Někdo zemřeChad Vader (S02E10)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:3 605

Jak už název dnešní epizody napovídá, budeme se muset s někým rozloučit. Ještě předtím nás ale čeká souboj učně se svým mistrem a také uvidíte nové boje o pozici generálního manažera Empire Marketu. Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Tohle nemusíme dělat. Ale ano, musíme. Překlad: B-hold www.videacesky.cz Mnoho ses naučil. Zjistíš, že jsem plný překvapení. Kluci, nebojujte. Jsme přátelé! Spoluhráči.

Vzpomínáte si, když jsme ve sklepení bojovali bok po boku? Podívej, co se stalo, stalo se. Nechme toho. Ty ode mě žádné slitování nečekej. Hej, kluci. Zákazník. Můžete mi říct, kde bych našel jedlou sodu? - Ulička 6. - Ulička 6. Děkuji vám.

Nashle. Tamhle jde, Randy. Zabít ho. Ano, udělej to Randy! Zabij ho. Ano, Cookie. Poslechnu tě. Ano, hezky se k němu připlížíme.

Musíš být potichu jako kočka. Vzal jsi mi práci. Vzal jsi mi Libbie. Vzal jsi mi život. - Jimmy, pomoz mi. - Ani náhodou! Do tohohle se plést nehodlám. - Chade, za tebou! - Na to ti nenaletím. Randy, neee! Mope.

To jsem netušil. Utíkej pryč Randy. Co se stalo? Zabil jsi Divnýho Jimmyho. No, to není dobré! Jimmy se za poslední dva dny neukázal v práci. Pokud někdo víte, kde se nachází, dejte mi vědět, jestli... Když o tom tak přemýšlím, radši neplýtvejte mým časem.

- Co je Chade? - Mohl bych něco říct? Děkuji. Divnej Jimmy byl zvláštní. Nemyslím to špatně, prostě byl normálně zvl... Byl to dobrý člověk, i když trochu divný. A bude nám chybět. Chade, mluvíš o něm jako by byl mrtvý. Vždyť jen nepřišel do práce. Teď se posaď.

Ty se posaď. Jak jistě víte, chtěla jsem vyhodit Randyho. Ale teď když nemáme žádného správce obchodu, mám pro něj jiné plány. Jo, to dává smysl. A další novinka. Pozice generálního manažera je stále otevřena. Myslela jsem si, že jsem našla ideálního kandidáta. Ale vyklubal se z něj jen ubohý packal. Další v pořadí na tuto pozici je...

Chad Vader. - Ano! - Ale já mu tu práci nedám jen tak. Maggie! Jednoho dne... Takže všichni dostanete svou šanci stát se manažerem. Cože? Počínaje příštím týdnem nechám každého ze zaměstnanců stát se na den generálním manažerem.

Kdo z vás odvede nejlepší práci, ten se stane novým generálním manažerem. Špatný nápad, nedělejte to. Nechť naše zkoušky... začnou. Já bych měl být manažerem, ne nikdo jiný. Hej, Chade, já tu práci dostanu. Jsem vážně dobrej v manažerování generálů.

Robbie, jsi opilý. Nikdy se z tebe nestane manažer, neboť já zničím konkurenci. Jsem milionář! Jooo! Jakmile se stanu generálním manažerem, naprosto tě zničím. A já... marshmallowý bandita, budu svrchovaným vládcem! - Tohle jsem tedy pořádně zpackal. - Ano, to je pravda. Nedivil bych se, kdybys se mnou už nikdy nepromluvil. Chade, je mi to opravdu líto.

Jestli ti nějak můžu pomoci dostat tvou... Dobře, měj se. Jeremy. Není to tvoje chyba. Je to moje chyba. Dopustil jsem, aby se to stalo. Mně je to líto. Dneska jsem čistil Jimmyho skříňku.

Našel jsem tohle. Musel ji vyndat z odpadu. Myslím, že bys ji měl nosit ty. Můj... učedníku... Chade, já mám... Smrdí jako odpadky. Jo, postříkal jsem ji hadicí, ale... chápeš... Nechce se mi věřit, že to všechno dobře dopadlo.

A ani jsem se nedostal do problému za to, že jsem někoho zabil. Zdravím tě... VRAHU! Blbá Maggie! Tolik jsem se na tu práci nadřel a co z toho mám? Nemůže mi pořád bránit v cestě. Jednou ji dostanu! Jsem tak rozzuřený! No... No... Netušil jsem, že tohle umím.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

RIP Jimmy ... doufám, že se znovu setkal se svým mopem :'(

180

Odpovědět

Jimmy byl nejlepší = škoda :-(

180

Odpovědět

hello murder :D

180

Odpovědět

bude dneska další díl??

180

Odpovědět

Už máte připravenou i třetí sérii? Nejlepší webseriál! :)

180

Odpovědět

jak se na konci objevil jimmy jako duch bude něco dělat ze záhrobí

180

Odpovědět


Odpovědět

Someday.. ! :D

180

Odpovědět

Chudák Jimmy...byl tam jeden z nejlepších...R.I.P

180

Odpovědět

some day :D:D:D

180

Odpovědět

R.I.P Jimy. Odpocivej v pokoji se svym mopem po boku

180

Odpovědět

zase chytili dech, tak doufám, že to nebylo jen u posledního dílu, ale že tak budou pokračovat i ve třetí řadě :) Some Day ... muhehehe

181

Odpovědět

nejvetsi frajer ze serialu je po smrti...snad bude hlasit i ze zahrobi... :-D

180

Odpovědět

serial se zlepsuje.. to some day me dostalo uz minule :D

180

Odpovědět

super, od začátku sem si pŕehazoval tuśení která postava zemře, ale nakonec jsem byl stejně zaskočen. jen tak dál :)

180

Další