Rakety a chaosChad Vader (S03E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:4 747

V minulém díle se pomocí internetového hlasování vybíralo, kdo bude manažerem na den v tomto díle. Takže dnes uvidíte výsledek hlasování a jaké trable to Chadovi přinese a také uvidíme (jak napovídá obrázek), že Chad konečně ovládne sílu blesků!

 

Přepis titulků

Rozhodl jsem se z tebe udělat prvního manažera na den. Gratuluji. Chystal jsem se vybrat Lloyda, ale je v nemocnici kvůli mnohočetnému elektrickému úrazu. - Slibuji, že odvedu dobrou práci. - Jo, já vím, že... Nechceš říct nějakou kravinu o tom, jak mě zničíš nebo tak? Možná, že jako manažer stanu na straně dobra, a ne zla. - Jasně, to je jedno, jdi na to. - Ano. Všechno podělá stejně jako zbytek těch šašků.

A Maggie nebude mít jinou možnost, než mi tu práci přenechat. Všechno pokračuje tak, jak jsem předpokládal. A nic se nemůže pokazit. Nikdy! Neupusť to! Zase duch Divného Jimmyho! Pošuk. No tak. - Volané číslo neexistuje.

- Je to těžší než bowling. Ahoj. - Co děláš? - Tohle mi nedělej. Proč jsi tady vzadu? Dělat manažera je nuda. Chci být s tebou a naučit se tvá tajemství. Mazej od toho! Polož to! Pusť to! Ty otrapo. Co je tohle? Po tom ti nic není.

Běž pryč. No tak, mně to můžeš říct. Prosím! Pokud to musíš vědět, tak je to nákupní vozík na raketový pohon. Je to pro staré lidi, aby nemuseli tlačit vozík, když nakupují. Ale trochu jsem ho testoval... Né! Proč? Néééé! ...a nevyhověl bezpečnostním požadavkům. Takže by za žádných okolností neměl být použit. Jo, to by udělal jen šílený maniak.

Kretén. To nezní dobře. - Budu muset navštívít.... - Chade Vadere! Proč na mě dnes všichni vyskakují? Právě jsem pozorovala našeho nového manažera a něco takového jsem v životě neviděla. Já vím, je příšerný, že? - Je výborný. - Cože? Sean Banditson je přirozený vůdce.

Jsem si jistá, že bude příštím generálním manažerem obchodu. Počkej chvíli, já... Znepokojivé. Dozorový útočníku - Aktivovat! Ty, běž postříkat ovoce a zeleninu. Ty, sežeň mi mou manažerskou tabulku. A ihned mi někdo sežeňte ty zákaznické komiksy! Ach ne, je příliš dobrý. Asi ho nemůžu zavraždit. Budu mu muset dát přes hlavu pytel a mlátit ho...

Co je tohle? Tak jo, co zodpovědného a produktivního můžu ještě udělat? Hej, kámo, můžeš mi říct, kde jsou marshmallows? Ano, jistě. Cože? Hledám... marshmallows. Tohle může být přesně to, co jsem potřeboval.

- Děje se něco? - Ne. Co? Já... Ne, ony jsou... ano, přímo tady. Sladké marshmallows. Díky. Marshmallows jsou ale pitomost, co? Cože?! Velké blbé marshmallows. Ani je nemám rád. Jen je kupuju na blbou narozeninovou párty. Chceš říct na nejlepší narozeninovou párty všech dob?

Podívej, upustil jsem je. Šťavnatí králíčci. Prostě je zvednu. Podívej, šlápnul jsem přímo na ně. Jsem to nešika. Vážně jsi v pořádku? Prosím, nech to na mně. Jsi zrůda.

Tak to bylo snadné. Tak copak to chceš tam vzadu? A do pr... Bandita je zpět. Zemři, Chade Vadere! To bylo těsné. Páni, ta věcička je rychlá. Musím se schovat. Těsně mě minul. Nech toho. Utíkej!

Už toho mám po krk. Zahájit pronásledovací protokol. Uhni mi z cesty. PÁLIT DLE UVÁŽENÍ Je mrtvý. Vlastně jsem se ani nezranil. Já jsem... Gatě na zemi. Gatě na zemi.

S gatěma na zemi vypadáš jako hňup. Překlad: Zikato Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz S marshmallows v puse a s kloboukem na stranu. Co se stalo? Gatě ti spadly na zem. Gatě ti spadly na zem. Uvědomíš si, co se ti stalo. Chodíš a mluvíš s gatěma na zemi.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmmmmmmmmmmmmmm.... ....moc jsem se ale nenasmál, ale je to na motivy hvězdných válek, tak-že vlastně super xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

181

Odpovědět

Zdá se mi to nebo tahle nová řada má lepší kvalitu obrazu?

181

Odpovědět

Chad suprovej jako vždy, ale ten chlápek co hraje marshmallows bandito mi už od první chvíle nesed...Ty jeho xichty se mi nelíbí.

181

Odpovědět

ono ten bandita je dost divny :) ale trapne mi to neprislo, proste to je Chad :) ale orpoti stredu a koncu druhej serie je to fakt awesome :)

180

Odpovědět

Mně teda přijde ta 3. řada hodně slabá. Tenhle díl mi přišel dost trapnej. Hlavně celá ta scénka s marshmallows.

181

Odpovědět

Gatě na zemi :D :D

180

Odpovědět

skvělíí

180

Odpovědět

výborné vydeo klobouk dolů :D

181

Odpovědět

výborné chad se znova rozjíždí :)

180