Ta, co je středem všech katastrofCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:182
Počet zobrazení:8 224

Hysterka, co si myslí, že se celý svět svět točí jen kolem ní. Ještě že má své kamarády, kteří se jí snaží domluvit...

Poznámka:
"Bangarang" je hláška z jedné z nejproslulejších scén Robina Williamse z filmu Hook.

Přepis titulků

Říkám ti, že lenochodi už nefrčí. Odteď už jen kapybary. S lenochody je pořád sranda. Bože můj, nehoda vlaku u Paříže, 35 mrtvých. Cože?! V Paříži jsem byla před dvěma dny. Mohla jsem tam umřít! - To jo! - Jsi v pořádku? Ale dobrý, ne? Nebyla jsi tam. A i kdyby, nic by se ti nestalo. Ale bylo to o fous!

Nemůžu ani... Jo, mohla to být ona. Díkybohu, že žiješ! Díky. Měla bych to dát na Facebook. Mohla jsem být po smrti! - Ale ne, další střílení. - Kde? - V Arizoně. Panebože, můj ex je z Arizony. Byla jsem tam předloni o Vánocích. - Bože na nebesích! Chápete to? - No jo. Postnu jednu svou fotku z Arizony.

Ze solidarity. Počkej, příliš se s tím spojuješ. - Trappe, ona tam před dvěma lety byla. - A má fotku. Je suis Arizona. - To nic neznamená! - Dám to jako hashtag. - Ale ne! - Co se děje? - Robin Williams zemřel. - Ale ne. - Před dvěma lety. - Ale my jsme to právě zjistili. - Byli jsme si tak blízcí.

- Vážně? Jednou jsem zahlédla jeho hlavu v restauraci v Iowě. Byl to buď on, nebo nějaký tulák, co miluje palačinky. To je všechno? Že jsi viděla buď jeho, nebo nějakého vandráka někde v hospodě? - Už sis i změnila profilovku? - Byl pro mě důležitý! Jako umělec i člověk. - Rozumím ti. Bangarang. - Banga co? Nemáš právo být smutnější než ostatní!

- Děláš to pořád. - Nosím oku lahodící barvy? Stavíš se do středu všech pohrom. - To ne. - Zemětřesení v San Franciscu? Bylo jen 613 kilometrů od mého domu. - V roce 1912! - Někdo na mě dává pozor. A ta budova, co vybouchla v Milánu? - Byla jsem v tolika budovách! - To my všichni! - Zrovna teď jsem v budově.

- Všichni jsme v budově! Můžeme prosím začít dnešek znovu, už vůbec nezvládám... Ne! Nemáš s tím společného o nic víc než my ostatní. - Ale já jsem hlavní hrdinka. - Čeho? - Svého života. - A co děláme my, když tu nejsi? - Čekáte, až se vrátím? - Zkus to znova. - Vedlejší dějová linie? Okrajová? - Ne! Nejde o tebe! Nevěřím, že to říkám, ale Trapp má pravdu.

V životě jsem nepotkala lidi, kteří by se v něčem tak mýlili. Volám svému šamanovi. - Nemůžu uvěřit, jak se Sophie chová... - Je trochu sebestředná. ...ke mně. - Jo, je to jako osobní útok na mě. - Ne na tebe... Odpálil jsi vlak a Sophie tam ani nebyla?! Omlouvám se, mistře, byla tam jen o dva dny dřív. Dostanu tě, hlavní hrdinko.

I kdyby to měla být poslední věc v mém životě. Překlad: Manana www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tvl to je jak ze zivota:) perfektni

60

Odpovědět

Díky za vysvětlení slova Bangarang. Zprvu mě to znělo jako divná kategorie p***a :D

280

Odpovědět

My děkujeme, že čteš popisky! :-)

190

Odpovědět

*hysterka :) jinak supr video, dík

20

Odpovědět

Opraveno. omlouváme se za chybku. :-)

20