5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise #13: Klub

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:4 325
V novém dílu 5minutové komediální hodinky Jeffa Lewise se podíváme, jak těžké je vést takový klub.

Poznámka: Clevelandští hnědáci (Cleveland Browns) je název klubu, který hraje americký fotbal.

Přepis titulků

5minutová komediální hodinka Jeffa Lewise uvádí: "Klub" Dobrá. Rád bych toto setkání začal uvítáním nových členů strany Bílá síla. Díky, Gunthere. Konečně můžu být něčeho součástí. Jo, díky Gunthere.

Vždy jsem chtěl být v klubu. Jak jsem vám říkal před tím obchodem s nářadím, snažím se získat podporu pro vzkříšení bílé rasy v našem sousedství. Máš nějaké brambůrky? Jo, já mám rád brambůrky, Gunthere. Na schůzích klubů většinou nějaké brambůrky bývají. Ne. Musíme probrat důležitější věci. Existují určité prvky...

Takže žádné brambůrky? Ne. V našem sousedství jsou určité prvky. Jisté nežádoucí prvky. Co? Jo, v našem sousedství jsou lidé, kteří nevypadají jako my. Chceme, aby odešli. Mluvíte o malých dětech, že?

Jo. Ty nevypadají vůbec jako my. Jsou hrozně malé. Zbavme se jich. - Pryč s dětma! - Nesnášíme děti! Ne, mluvím o černejch. Hnědejch? Ale my jsme bílí, že? Ano.

A co jsou oni? Nejsou bílí. Clevelandští hnědáci bydlí v téhle čtvrti? - Zbavme se jich! - Jo! - A malých dětí! - Clevelandské hnědáky nesnáším. Zmizte odsud! Ne, ne. Dobře. Chceme, aby každý v tomto sousedství vypadal jako my.

Aby měl stejnou barvu jako my. - A to je jaká barva? - Jsme bílí. - Správně, Gunthere? - Ano. - Nemáš zmrzlinu? - Ne... Jste tady vůbec správně? - To si piš! - To si piš! Nesnášíme lidi! Že jo?

Určité lidi ano. Máme někoho rádi? Ano. Bělochy. Musíme mít rádi všechny bělochy? Jeden chlap v práci je běloch... - a já ho nemám rád. - Musíš ho mít rád. Musíš ho mít rád. - Je bílej, že jo?

- Jo. Tak ho musíš mí rád. - Ale je to Tom Peterson. - Toho nesnáším. Dobře. Nemusíte mít rádi všechny bělochy. Dobře. Gunthere. - Složil jsem pro náš klub píseň. - Super, spusť. Jsme bílí, že jo?

Jsme bílí... že jo? Dobře. Pro začátek fajn. Pro začátek. Teď poslouchej. Bavili jsme se také o průvodu. Jako ta myčka. Ne.

Průvod. Dobře? Abychom ukázali podporu našim bílým bratrům a sestrám. Gunthere. Obvolal jsem pár lidí a můžu sehnat klauny a slony, ale bude to dost drahé. Můžeme podávat zmrzlinu? Ne. Není to cirkus! Je to průvod, kterým lidem ukážeme, jak moc nesnášíme lidi, kteří nejsou bílí.

A to nemůžeme udělat s klauny a slony? A zmrzlinou. Ne. Podporujete vážně bílou sílu? - Jo! - Si piš, že jo! Jo, pryč s černýma a hnědýma! Ať žijí...

- bílí? - Ano, ano. Dobře, skvěle. Dobře, snažili jste se naverbovat další lidi jako my? Pozval jsem sem svého kamaráda Rickyho. Výborně. Už je tady. Ricky! Tady jsme, chlape! Smradlavý prst.

Díky, že jste mě vzali, kluci. Jsme rádi, že jsi tady. Gunthere, myslím, že nám opravdu pomůže. Miluju kluby. Musíš ale nenávidět lidi. Jo. Malé děti, myčky, Cleveland. Jasně, pojďme nenávidět! Kde jsou brambůrky?

Nemůže být v našem klubu. Nemůže? Kurva. On je černej, že jo? Promiňte, lidi. Tohle je těžké. Vážně těžké. Gunthere.

Včera jsem mluvil se svým rabínem a potřebujeme místo na schůzky. Tady je to ideální. Schůze skončila. Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Plánuje se překládání 6. série The Guild?

183

Odpovědět

Samozřejmě. První díl je už přeložený a čeká jen na zveřejnění.

182

Odpovědět

no nebyl to zrovna pocetny klub... ale ten zaver me dostal :D

181

Odpovědět

Ty poznámky...

180

Odpovědět

never high five a rabbi

181

Odpovědět

1. Miluju Bambulu!
2. Skvělý díl :D
3. Hláška s rabínem byla prostě nejlepší :D :D :D

182

Odpovědět

Geniální! Kdo někdy pořádal nějaké zasedání nebo shromáždění, moc dobře tuhle situaci zná. :D Díky moc za překlad a doufám, že budou další!

183