Frantíci, co to řízení?What The Fuck France

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:160
Počet zobrazení:7 314

Pokud jde o řidičské schopnosti Pařížanů, Paul taylor má jisté připomínky – tři velké připomínky.

Přepis titulků

Kurva, Francie! Zdravím, jsem Paul Taylor, jsem Angličan žijící ve Francii. Nikdy jsem nepochopil řidičské schopnosti Pařížanů. Jsi na cyklostezce! Kurva, Francie! Vím, co si myslíš, Jean-Pierre. Paule, naše řidičské nadání nemůžete kritizovat, protože jezdíte po druhé straně. Možná, ale vy řídíte jako šílenci!

Proč jsme šílenci, Paule? Jsem rád, že se ptáš. Řídíte jako šílenci ze tří důvodů. Zaprvé, klakson. Klakson používáte častěji než Angličané slovo promiňte. Zdá se, že je řešením na vše. Někdo vám vjede co cesty? Turisté jedou pomalu, protože nevědí, kudy mají jet? Někdo se nerozjede na zelenou?

Ani nevím, proč komunikujete slovy, když k tomu můžete využít klakson. Pár příkladů. Ahoj, kámo. Promiň, věnoval jsem se něčemu jinému... Jsem mrtvý. Jeď rychleji, kurva! Sklapni!

Zadruhé, bezpečnost. Na motorce musíte kvůli bezpečnosti mít helmu. Ale vy helmu nosíte jen proto, aby vám držela mobil. Jako by ten telefonát nemohl počkat 10 minut. Fracois Holand ani nesesedl ze skútru, zatímco balil Julie Gayet. - Haló? - Haló? Kurva! Když vidím lidi telefonovat za jízdy, přivádí mě to k šílenství.

Takže je budu pomlouvat na sociálních médiích. #kokot #telefonujezajizdy Pardon. Ciri, vyfoť toho kokota, co telefonoval za jízdy. Nemluvím anglicky, blbečku. Zatřetí, rasismus. Pokud jde o čísla na poznávacích značkách, jste rasisté. Pokud jste z Paříže a před vámi jede někdo se značkou s číslem 87, víte, že městem projede jak Simba ve scéně s pakoni ze Lvího krále.

V Paříži nikomu nic nedarujete. Vrať se do Limoges, blbečku! Ale pokud jste z Paříže a jedete do Marseille, radši si pronajměte místní auto. Jinak nevyváznete živí. Vy jste Paul Taylor. Ten, co si dělá legraci z Francie? - Ano, to jsem.

- Super. To bude 250 eur za používání telefonu za volantem. Ty sráči... Urážka policisty? 450 eur. - Mluvíte anglicky? - Máte mě za pitomce? 800 eur. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nemáme něco jako ten jeho "rasismus" i tady? Jako třeba že od "A" můžu čekat, že pojede jako prase, od "E" zase, že se potáhne jak sopl, nebo třeba že když kamion dělá nějakou zhovadilost, půjde s velkou pravděpodobností o Poláka?

00

Odpovědět

Po shlédnutí několika jeho videí začínám nabírat takového dojmu, že frantíci jsou asi nějaký debilní národ :D

263

Odpovědět

La France métropolitaine est marquée par des déséquilibres spatiaux multiples. D’une part, elle possède l’originalité d’avoir une capitale six fois plus peuplée que la deuxième aire urbaine du paysN 12, regroupant un quart des étudiantsI 2 et la quasi-totalité des sièges de grandes entreprises du pays35. D’autre part, la ligne Le Havre–Marseille est souvent considérée comme la limite entre un ouest longtemps resté agricole et qui bénéficie actuellement d’un important essor démographique et économiquen 1, et un est à l’industrie et à l’urbanisation anciennes, aujourd'hui en déclin. Enfin, des Ardennes au nord-est aux Landes au sud-ouest se dessine une « diagonale des faibles densités », caractérisée par un peuplement faible comparé au reste du pays et une économie souvent en difficulté36. Après un long exode rural au xixe siècle et jusque dans la deuxième moitié du xxe sièclen 2, le solde migratoire des campagnes françaises est redevenu positif dans les années 1990n 1. L’essentiel de la croissance urbaine se fait dans les zones périurbaines, de plus en plus éloignées de l’agglomération-centren 2. Le tableau ci-dessous liste les principales villes du pays en 2013, classées par défaut en fonction de la population de leur aire urbaine (plus de 500 000 habitants).

520

Odpovědět

Taky ze jsou. Nevim, kdo si muze dobrovolne zvolit vitace a tim padem podporit vznik dalsich no-go zon a zvysene kriminality.
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/438545-zeny-z-parizske-ctvrti-se-kvuli-obtezovani-migranty-boji-vychazet.html
:-D

2215

Odpovědět

+SirPresne na toto som poukazoval, že nech radšej zvolia Le Pen-ku, národne orientovanú, lebo budú ešte vo väčších sračkách a namiesto vecnej argumentácie sa mi dostalo len kopu mínusiek. Hádam to Frantíci napravia v parlamentných voľbách...

25

Odpovědět

+SirNo kdo asi, když čtvrtina populace jsou imigranti. Francii poslali do hajzlu už minulé generace, resp. jejich vlády, které schvalovali masovou imigraci kvůli nedostatku pracovní síly. Ale ti jsou už všichni mrtví nebo dožívají, takže je totální rozpad Francie jako národního státu nemusí zajímat.

