YouTube komunita

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:300
Počet zobrazení:3 429

YouTube vydalo toto krátké video jako poděkování své komunitě.

Přepis titulků

NAHRÁT NAHRÁVÁM... CO ZAČÍNÁ KLIKNUTÍM SE STÁVÁ SDÍLENÝM ZÁŽITKEM ZRODILI SE TVŮRCI SDÍLEJ HLASY JSOU SLYŠET MÁM MILION DŮVODŮ, PROČ TU BÝT VZNIKAJÍ KOMUNITY - Pane prezidente, jsem ráda, že si s vámi mohu popovídat.

- Už se těším. JEDNO KLIKNUTÍ JEDNA MILIARDA UŽIVATELŮ JEDNA YOUTUBE KOMUNITA Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (27)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ahoj ak máš záujem možeš ma podporit https://www.youtube.com/watch?v=HV3ikjM8esA

00

Odpovědět

Mě by jenom zajímalo, jaký bylo úplně prvně video na YT nahraný uživatelem...:-D

180

Odpovědět

Tak nic, zase byl mozek rychlejší než google :-D http://www.youtube.com/watch?v=jNQXAC9IVRw

180

Odpovědět

+KedyCZJud si do kouta podřezat žíly :-D

180

Odpovědět

Ten pokec s Obamou... Jak se jmenuje to originální video/videa? :D

181

Odpovědět

Jak to vlastně dopadlo s tím KONY 2012? Úspěšně?

181

Odpovědět

jj uspešne :) nepočul si o tom ? Keď sa dopočul koľko ľudí ho zdieľa a lajkuje statusy proti nemu tak kapituloval a poslal všetky deti domov. Armáda facebookovych lajkov porazila armádu vyzbrojenú kalašnikovmi. A keď sa tak stalo tak nad ugandov vystúpila dvojita dúha :)

181

Odpovědět

Spíš než poděkování to vypadá jak reklama.

187

Odpovědět

Mohl by mi prosím někdo poslat odkaz na toto video? Děkuji

189

Odpovědět

Napravo dole klikni na Youtube.

183

Odpovědět

+TornadoOmlouvám se za moji mentální retardaci :D

181

Odpovědět

YT už je stejně jako FB jen jedna z firem, co žije s toho, že tahají z lidí informace a zamořují je reklamama ... ještě před pár lety bylo Youtube bez reklam, dneska se člověk může uklikat aby ty reklamy ve videu zavíral a pořád to chce celé jméno a nejlépe adresu a datum narození, pak z člověka začali i telefoní číslo, aby mě mohli reklamní agentůry obtěžovat i na mobilu a akcionářům rostly zisky. Teď už nejspíš koumají, jak sledování videí zpoplatnit ...

1814

Odpovědět

Díky těm otravným reklamám si můžou šikovní tvůrci videí vydělat aspoň nějakou "kačku". Kdyby si ty tvořil, tak by ti to hádám vůbec nevadilo. A to, jestli youtubeu dají obyčejní uživatelé své jména a tel. čísla, je jen jejich vlastní blbost.
btw. a kde dneska reklamy nejsou, že jsi z toho takový špatný??

183

Odpovědět

ehmm... slyšel jsi už někdy o adblock? :D já nemám snad jedinou reklamu.. a tu kterou ještě nevypne adblock sám automaticky, to udělám ručně :)

183

Odpovědět

+LOYFStáhni si rozšíření Adblock do prohlížeče a máš po starostech.

187

Odpovědět

+LOYFA LOYF, nauč se česky! :P

1819

Odpovědět

+LOYFAdblock používám už dlouho, ale na nějakých stránkách ho musím vypínat, bo třeba na csfd mi blokuje některé videa. Na youtube se mi sice neukáže celá reklama ale zůstane tam průhledný rámeček co musím zavřít a samozřejmě otravné okna typu subscribe atd. Nemyslím si že by na tom autoři zbohatli, bohatnou hlavně už tak bohatí akcionáři, navíc 99% videí u kterých je reklama má v podstatě nulovou hodnotu ... no ale pokud je tak jednoduché na tom vydělávat, tak do toho jdu taky, mám na youtube nějaké videa a jedno má už přes 660 000 shlédnutí, tak už sem mohl být milionář :)

184

Odpovědět

+LOYFTornado: Ty se radši nauč správně používat tlačítko "Odpovědět", když už tady rýpeš! To je poněkud jednodušší, než čeština (ne že by LOYF napsal něco tak špatně, co by stálo za tvoji trapnou grammarnazi připomínku)

182

Odpovědět

+LOYFpeca: Já bych byl trochu realista s těma milionama, ale chápu že to bereš s nadsázkou. btw. Pochlub se radši s tím tvým videem ;)

181

Odpovědět

+LOYFMr.Red_i: Jako arogantní hovado a grammar nazi v jednom se odmítám bavit s kýmkoliv, kdo není schopen napsat jednu větu bez pravopisné chyby, byť by byla sebemenší. :P

PS: Musel jsem si včera užít ten orgasmický moment, kde jsem si mohl rýpnout do grammar naziho. :)))

182

Odpovědět

Nevím jak tobě, ale mě zrovna YT nějak extra zamořený reklamama nepřipadá a google mě s nima taky nějak zvlášť nezamořuje, to csfd je v tomto tedy několikanásobně horší. To jestli bude u videa reklama nebo nn je čistě na uploaderovi a ti kteří tam tu možnost zvolí, z toho něco málo mají, stejně tak ta "otravná okna typu subscribe" si tam vkládají uploadeři. Nevybavuji si že by měl google nějakou službu (pro běžné uživatele) zpoplatněnou, tak nechápu proč by měli zpoplatňovat YT ;). Nicméně zajímalo by mě, když tě ty reklamy na YT tak strašně obtěžují, jestli, pokud by ta možnost byla, by jsi byl ochoten platit abys je tam neměl? :D

181

Odpovědět

A kdy bude další díl Becoming YT? :(

187

Odpovědět

vidíte, VČ taky by jste mohli udělat video ve kterém by byl kousek z videa co jste přeložili :D

182

Odpovědět

Ten moment, kdyz si uvedomis, ze vetsinu tech videi znas....sakra asi bych mel prestat koukat na kazdou kravinu :D

1817

Odpovědět

Mě by zajímalo, jestli na původním videu na Youtube si v komentech někdo dal tu práci a vyjmenoval všechny videa v tomhle obsažená :D

182

Odpovědět

Překlad musel dát práci... :D

1824

Odpovědět

Práci to opravdu nedalo, ale video mi přišlo zajímavé, tak jsem přeložil tu trochu textu, co tam byla. Každé video nemusí mít sto titulků. ;-)

183