Záhadné zrcadlo

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:643
Počet zobrazení:8 811

Lidé se dají zmást různými způsoby, třeba "záhadným" zrcadlem. Překládal jsem z anglických titulků umístěných přímo do videa, takže němčináři snad prominou nepřesnosti v překladu.

Přepis titulků

Toalety s umyvadly, zrcadlem aženou, která se líčí. Ale zrcadlo není normální zrcadlo,je vidět skrz něj. Za sklem je dvojče ženy, kterépřesně napodobuje pohyby té druhé,takže to vypadá, že je tam zrcadlo. Oh, to není zrcadlo? Ale ano, je. To je záhada,já se nevidím. Vy mě vidíte? Ano, vidím.

Já vás také vidím,ale jakto? Vy se taky nevidíte? Vidím. Ale já se vážně nevidím. Rozumím. Stoupněte si sem azkuste, jestli mě pořád uvidíte. Já vás vidím, ale sebe ne. Pořád vidím jenom vás.

Ale já vás vidím. Ano, já vás také. To by mě zajímalo,co to je. Aha, ruka je vidětjenom zblízka. Stoupněte si sem, prosím. Pořád se nevidím... Co to je? Co jes tím zrcadlem? Měla bych se vidět.

To jsem neviditelná? Promiňte, kolik je hodin? - 16:15- Díky. Nějaký problém? Nevidím se. Ale já vás vidím. Já vážně ne. S tím vám nepomohu.

No to je záhada. Ona se také nevidí. Promiňte, kolik je hodin? - Něco po čtvrté.- Díky. To zrcadlo měnějak mate. Nějaký problém? Nevidím se. To vám nepomůžu.

To není dobrý... Něco na mě zkoušíte? Omlouvám se, ale vidítemě v zrcadle? Ano. Vážně mě vidíte? Asi budete upír. Co je to za zrcadlo? Vy jste vidět, ale já ne.Mohu si stoupnout místo vás?

To je divné. Vás vidím, ale sebe ne. To se mi ještě nestalo To je něco. Jsem neviditelná. Vy se nevidíte? Ne... a vy mě vidíte? Ano.

Nevidím se. Teď jste zmizela. Ráda bych věděla, zda se to staloi někomu jinému. Už vás zase vidím. To je něco. Nevím co, ale něconení v pořádku. Sundejte si znovu brýle. Stejné?

Teď vidím jenomváš kabát. Pojďte sem, prosím. To jsem nikdy neviděla. Vrátí se ještě? překlad: Ajvngouwww.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

:D ale i tak jsou ti Němci kliďasové, já bych vyšiloval víc.

20

Odpovědět

Tak to se povedlo,opravdu vtipné a ta slečna vlastně obě moc pěkné ......

240

Odpovědět

Tá slečna je krásna...

200

Odpovědět

Tak tohle je neuvěřitelně vtipný. Ten poslíček byl geniálná - jak neměl čas se tím zabývat. A jak se divil že v tom zrcadle na proti je vidět normálně.

210

Odpovědět

Sofi: Tak napiš, kde jsme se netrefili, a my to opravíme. Nejsme němčináři, takže to je z anglických titulků, který možná nejsou nejpřesnější.

190

Odpovědět

Hodně dobrý :D

190

Odpovědět

:D:D:D:D ale v překladu jste se moc netrefili..ale jinak dobrý:D

182

Odpovědět

hahaaaaa tak to je dokonalý

190

Odpovědět

asi budete upir xDDDD

190

Odpovědět

Ta babka s brylema nemá chybu,"Teď jste zmizel","Už vás zase vidím","Ted vidím jenom Váš kabát"

220

Odpovědět

nej je ja sem snad neviditelna?? :D :D stoho sem chcipala

190

Odpovědět

zajímavej nápad

190

Odpovědět

tak z toho nemuzu :D babky vubec nevedely :D

180

Odpovědět

mazec:D

180

Odpovědět

Konec :D :D :D: D: D :)

190

Další