00

Odpovědět

Doufal jsem, že se zmíní o té jejich posedlosti kruhovými objezdy. O Velikonocích jsem trochu cestoval autem po Francii a na 112km co jsem musel ujet přes venkov byl každých 800 - 2300 metrů kruháč... A taky je taková zvláštnost, že tam mají na kruháči přednost auta ve vnitřním pruhu.

90

Odpovědět

To není zvláštnost to je demence. To je jako bys přejížděl přes dva pruhy. A pokud si ve vnějším kruhu, tak ještě aby sis dával pozor na dementa, co to tam speeduje a hodí ti myšku přímo před nosem.

Už tak mě sere, jak si u nás k****i myslí, že když jede rychle ve vnitřním pruhu, tak má přednost...
Zase jsem se nasral!

90

Odpovědět

+DinoCopAha, já sám jako řidič amatér myslel, že mam z vnitřního pruhu přednost, tak to se stydím. Žil v domnění, že když chci vyjet posledním výjezdem tak si najedu do vnitřního a abych mohl ven a nezůstal tam a neblokoval provoz, tak mám přednost opustit kruháč. Takže jak říkal uživatel WattDaFAQ mi to právě jako zvlášnost nepřijde u hodně velkých kruháčů(3 pruhy a více) což u nás moc není.

01

Odpovědět

+DinoCopKruhace su zlo. Za moju takmer desatrocnu karieru sofera, som jeden jediny krat nabural len na kruhovom objazde. Dvojity kruhac, najrusnejsia premavka, ja som vstupoval do kruhaca a teticka odbacala z vnutorneho pruhu, bocny naraz

00

Odpovědět

+Jarda67Proto většinou radši čekám, než jsou volné oba pruhy. Nikdy nevíš, co za retarda tam může jet. V mojí lokalitě si to naštěstí můžu dovolit se zanedbatelnou časovou ztrátou.

00

Odpovědět

Jinak skoro bych, řekl že si budeš muset zvykat i u nás na kruháče, protože budou taky přibývat. Je to prostě bezpečnější jak říká pan BESIP:
"V případě nehody se vozidla obvykle srazí boky v ostrém úhlu, zatímco na klasické křižovatce ke střetu dochází spíše v pravém úhlu nebo čelně s výrazně horšími následky".
A statistiky mu davají za pravdu.
viz http://www.ibesip.cz/cz/ridic/zasady-bezpecne-jizdy/jizda-po-kruhovem-objezdu

10

Odpovědět

+tynejAle v tabulce nikde nemáš počet kruhových objezdů a křižovatek, tudíž je těžké z toho něco vyvozovat.

00

Odpovědět

+tynejProblém nastává, když se kruháky budují v naprosto bezpečných místech, v podstatě jako náhrada retardéru. Když je člověk debil, tak se holt rozstřelí někde jinde.

00

Odpovědět

Vtipné, dobře natočené, ale ten jeho protivný ksicht prostě nesnesu :(

714

Odpovědět

a jsem taky agresivní cvok co potřebuje pomoc

72

Odpovědět

Stále čekám na díl 'Frantíci, co ti uprchlíci?'.

3522

Odpovědět

A stále to nikoho nezaujíma. (ah, čo si to nahováram, určite sa tu nejaký ďalší wanker nájde, a nebude len jeden)

1433

Odpovědět

Asi ještě zabili málo našich lidí aby to zdejší ochránce plebs probudilo. Evropa na tohle doplatí.

816

Odpovědět

+MorceNic proti, ale Česká republika vůbec nikoho nezajímá. Nejsme prostě atraktivní - jako cíl teroristických útoků, ani jako místo k životu.
A díky bohu za to. Aspoň máme klid.

262

Odpovědět

+suiOvšem je potřeba myslet široce. Germanizace se brala jako porušování lidských práv ale islamizace nikomu nevadí a naopak je žádaná. V ohrožení je celá naše rasa.

815

Odpovědět

+MorceIslamizace? Eee... ne. To se neděje. (Jestli ano, poprosím o konkrétní příklad.) Jestli islamizací myslíš "ježišimarjá, ženský můžou/nemusej/nesměj nosit na hlavě šátky a najednou tu máme mešitu!!", tak to nemůžeš srovnávat s germanizací.
(Mimochodem, proč tu nenadáváš na "amerikanizaci", když jsme tu zamoření jejich obchodními řetězci, fastfoody... a náš krásný jazyk už zná i taková slova jako "selfíčko"! Angličtina je POVINNĚ vyučovaná na školách! Všude jsou dvojjazyčné nápisy! Americká kultura nám žere tu naši! Aaaaa!!! ...Vidíš snad, že by se do takovéhle míry zacházelo s "islamizací"?)

187

Odpovědět

+suiIslamizací myslím zabydlování nepůvodních obyvatel v Evropě a tím postupné vymření naší rasy. Kulturní vlivy nemyslím ale ty na ně hloupě poukazuješ argumentačním klamem.
Mimochodem pro všechny SJW. Jaký je to pocit když máte na rukou krev dětí na koncertě Ariany Grande?

510

Odpovědět

Odpovědět

+zdravý rozumTo na svete existuje idiot, ktorý berie parlamentnilisty vážne? Teba by asi mali uznásilniť k smrti, ty puberťačka.

110

Odpovědět

+Bokwtf?!

11