Ale co zvířátka?

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:646
Počet zobrazení:8 368

Vokální kvartet Lunch Break vám dnes zazpívá písničku o tom, co dělají nemocná zvířátka. Záznam pochází z charitativního koncertu "No Borders" v Carnegie Hall. Poznámky:

  • OCD - obsedantně kompulzivní porucha
  • dyslexie - porucha čtení
  • lidé s alergií na laktózu po pozření mléčných výrobků trpí nadýmáním a průjmem
  • narkolepsie - náhlé upadání do spánku

Přepis titulků

Děkujeme, že jste nás přijali s otevřenou náručí, takové, jací jsme, i přes to, že se trochu lišíme. Je požehnání být členy této organizace při tak speciální příležitosti, ale... zároveň to vyvolává zásadní otázku... Co zvířata? Něco k smíchu, madam? Jde o to, kam jdou zvířata? Když chtějí, aby byla brána taková, jaká jsou?

My jsme takové místo našli. Velmi speciální místo. A chtěli bychom vám o něm zazpívat. Lunch Break vás oblaží zpěvem, ale nebylo to snadné cestou sem, každý z nás trpí malou poruchou. Eddie byl dřív koktavý a Mike má mírné OCD a Shane zase velký apetit.... a KJ... - Byli jsme na léčení...

- Bez úspěchu. takže jsme v pohodě. Ale co ostatní živočichové? - Všichni ostatní.... - Naši přátelé v ZOO, nemusí mít strach, můžou vyrazit na Donaldovu speciální farmu. Kde jim nebude způsobena žádná fyzická, psychická ani emocionální újma. Strýček Donald zvláštní farmu měl, híja híja hou. A na té farmě šišlavého hada měl, híja híja hou. Ššš ššš sem a ššš ššš tam, ššš sem, ššš tam, všude slyším ššš ššš.

Strýček Donald zvláštní farmu měl, híja híja hou. A na té farmě kočku s dyslexií měl, híja híja hou. Maňau maňau sem a maňau maňau tam, maňau sem, maňau tam, všude slyším maňau ňau. Strýček Donald zvláštní farmu měl, híja híja hou. Na farmě se každý má, volejme hurá! - I zvířátka jako my má někdo rád. - Někdo má nás rád. Naši přátelé v ZOO, nemusí mít strach, můžou vyrazit na Donaldovu speciální farmu.

Strýček Donald zvláštní farmu měl, híja híja hou. A na té farmě krávu s alergií na laktózu měl, híja híja hou. Bůů bůů sem a bůů bůů tam, bůů sem, bůů-ůů... A jéje... To je blbec! Podržíte mi to?

Pak si to zas vezmu. Strýček Donald zvláštní farmu měl, híja híja hou. A na té farmě hyperaktivního lenochoda měl, híja híja hou. Dělá... sem a... tam a... sem... Všude...

Strýček Donald zvláštní farmu měl, híja híja hou. Víte, co se říká, všichni jsme stejní, aspoň v něčem. Odlišnost je koření života. - Kořením života... - Zvířátka velká i malá, všechny je milujem, na Donaldově farmě si spolu zatancujem. Strýček Donald zvláštní farmu měl, híja híja hou. A na té farmě prase s narkolepsií měl, híja híja hou. Chro chro sem a chro chro tam, chro sem, chro tam- V pohodě?

To je docela tvrdý pódium. Bytelné. Však je to Carnegie hala. Spíš Carnegie padala. To bylo blbý... Strýček Donald zvláštní farmu měl, híja híja hou. A na té farmě psa s poruchou pozornosti měl, híja híja hou. Haf haf sem a haf haf tam, haf sem, haf- VEVERKA!

Strýček Donald zvláštní farmu měl... VEVERKA! Překlad: hAnko www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Velmi povedené! Ale chce to dobře volit publikum, aby si z toho lidi nevyvodili, že je v pořádku smát se lidem s poruchami.

430

Odpovědět

"Víš jak se dostaneš do Carnegie Hall? Chce to cvik!" :) https://www.youtube.com/watch?v=t_2MPJZeASE

80

Odpovědět

Nemůžu si pomoct, ale já tam vidím Dennise Nedryho :-D
http://media.tumblr.com/0dfbc861b50c5acf446382e70173e7e2/tumblr_inline_mmbk9as8q31qz4rgp.jpg

261

Odpovědět

Ale v pozadí ta ženská co se směje jak prase byla fakt strašná...

213

Odpovědět

Třeba má taky nějakou poruchu, tak buď tolerantní. ;)

761

Odpovědět

Spíš je úžasné jak jsou sehraní :O

540

Odpovědět

Vzpomněl jsem si na Teda Bucklanda :D

141

Odpovědět

Super! Díky za překlad. Vidět to na jiné stránce, tak to rychle přeskočím. Každopádně je něco jiného tohle vidět na monitoru a na živo...na druhou stranu na živo bych prd rozuměl, takže ještě jednou díky za překlad hAnko ;-)

221

Odpovědět

Perfektní !!!

252

Odpovědět

Rovno ho priraďte medzi LegendSQUIRREL!!! 10*

3111

Odpovědět

Dokonalost sama.

314

Odpovědět

Tohle má úroveň! Úžasně jsem se bavil a od srdce zasmál!!! :)

943