Conan a Bill Hader hrají God Of WarCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:193
Počet zobrazení:12 743

Conan O'Brien si do dalšího dílu série Clueless Gamer pozval herce a komika Billa Hadera, se kterým si zahrál novinku God of War.

Poznámka: Alexa je hlasová asistentka od Amazonu.

Přepis titulků

Ahoj, tady Conan O'Brien a další Bezradný pařan. Dnes budu hrát novinku God of War pro PlayStation 4. Jedná se o fantasy plnou testosteronu, takže kdo jiný by se ke mně měl přidat než největší macho, pan Bill Hader. Ahoj Bille. - Díky za pozvání. - No tak, nemůžeš trochu předstírat? Nemůžu. Dobrý den, pane.

- Máš nový seriál Barry. Gratuluji. - Díky. - Lidem se moc líbí. - Díky. Je to pro tebe něco nového. Hraješ zabijáka, ale máš tam i prostor pro vtip. Je tam všechno. Jo, jo. Můj život to sice není, ale... - Byl ale předlohou. - Trochu. - Pár lidí jsi zabil. Člověk se někomu svěří a oni pak... Měli bychom sem pozvat mého kamaráda, který mi vždycky radí, co dělat.

Aaron Bleyaert. Aarone? - Pojď za náma. - Ježíši. - Je hyperaktivní, co? - To se mi nelíbí. - Pardon. - Zpomal. - Jo, zklidni se. - Je to zábavná hra, jsem natěšenej. Hrajete za Kratose, ducha Sparty. Jste v podstatě služebníkem Aréa, který byl předchozím bohem války. Arés vás ale navedl k zabití vlastní ženy a dcery. - Nemůžeme už mlátit a zabíjet?

- Chci někoho zabít. - Můžu aspoň říct, o co jde? - No potěš. Dobře. - Na začátku hry... - Pro nic jiného nežije. Dopřejme mu to. Prosím, povídej o té hře. - Osmý díl sedmidílné série. - Osmý díl série... - Do něj, do něj! - Kde máš džusík? A složky? Jsme snad v sedmý třídě? Konečně máme my dva koho šikanovat. Teď už jste znovu ženatí a máte syna jménem Atreus.

Něco pro dámy. Pěkný romantický příběh. Ano, ale vaše žena zemřela. To se povedlo. Na začátku hry, předtím, než začnete hrát, jste zapálili pohřební hranici vaší ženy a její popel nesete na nejvyšší horu. Teď budeme se svým synem lovit, musíme ho to naučit. - Na první pohled to dítě někdo honí. - Se sekyrou. - Jo, vypadá to jako...

- Je to můj syn! - Pane! Pane! - Nechte toho chlapce na pokoji. Sem nesmíte. Co je tohle? Tvoje matka? Ne, to není ona. Ta je po smrti. Pamatuješ, jak tvá matka zemřela a my ji spálili? Terapeut říkal, že jsem tě na to nejspíš neměl nechat dívat, ale podle mě děti musí co nejrychleji dospět. Synku, co kdybys zkusil skočit jako první? Víš, co se mi na tom líbí?

Připomíná mi to to trapné ticho mezi mnou a mým otcem. - Podívej se na to. - Jo, jo. Takže... - Co říkáš na Red Sox? - Jo. Ne! Zabij to, synku! Je jako Donald Trump mladší na lovecké výpravě. Je to vzácné a nijak nám to neubližuje. Chci si to oblíknout. Zmáčkni doprava na šipkách.

Sám jseš šipka. Chováš se teď jak šipka, kámo. Tady je ten los z Trona! - Co to děláš? - Co děláš? Zlý Conan! Moc zlý Conan! Přesně takovej jsem byl. Pane. Pane, hledáme toho losa. Tumáš!

Aha, byl vyrobenej z dýně. Proč jdou tak snadno zabít? Synu, tohle jsi neviděl. Jestli se netrefíš, tak se neznám. Jeho parohy můžeme použít jako dekoraci v nočním klubu. - Co to sakra... - Proč? Kdo tuhle hru vyrobil? Tady máš, ty blboune.

Dobře, synku! Aha, tak fajn. Říkal jsem ti, ať toho jelena nezabíjíš, synu! - Tati, ztrapňuješ mě. - Trefím tě do rozkroku! Chtěl jsem od vás jen ukázat cestu. Dobře. Proboha. Asi tě to dost poznamenalo, synu. Tak jo, teď si dáme lehkou sváču.

