Zpívaná znělka Stranger Things

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:6 930

Právě dnes vychází na Netflixu druhá řada populárního seriálu Stranger Things. Na kanálu Warp Zone se rozhodli přezpívat úvodní znělku seriálu a shrnout přitom události první řady.

(A teď mě omluvte, vrátím se, až tu druhou řadu dokoukám)

Přepis titulků

Ahoj vám všem, zazpívám vám písničku o Stranger Things. Pořádně mě poslouchejte, ať se v tom hned neztratíte. Will se v noci ztratí v lese, unese ho demogorgon. Kámoši ho zkouší hledat, najdou jednu divnou holku. Místní děcka, to jsou borci, dospěláci jsou však děsní. Logika si vzala volno, zato cigár mají plno. Chlast i prášky během práce, flirtování během práce, chlastaj v baru místo práce, mlátí lidi místo práce.

A rodiče? Hrozní lidi. Kašlou na své malé děti. Vždyť to není zas tak těžké, stačí vědět, kde máš dítě. Jo a co chudáček Lucas? Jeho rodiče tam nejsou. Určitě se o něj bojí. Je ten polda jeho táta? Jiný černoch už tam není. Ale nechci si domýšlet. Snad to nezní rasisticky... A co Barb? Na tu se hned zapomnělo.

I detektiv na ni kašle. Co takhle to svést na Nancy? Byla přece nadržená. Troška zájmu stran rodičů a Barb mohla klidně žít. Ale tihle vědátoři, co testují malé děti, jsou nejhorší dospěláci, když mluvíme o chování. Nutí El dělat, co nechce, a bojovat s příšerou. To zní jak týrání dětí, tak dáme Hopperovi pokoj. Pojďme si to tedy shrnout. Děti jsou cool, dospělí ne. To jsem ale mohl říci hned...

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zrovna koukám na tu parodii od Hillywoodu....

10

Odpovědět

Boží shrnutí. :D Ta část s prací je nejlepší. :) Taky se na druhou řadu těším, ale dostanu se k ní až v neděli v noci, achjo.

43