Zákaz přiblíženíCyanide & Happiness

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 109
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:195
Počet zobrazení:11 530

Návrat z líbánek do reality nemusí být příjemný.

Přepis titulků

ZÁKAZ PŘIBLÍŽENÍ Zpátky z líbánek, nemýlím-li se? Bylo to úžasné, Bernarde. Vskutku perfektní začátek našeho perfektního manželství. Tohle vám přišlo, pane. To bude náš oddací list. To není oddací list! Je to soudní zákaz přiblížení.

Vzala jsem formulář a vyplnila ho. Hrozně jsem spěchala. Píše se tu, že se k sobě nesmíme přiblížit na 20 metrů. To přece nepůjde... Ale nemůžete porušovat zákon. Mohu-li mít návrh, pane. MILUJI TĚ Velmi dobře, pane. Předám to vaší ženě.

Má orgasmus, pane. Byl to dobrý muž. A skvělý milenec. To ano. A ty jsi kdo? - Ty jsi ta... Z té... - Ach ano, jistě. - A nezvedej se! - Dobře, dobře. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Chtělo by to dopřeložit i ten zbytek...

37

Odpovědět

Vysvětloval jsem už minule, že překládat reklamu na zpoplatněnou službu, která není v češtině a z České republiky stejně není dostupná, je zbytečné. Pokud nežiješ v ČR a chceš VRV používat, stejně potřebuješ mít angličtinu na takové úrovni, abys tomu bez problému rozuměl :-)

144

Odpovědět

+XardassUž tu byly přeloženy horší reklamy (kvůli domnělému vtipu?), jejž odkazované produkty taktéž nebyly v ČR k dostání... Just saying.

24

Odpovědět

+XardassA jak mám vědět že jde o reklamu, když tomu nerozumím? Navíc to vypadá vtipně...

23

Odpovědět

+XardassNení to zas tak zbytečné, když ta reklama dokáže pobavit víc, než samotné video. Navíc by ta reklama mohla fungovat jako samostatné video i kdyby nepropagovala žádnou konkrétní službu. Zbytečné je překládat Destinovy a vlastně i jakékoliv jiné sponzory...

16

Odpovědět

such a masterpiace

81