na kole a nešlo mu to. :D

50

Odpovědět

Kdo si taky myslí,že je Ki hezčí než Jeny.

6741

Odpovědět

miluju Ki, je to jedinej duvod proč VGHS vždycky v rychlosi proklikam :)

715

Odpovědět

Příjemná změna :) Super pokus tvůrců... a jde jim to, né že né :) A něco mi říká, že finále bude EPICKÉ! :P Calhoun 4ever :D

303

Odpovědět

Netvař se, žes to neviděl, když tu necháš takovou hlášku :-)

60

Odpovědět

Ano je to tentokrát pochmurné a někomu to příjde, že se to vydalo špatným směrem...já si to ale nemyslím. V 3. řadě je každý díl natočen jiným stylem...střídá žánry, hudbu, typy záběrů, atd... V tomto díle je to zrovna sitcom a komorní konverzační rodinné drama....příště to bude zase něco jiného

742

Odpovědět

PS: i ten sitcom natáčeli jako skutečný sitcom...na několik kamer v kuse a stříhali to rovnou na místě... http://youtu.be/qwvD8z7tULI?t=2m5s

280

Odpovědět

Obsahuje spoilery k tomuhle dílu!

Už vzhledem k těm komentářům pod minulým dílem jsem si říkal že aby to bylo ještě temnější, tak to snad bude muset někdo umřít..no jsem příjemně překvapen jak dospěle to podali. Ale chápu že oproti 1. a 2. sérii tenhle obrat všichni neskousnou.

301

Odpovědět

Tak ono bylo třeba na Twitteru vidět, že i sami tvůrci měli z přijetí tohoto dílu obavy, ale převážně nebylo proč. Nejkrásnější bylo, když se lidi na YT začali do komentářů svěřovat se svými zážitky, pokud něco podobného prožili.

341

Odpovědět

Říkal jsem si, jak je mi Freddieho obličej nesympatickej...

Každopádně je logické, že s tím rozpočtem, jaký získali, se pokusili i o vznešenější žánr a ne jen o komedii. Zas tolik by mi to nevadilo, kdyby došlo k většímu posunu v ději...

A taky se mi nelíbí, že neslyším podobně epickou hudbu jako při minulých titulcích.

151

Další