Jakoukoli hruVideo Game High School (S01E04)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:791
Počet zobrazení:10 996

Ve čtvrtém díle webseriálu Video Game High School se nám rozjede pořádná party a vysoký rozpočet seriálu se projeví v plné kráse.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Jo a Briane, doufám, že si v té krabici neseš nějaké finty, pokud chceš zabodovat u Jenny Matrix. Ne, Tede. Tohle je jen malý profesionální dárek na party pro kapitánku JV. "Super party. Rozkokosujem to." Počkat, si chceš koupit místo v JV dortem?

Kokosovým dortem! Řekněme, že jsem cukrář na 12. úrovni a až ten dortík ochutná, mám to v kapse. Možná bude tohle rande nakonec dvojrande. Chtěl jsem ti něco říct, Briane. Co to bylo? Briane D, tys přišel. Ahoj, Jenny.

Čau. Parádně jsem tě překonala. Pojď ke mně do pokoje. A co mám dělat s tímhle dortíkem? Nevím, dej ho mezi lidi. Dejte si dort! No tak, pospěš si. Je tady rozhodně spousta lidí. Tak první rande jo?

Chceš mě sledovat při hraní her? Myslela jsem, že první rande má být romantické. Jasňačka. Máš tu hodně zajímavých věcí. Jo, promiň. Je tu bordel. Sedni si, kam chceš. Dobře. Budeš pěkně koukat. Překonala jsem tvůj čas.

A máš to. Dobrá práce. To bylo asi mé jediné nejvyšší skóre za celý život. No vlastně tohle a ještě Dance Ex Machina. Počkej. Ty hraješ DXM? Už ne, protože je to trapná hra pro mimina. Teď už hraju chlapské hry, kde se válčí a... Panebože, ty jsi tanečnice na 12.

úrovni? Řekl jsem hra pro mimina? Chtěl jsem říct pro machry. Ne, je to hra pro mimina. Takže jestli někomu řekneš, že mám v garáži DXM automat, doslova tě zabiju. Chceš říct, že už nehraješ? Vždyť jsi v tom očividně skvělá. Podle mojí mámy ne. Je kapitánkou Denverských Commandos.

Abych řekl pravdu, věděl jsem to. Řekněme, že jsme FPS rodina a ona očekává, že se dostanu mezi profesionály. Ale vždyť tobě se to podaří. Viděl jsem tě na loňském turnaji. Stala ses kapitánkou JV. Jsi úžasná, Jenny. To ale není důvod proč netancovat.

Tohle je party, pojďme to zapnout a rozjedeme to. Party, správně. Měli bychom se vrátit. Hodilo by se mi další pití. Pojďme. Pojďme! Mám krev rockové hvězdy, Ki. Nevím, jestli to víš, ale můj otec je trojnásobný světový šampión v Guitar Hero...

Freddie Wong. Předpokládám, že jsi opravdu dobrý, když sis vybral nejtěžší obtížnost. Musíš hrát tvrdě, abys to pořádně rozjela. Jdeme na to. Bože. Kdo to ladil? Nová sekce.

Uvidíme, jestli to zvládnu. Už nějakou chvíli jsem neimprovizoval. PODĚLAL JSI TO Omlouvám se. Špatná kytara. Pojďme si zahrát mou hru. - Ty tvoříš hry? - Jo, přesně tak. Pracuju zrovna na hře pro děti, ale aspoň nemůžeme nikdy prohrát. Jdu do toho.

Jak je, lidi? Tady probíhá opravdová party. Tenhle cool prvák je Games Dean. A tohle je FPS tým. Tohle je Cold Turkey, Piepuppy, Alliterator a Zákona už určitě znáš. Ahoj, Briane. Rád tě konečně poznávám. Já... Moc toho nenamluví, že?

V pohodě, kámo. Já bych měl být nervózní z tebe. Ale samozřejmě nejsem. Zákone, přestaň si zahrávat s prvákem. Dobře, JV kapitánko srandokazko. Bri-týpku, nechceš dort? Počkat, vy máte dort? Tady, Jenny. Games Dean nám přinesl super kokosový dort.

Koukej, upekl jsem ho pro tebe. Děláš si ze mě srandu? Děláš si ze mě kokosrandu? Po kokosovém dortu se můžu ukokosovat. Ty bláho. Tenhle týpek s námi zítra rozhodně hraje. Nechte si chutnat. Je tak dobrý. Jsi nejlepší.

Můj dort. Neplýtvejte s ním. Je tak dobrý. Omlouvám se. Panebože, utřu ti to. - Vážně? - Když už mluvíme o omluvách... to s tvou klávesnicí mě vážně mrzí. Co kdybychom zakopali válečnou sekeru ve VGHS stylu takovou malou přátelskou soutěží?

