Žena a boty

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:454
Počet zobrazení:5 364

Že ženě jeden pár bot prostě nestačí, to ví asi každý. Proč tomu tak ale je? To se dozvíte v následujícím videu. 

Přepis titulků

Přátelé, aby muž pochopil ženu, často potřebuje velkou dávku umu, trpělivosti a výdrže. Uvidíte klasický pár, který se chystá na návštěvu. Leno, kde seš pořád?! Co to je? Nový boty? - Jo. Mám snad chodit bosa? Bosa?

Bosa?! A co je podle tebe tohle? - Boty. - Boty. - Moje boty. - Tak to jsou jenom tvoje boty?! Jsem snad ženatej se stonožkou?! Moje letní boty. Kriste pane. - Tady je co?

- Sandálky. - Dobře, a co tady? - Taky. Něco zkusím, můžu? Zázrak! Co to děláš? Zapínám ti mozek! - Ale to je přeci... - Správně! Tohle je správně, ženy! - Tady je co?

- Ty jsou starý, ty můžeš vyhodit. Jasně. Krabice je prázdná a tys to věděla, že? Možná jsi vyhrál bitvu, ale nevyhrál jsi válku. Tak my tady máme válku jo? Jak jak to chápu, tohle bude polní maršál. Leno, na co máš tak velkou krabici?! Ty mi něco budeš říkat o velkých krabicích? - Tady máš tvý boty.

- Jo? Ale podívej jak jsou racionálně... racionálně poskládaný! Tady je všechno ra... cio... nál... ně! Jasně, tady máš tvý boty! Tady je druhá!

A já myslela, že ji někdo ukradl, fakt! Leno! To jsou svatební střevíce, proč je schováváš? Mělas je na sobě jen jednou! Vždyť je to vzpomínka. A kde jsou tvý svatební boty? Tady! Tady mám svatební boty! Mám je 10 let a jsou jako nový! Tohle je vzpomínka!

A proč sis je nesundal, když jsi přišel z práce? A večer fotbal s chlapama budu hrát v čem? Boty pracují, nehnijí v kartonových hrobech! Přestaň na mě křičet! Tohle všechno je moje! A všechno to potřebuju. Ženo! Co to je?

To jsou boty, který už asi neobuju. Takže lavička náhradníků? Tak všichni na hřiště. Rychle na hřiště povídám! Leno! Já si pamatuju každou větu, po který byl koupen každý pár bot! "Igore, tohle není nějaká Čína, tohle je čistá Itálie." "No a co, že je to Čína?

Koukni jak hezky sedí na noze." "Jdu do obchodu pro rohlíky." Jak? Moje oblíbený. "Igore, sice to není moje velikost, ale za takovou cenu by byl hřích je nevzít. Takový už nebudou!"

"Představ si! Našla jsem svou velikost!" Leno, tyhle dvojčata, z týmu vyhodím, jasný? A vůbec! Všechno to tady vyhodím spolu s tou skříní všechny ty lodičky, střeví... Leni? - Ty si je doteď schováváš?

- No jo. - To jsou přeci ty střevíce... - Ve kterých jsem byla na první schůzce. - Jo. Pamatuju si to jakoby to bylo včera. Tys byla v těchto, já v těchto. Ve svatebních? No tenkrát ještě byly maturitní. Vidíš? Všechno jsou to vzpomínky. Tohle je naše první schůzka, tohle náš první Nový rok, tohle naše svatba.

A tohle Leno, je můj život. Teď už jsem pochopil, kolik párů bot žena potřebuje ke štěstí. Kolik? - O jeden víc, než právě má. - O dva. - O jeden.

- O dva. Překlad: RS117 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Začnete překládat i kvalitní stand-up?

203

Odpovědět

Více těchto videí, prosím. :) Takovéto zábavy je dneska málo a ať si říká kdo chce co chce.

208

Odpovědět

A teď se přiznejte, pro koho ruština = dislike protože Zeman < Schwarzenberg?

1932

Odpovědět

Tak typ týhle zábavy máme za sebou už i v ČR. To byly pořady jako Go Go šou a podobný odpady zábavního průmyslu. ... 3/10

2014

Odpovědět

Ale někdy si říkám, že by je místo těch věčných kriminálek mohli vrátit... Lepší než dnešní odpad :D

201

Odpovědět

+Vailenrozumnej člověk dávno nemá TV.

201

Odpovědět

Myslím že je na čase na "humorná" videa v ruštině rezignovat. I když tady jsem se skutečně od srdce zasmál- mám dosti podobné boty jako manžel- fakulta, státnice, práce, fotbal, pochody, výlety, lyže, pláže...
Co zkusit nějaké to naučné? Mají výborná videa o druhé válce (jsem případně ochotný pomoci se slovní zásobou z armádního prostředí)

1810

Odpovědět

Videa z druhy svetovy to bych bral :D

188

Odpovědět

Ruštinu mám rád a proto vždy, když se zde objeví ruskojazyčné video, tak si jej pustím. Bohužel jsem většinou zklamaný, protože jde o estrádní kousky na úrovni TV Nova devadesátých let s prvoplánovými vtipy, všeobecnými "pravdami" a stereotypy. To je ruský smysl pro humor opravdu tak odlišný? Neřekl bych, vždyť filmy jako Svéraz národního lovu, respektive rybolovu jsou velmi vtipné. Jenže když se podíváme na jejich styl, tak jsou naprosto odlišné od videí zde, protože jsou sebeironické. A to bych řekl, že je největší síla ruského humoru. Po staletích samoděřžaví, desetiletí komunistického režimu a nyní v područí Putina, kdy humor byl a asi i je jedinou možností uvolnění, bude síla ruského humoru v politické satyře, ironii, sarkasmu a to vztažených na ruské reálie. Myslím si tedy, že se nedostává kvalitních videí nebo si možná nechtějí videacesky.cz zahrávat s politikou, kdo ví, každopádně bych radši než videa typu "Žena a boty" uvítal ruštinu v jiné dormě, třeba i naučné.

2010

Odpovědět

Přesně z důvodu, že prozatím z toho, co tu bylo v ruštině přeloženo, bylo všechno ve stylu tv nova estráda, mě tohle video nenapadne pustit.

1810

Odpovědět

+AnchiTohle je taky estráda, ale asi o třídu lepší než ta dvě předešlá

192