Bullet For My Valentine - Waking the Demon

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:415
Počet zobrazení:4 740
Bullet For My Valentine založili v roce 1998 čtyři velšští kamarádi z Bridgend College, tehdy pod názvem Jeff Killed John. Po odchodu basáka Nicka Crandla změnili jak jméno, tak hudební styl, který se začal více ubírat k thrash metalu. Jejich debutové album The Poison vyšlo v Británii v roce 2005 a v USA na svátek Sv. Valentýna 2006. Kapela postupně získávala na popularitě, což je vyneslo až na post předskokanů Guns N' Roses a Metallicy. Na druhém albu Scream Aim Fire (2008) se začalo pracovat hned, jak se zpěvákovi Metthew Tuckovi vrátil hlas po prodělané laryngitidě. Umístění na čtvrté příčce Billboard 200 byl úspěch, který ještě o jednu pozici vylepšilo následující album Fever (2010). V současné době by mělo probíhat psaní nových písní, aby se kapela koncem letošního roku mohla počtvrté zavřít do nahrávacího studia. Někteří metaloví fandové BFMV odsuzují pro jejich vzezření a nazývají je „EMO metalisty“, ale členy skupiny to netrápí, protože jim jde hlavně o muziku, a ne o to, jak vypadají jejich vlasy.

Přepis titulků

Bezmocný! Mé oči krvácí strachem, který v sobě mám. Zpečetila jsi svou smrt, když jsi vzala, co bylo mé. Nesnaž se mě odradit od pomsty tomuhle světu. Žádný hlas nebude vyslyšen. Probouzíš démona! Kam jsi utekla? Kráčí ve stínech. Sleduj krev téct. Moc času nezbývá, tak se nezkoušej skrývat.

Tvé tělo slábne, vejdi do světla. V tuhle bolestivou dobu jsi tak sám a zahanbený. Nevrátím se zpět, není tu co získat. Hranice, které překračuješ, nemají meze. Varoval jsem tě, ale ty si se mnou pořád hraješ. Od toho vzteku, který cítím, není úniku. Nic není doopravdy. Probouzíš démona!

Kam jsi utekla? Kráčí ve stínech. Sleduj krev téct. Moc času nezbývá, tak se nezkoušej skrývat. Tvé tělo slábne, vejdi do světla. V tuhle bolestivou dobu jsi tak sám a zahanbený. Nevrátím se zpět, není tu co získat. Dýchej za mě! Neprobouzej mě z tohohle spánku. Zůstaň se mnou!

Posedlost se mě zmocňuje! Dýchej za mě! Neprobouzej mě z tohohle spánku. Zůstaň se mnou! Posedlost se mě zmocňuje! Jdi! Dýchej za mě! Neprobouzej mě z tohohle spánku.

Zůstaň se mnou! Posedlost se mě zmocňuje! Dýchej za mě! Neprobouzej mě z tohohle spánku. Zůstaň se mnou! Posedlost se mě zmocňuje! Probouzíš démona! Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ten klip mi připomíná základku :D

180

Odpovědět

luxus pisnicka :)) a moje oblibena kapela

180

Odpovědět

Fr3d: nechci ti kazit iluze, ale podle mě nemaji Avenged Sevenfold s metalem nic společného. Podle mě to je něco mezi hard rockem, punkem a rockem.

184

Odpovědět

Souhlasím, na téhle písni se mi líbí asi jen refrém. :) Mam ráda metal, ale to "arrrrggg" nebo co někteří ječí se mi moc nelíbí :)

188

Odpovědět

Zrovna tuto písničku od nich nemám tak moc rád, spíše starší Tears don't fall, Hand of Blood, Poison atd... je jich hodně - jsou výborná kapela, Padge je zajímavej kytarista - sóla jsou těžko hratelná. Mohl bych se o nich rozplývat na mnoha řádcích, ale ti kdo by z toho něco měli si jistě poslechnou i jejich jiné songy a tam poznají :D

183

Odpovědět

Já mu taky rozumněl "trap",ale já bych určitě neopravoval překladatele když bych se ani nekouknul na text.

180

Odpovědět

Suky: Mezi "trap" a "tread" je rozdíl. Když se tu chceš ohánět nepřesným překladem, zkus aspoň použít google, než se tu ztrapníš :)

181

Odpovědět

a už by ste mohli dať nejaké poriadne kapely a nie takéto kokotiny

1815

Odpovědět

kapela pre deti

1815

Odpovědět

A co třeba něco z našich končin? Atari Terror bych si moc přál. Jejich koncerty jsou velký maso! Jejich songy jsou skvělý.

184

Odpovědět

BFMV jsou pecka...Bylo by tam na příště i něco od Avenged Sevenfold???

180

Odpovědět

Tam není trap ale tread Suky

180

Odpovědět

Suky: až na to, že tam není "Trap" takže to trošku moc není ;)

180

Odpovědět

až na ten nepřesnej překlad :D pochopim změnu frázování, a malý věci :D ale výkřik
TRAP ! přeložit jako jdi ! :D to už je trošku moc ne ? :D

186

Odpovědět

Díky Snowi, udělalas mi radost :)

180

Další