- Co si zatím o hře myslíte? - Trochu moc se tam mluví. Jo. Ten vztah mezi otcem a synem mě moc nezajímá. Taky mám syna a pomalu z toho vztahu vycouvávám. Nikdo si asi při hraní hry neřekne: "Víte co? Tahle hra mě naučila, že potřebuju zlepšit vztah se svým synem." Souhlas. Co tam máme dál? - To je náš dům, tady bydlíme. - Zaklepu, synu. Jsi oblečený? Synu, přijde čas, kdy budeš masturbovat, a já do srubu nevejdu jen tak.

Budu předem dělat zvuky. - Nech toho! - Znovu. Zahrajeme si palcovanou. Přestaň! A teď sežer matčin popel! - Sežer její popel! - Sežer její popel! Vzmuž se trochu!

Vylez ven! Haló? Už jdu! - Nazdárek. - Pamatuješ na naši kapelu? Nejseš bývalej baskytarista Hluchýho Johna? Zdarec, nepůjdem otravovat lidi do města? Hele, kámo. Poslouchej mě, kámo. Nic nechápeš, kámo. Manson měl plán!

Hele, zrovna mě vykopli z práce, jasný? Protože jsem tam chodil bez trika. Tak hele, ty tvoje kérky jsem ti udělal zadarmo. - Nic z toho jsem neudělal já. - Ne, to je... Jen aby bylo jasno, už tři čtvrtě hodiny jsme se nedotkli ovladačů. Už. Tě. Nemám. Rád. Prostě... Ne, ne, ne.

Dobře. Kámo, kámo, kámo! Vím, že jsem se choval jako hajzl. Dobře, dobře. Nemusíš mi za ty kérky platit. V pohodě. - Teď se posuneme trochu do budoucnosti. - Díky bohu. Ve hře je jedna žena, lesní čarodějka. Žena? To bude osvěžující. Jdeme za nejmoudřejším mužem všech říší, Mamirem, a usekneme mu hlavu, protože je uvězněn ve stromě. Teď potřebujeme jeho hlavu oživit, takže jdeme zpátky za čarodějkou.

- Dobře. Takže asi půjdeme do želvy. - Jo. Jako nějací nerdi v nerdím příběhu. A teď nám ten želví dům ukazují. Tohle je hloupý. A je tady i realiťák. Tady máme obývák. A tady je ponořená část... Tohle by neměl... Ten má ale špatnej instinkt.

- Tohle se jí bude líbit. - Líbím se ti? Půjdeš se mnou na rande? Toho musíte zabít. To jsou jen duše. Jsem jako ten chlápek v lese! Bože, kámo... - Koukej na něj, jak mu visí u zadku. - Říká si... Co se tam vepředu děje? Zavolám policajty, jo?

Tak jak se vám líbil God of War? Zabíjení je tam dost osvobozující. Ty sis prošel několika úrovněmi zlosti. Jo, díky God of War jsem si ujasnil pár věcí a ty teď můžu použít v životě. Takže za mě dobrý. Později v médiích: Devět nevyřešených vražd. Podle mě je to dítě... - Víš co, moc toho nedělá.

- Jasně. Nebo by to dítě mělo jít zabít. - On se pak vyspí s tou holkou ze želvy. - Želví holka, jo, ta realitní makléřka. - Jo. A ten chlápek, co je jen hlava? - Jo? - Ten bude takovej jejich parťák. - Budou ho používat jako asistentku Alexu. - Hej, hlavo? - Ano? Co můj let do Chicaga? Má zpoždění. Ostatní moje herní recenze najdete dole pod videem nebo v odkazu v popisku videa.

Velké díky patří Billu Haderovi, jednomu z nejvtipnějších lidí na světě. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Proč jste překládali Deftones?:D Hluchý John absolutně nedává smysl

00

Odpovědět

Bože ten Conan je strašný k***t.

04

Odpovědět


Odpovědět

Asi moc nechápu co je vtipného na tom, že Conan za celou dobu nezavře hubu a snaží být vtipnej jako můj brácha co se neúspěšně snaží sbalit nějakou holku...

106

Odpovědět

Bill Hader, je první člověk u Conana, vtipnější než samotný Conan.
(Koukám jen na videa z této stránky).
Paráda!

214

Odpovědět

konecne neco vtipne, od conana, po dlhsom case, staci sa zbavit korektnosti

98

Odpovědět

Parádne. Naozaj som sa z chuti zasmial, narozdiel od pobavených pousmiatí, ktoré som pri Clueless gameru zvyčajne zažíval. Obaja tu naozaj perlili, takže za mňa super.

174

Odpovědět

Fun Fact: Bill Hader loves Mountain Bay Club.

12

Odpovědět

Díky díky. Kdy se začlo překládat? Čas od času jsem mrknul, zda se ikona u youtube po requestu změnila a byla stále šedivá. :)

22

Odpovědět

Překlad jsem začal týden zpět, takže od té doby tam bylo (mělo být) modré pole "Již brzy..." :)

41