Vyber si kteroukoliv hru v domě. Ty a já. Víš, Zákone, přišel jsem se jen bavit, takže ti neskočím na další z tvých triků. Promiň, je to party. Bylo to ode mě nezdvořilé. Možná by se ti tedy líbil menší party trik? Trocha magie? Třeba menší přestrojení?

To byl celý trik? Vždyť jsi jen... Hej, všichni! Ten kluk má ale velké pokébally. Brian D mě právě vyzval na zápas. Vážně, Briane? Zákon vlastně... Protože to je přesně můj styl. Lidi! Brian D bude bojovat se Zákonem. Abrakadabra.

A protože je to matematicky jediný tvar, který se dokáže vždy opravit, myslela jsem, že gömböc bude hezký minibos. Ale nevím, možná je to hloupé. Co? Ne! Je to úžasné! Mohla bys mu říkat...

göm-bos. Tomu říkáš hra? Spíš trapárna. Drifteři. Drift! Nechte ji být! Kiina divná matematická hra je daleko lepší než drift závodění. Lepší než Overdrift?

Možná v Lamozemi. To se ti povedlo, kámo. Dej mi to. Vrať to, nebo... To má být výzva, Theodore? Co tady chceš, králi driftu? Jeden závod, Tede. Jeden závod a slečnina divná matematická hra je tvoje. Takže ty teď vydíráš lidi?

To od tebe není příliš galantní, můj pane. Zoufalé časy, Tede. Nepocítil jsem opravdovou konkurenci od našeho posledního závodu. Copak nepotřebuješ cítit rychlost? Tede, zapomněla jsem to uložit, - takže pokud se ten tablet vypne... - To nedopustím! Dobře. Jdeme na to, DK.

Pojďme driftovat! Driftovat, driftovat! Nezáleží, jakou hru si vybereš. Stejně prohraješ. Jo, chápu. Díky. Dva souboje během dvou dnů. Dobrá práce, Briane. Jak jsem řekl, jakákoliv hra v domě. Dance Ex Machina. Je v garáži.

Briane, kámo. Všichni se těší na pořádný zápas, ale dobře, dobře. Pokud chceš disco, pak dostaneš... tango. To se ti vážně povedlo. Zákon nikdy neprohrává, Briane. Všichni do garáže! Gamesi Deane, vyber nějakou pořádnou hitovku.

O tu hru nesmím přijít, Tede! Sice jsem jasně vyhrál, ale ten kluk tedy umí tancovat. To se ti povedlo, frajere. Bude to větší zábava, než jsem si myslel. Jo, jsem vítěz! Stejně jsem vyhrál. To se mi povedlo.

Tady... - Děkuji... - Syku. Asi ti to pohlídáme. Neboj se o to. Ne, slečna dostane svou hru zpět. Nebo spíš gömböca? Zahrál jsi to dobře, starý příteli. Naše cesty se opět zkříží. DK.

Tede, podívej. Automaticky se to uložilo. Tede? Můj přítel zažívá extrémní zmatenost po vystavení driftovacímu závodění. Přítel? Zabodoval jsem! Věřila bys, že má Jenny Matrix v garáži trapnou hru pro mimina? To je ale trap... - Omlouvám se.

- Jen se směj, stejně tě zabiju. Pokud chceš zničit celou party... Opatrně, budu svou ruku potřebovat na zítřejší zápas. Opravdu? A proč si myslíš, že tě vezmu do týmu? No... Asi jsem všechnu svou falešnou sebedůvěru už vyčerpal. To vážně bolelo. Stejně už jsem měla někoho vybrat před 6 hodinami.

To místo je tvoje, pokud ho chceš. Vážně? Jo, chci říct... Jasně... no, je mi to fuk. Jdu do toho. Nezklamu tě. Napadlo mě, jestli bys se mnou po tom zítřejším zápase - nechtěla zajít na burger? - Nazdar, trasořitko. Mohu si na chvíli vypůjčit svou přítelkyni?

Panebože, je to trvalé? Copak? Líbí se ti moje ochlupení? Nechal jsem si ho udělat jen kvůli tomuhle. Dobře, musím jít, ale uvidíme se později, Briane. Zatím, Briane. Musíme si s tímhle vyzkoušet líbání. Briane, už vím, co jsem ti chtěl. Jenny a Zákon... No sakraaa...

Komentáře (41)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no ten velkej rozpocet serialu je jasnej podvod. proste neni mozny aby tohle stalo tolik penez. kolik to ma dilu aspon 20? jestli ne tak.. asi meli velke platy ;]

1820

Odpovědět

Ty asi vůbec nemáš ponětí kolik stojí něco takovýho vytvořit co? :) koukni se na nějaký Behind the scenes a uvidíš kolik lidí tam vůbec pracuje. A kdyby nebyl ten driftovací závod zprostředkovanej díky Monsteru, tak by minimálně 100 000 - 150 000 padlo jenom na to, alespoň tak to bejvá, takže já si nemyslím, že by měl někdo nějaký moc velký platy kromě efektářů, ty jsou ale vždycky drahý ...

240

Odpovědět

hrozná blbost..

1847

Odpovědět

Efektove dobry. Par scen ujde. Treba scena s driftovanim parada. Ale vsechny ty drobny chybky ve stylu ze zahodi dort v male bile krabici a pak ji ani nedojde ze to je presne ten dort kterej za 10 minut zere, ze na tancovacim automatu tancuje uplne mimo tu tancovaci plochu (od te doby jak se otoci k matrix), ze se na zemi toci minutu dokolecka a profi hrac FSP her ho nemuze sejmout, ze ma mega dulezitej zapas (jeho klan vs zakon) a jeho flegmaticka mati ktera se o nej ani nezajima ho jednim pokynem donuti vynest smeti, nebo vynest kocku nebo co to delal (takovyho parana by nedonutila lecktera agresivnejsi matka aby udelal neco co v klidu 10 mintu pocka kdyz zrovna hraje tak dulezitej zapas) a dalsi nesrovnalosti tomu proste ubiraj a davaj na p***l. Ale pokud to mam brat jako takovou Wongovinu, tak 10/10.

208

Odpovědět

+MiloAž na to poslední ses trefil, s tím zápasem jsi vedle. Sice je pravda, že mě by máma nutila půl hodiny abych něco udělal i kdyby ta hra nebyla důležitá, ale Zákon se přece připojil až když byl pryč, takže o tom nevěděl. Ale stejně je to super seriál i s těma nesrovnalostma.

222

Odpovědět

+MiloNo tak s tím tancem jsi si mohl všimnout, že když se otočil už netrefoval nic, tančil jenom tak pro ty lidi, protože nemohl vyhrát tak svoji prohru otočil proti Zákonu

210

Odpovědět

Moje mama chce abych hrala FPS hry ... i ty chuderko mala teda :D :D

212

Odpovědět

Nevim co se vám furt nezdá na hlavních hrdinech :D
Když si to vemete z toho hlediska, že paření je tady nejvíc profi věc, tak hlavní hrdinové (pařani!) nemůžou vypadat jako lamači dívčích srdcí v ostatních filmech/seriálech :D

Jinak skvělej díl

203

Odpovědět

Nazdar. Kolik má tenhle seriál dohromady dílů? Dík

191

Odpovědět

Mělo by to být 9 dílů.

191

Odpovědět

+ZoidyJe ohlášena další sezóna. :D

191

Odpovědět

Hodne dobrej dil a HODNE dobrej serial.

183

Odpovědět

Já bych doporučoval i přeložení Behind the scene? Neuvažuje se o něčem takovym? :)

191

Odpovědět

U nějakého předchozího dílu bylo, že ta možnost tu je, ale až po skončení. Překladatel už by nestíhal. Zoidy dělá ještě "Herní koutek" a "Historii herních společností"

190

Odpovědět

tak určitě by s tím zákonem chodila, když má takovou vanu(pupek)

1830

Odpovědět

Ta přehnaná trapnost o kterou se snaží už začíná být docela nuda.

1850

Odpovědět

Ten serial je vazne dost dobrej :)

2011

Odpovědět

Monster to je jako sponzor seriálu?

191

Odpovědět

Ano. Díky němu se natočila v této epizodě driftovací jízda. Doporučuji kouknout se na behind the scenes :-)

191

Odpovědět

v jakým roce odhadujete že se to odehrává,já si tipuju tak rok 2024

1824

Odpovědět

http://en.wikipedia.org/wiki/Johanna_Braddy

engaged
to Brian D :) jen pro zajímavost. Jinak mně hlavní hrdina nevadí. Ale záporák je nejlepší, v dalších dílech uvidíte jak moc evil je :-)

206

Odpovědět

That basterd! :D (Josh B.)

192

Odpovědět

Překlad komentáře: Jenny Matrix je v reálném životě zasnoubená s BrianemD.
Jen tak pro ty co se jim to nechce hledat :D

190

Odpovědět

Ach ta Jenny ♥ :D

185

Odpovědět

Matrix je slušná mrška... :D

181

Další