GladiátorDoraleous a společníci (S01E16)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:7 478

Doraleous se připravuje na svůj výstup v aréně, ale moc šancí si nedává. Neebs si koupil nové tričko a krůtí stehýnko. Vyvrcholením celé epizody je pochopitelně souboj Doraleous a Leslie vs. Chňaploun. Jak to celé dopadne? Naplní se věštba jasnovidky?

Přepis titulků

EPIZODA 16 GLADIÁTOR Vypadá to, že Parenthesis to nevzdává, i když přišel o ruku, tak uvidíme, jak dlouho-- Musím říct, že takhle napnutá střeva v plné délce jsem ještě nikdy neviděl. Další velký zářez pro Chňaplouna. Uvidíme, komu se podaří tuto nezkrotnou příšeru porazit. Nemáme šanci. Kdybysme byli čtyři, tak by to možná šlo, ale ve dvou lidech?

To budou jatka. Buď statečný. To zvládnete. - Ale jak? - Zaměřte se na Chňaplounův roh. Jak to myslíš? V rohu je uložena veškerá jeho síla. Když ho o něj připravíte, zahyne. - To jako fakt? - Ano. - Jak to, že mě to nenapadlo?

- Nevím. - Díky! - Díky. - Nemáš zač. Jmenuju se Doraleous. Já jsem Aleena. - Aleena? - Ano. Nemá tvůj strýc náhodou hostinec? Ano, je hostinským v Dongu. Poslal nás sem, abysme tě zachránili. - Tys mě přišel zachránit?

- Ano, to je náhoda! To máš větší šanci zabít Chňaplouna. Mě jen tak nezachráníš. Je to tu samý strážný. Doralousi! Zdravím tě. - Čau, Neebsi. - Mrkej na moje tričko. - Super. Moc pěkný. - Vidíš ten nápis? - Jo, vidím. Přečet sis ho? "Chňaploun útočí." K popukání. - Moc vtipný.

- A ta díra je stopa po kousanci. Až se odsud dostanu, zabiju tě. - Proč bys to dělal? - Protože trčím za mřížema. A přitom sem nepatřím. Většího mrzouta jsem v životě neviděl. Tentokrát ses vážně vyznamenal, to se musí nechat. - Tebe furt štve, že budeš gladiátor? - Štve je slabý slovo! Vždyť mám jít za chvíli do arény, Neebsi. Kdybys ochutnal krůtí stehýnko, možná bys přestal skuhrat.

- Jsou totiž mňamózní. - Já tě zabiju. Doraleousi, po té dívce není vidu ani slechu. Potkávám jen samé obézní lidi. Čirou náhodou je zavřená v sousední cele. - Opravdu? - Jo. Tak poslyš... Přežij to. Lepší radu pro tebe teď nemám. - Skvělý.

Díky. - Takže říkáš, že kdyby tě Neebs nepřihlásil do arény, nikdy bysme tu holku nenašli? - To rozhodně neříkám. - Je to tak? Vlastně to ani říkat nemusíme. - Taky to neříkáme. - Ale je to tak. Je to tak? Upozornění pro majitele bílého kočáru: Prosím, berte na vědomí, že parkujete na místě určeném pro malomocné. Nechce se mi věřit, že Doraleous umře.

Nevíme, jestli to bude Doraleous. Jak to? Vždyť jasně řekla, že někoho z nás zabije děsivá nestvůra. A on s ní teď jde bojovat. Hele, to není vůbec jistý. Může to bejt kdokoliv z nás. Třeba to bude Neebs, nebo dokonce Broof. Ale jak? Hej... vždyť jsem tady. S tebou se nikdo nebaví, cizinče.

Hleď si radši svýho. A nyní, dámy a pánové, kluci a holky, těšíte se na poslední souboj? Na jedné straně stojí bojovník o váze 630 banánů... Doraroros. Hurá, Doraleous! Druhým vyzyvatelem je bojovník o váze 210 banánů z Letaldova... Potlesk pro Leslieho!

A proti této dvojici stojí 4410 banánů vážící... zabiják všeho lidstva... Chňaploun! Tak... jdeme to rozjet? Teda, ty vypadáš ale přejetě. Měl jsi už pauzu? Ne, beru si teď dost přesčasů. Má blbá manželka mi furt vyčítá, že-- Spinkej, jehňátko, sladce spi...

Zdravíčko, mladá dámo. Nejste vy náhodou Aleena? Bůůů, to je děs. No tak, Doraleousi, vstávej! Nebuď srab, Doraleousi! Nebuď takovej srab! Já nejsem srab.

Nejsem srab. Nejsem srab! Nemůžu uvěřit svým očím. Přemožitelem všemocného Chňaplouna se překvapivě stává... Leslie! Leslie! Leslie! Leslie! Leslie! Ne!

Neporazil ho Leslie. Ne! Bavíte se? Bavíte se? Doraleousi, to se ti povedlo. - Doraleousi! - Dobrý, dobrý. Díky všem. Děkuju, ale už stačilo. - Nebyls špatnej.

- Docela ti to šlo, ale největší borec byl Leslie. - Leslie byl fakt dobrej. - Přímo úžasnej! Neebsi, ty buď rád, že jsem ti nic neudělal. - Co myslíš? - Tohle se vůbec nemělo stát. Co? To, jaks to na konci vzdal? Ne, já nic nevzdal. Ale vzdal. Řvals a válel ses po zemi. - Pěkně se bál.

- Taková ztráta času. Jsme tu kvůli té dívce, kterou stejně nemáme. Doraleousi... Máš ty vůbec tušení, jak moc tě žeru, Walkene? Co to je za týpka? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:10 říká uncle, přeloženo otec. Je toho jeho neteř.

00

Odpovědět

Díky za postřeh, opraveno :)

10

Odpovědět

Mirdonův (čarodějův) hlas je prostě bezkonkurenční :D

100

Odpovědět

Něco mi říká, že ta věštba se jistě brzo naplní

70

Odpovědět

Ten chňaplounův úvodní skok mi připomněl toho opičáka z Prehistorika 2.
(a Leslie jede :D Are you not entertained? Gladiator | Are You Not Entertained? | Russell Crowe and Oliver Reed)

130

Odpovědět

Je to boží seriál :D Hrozně zvláštním způsobem mě fakt baví a neumím moc popsat proč :D asi právě proto má furt přes 90% :D ALE vyvarujte se toho co jsem udělal já - řekl jsem si, že si dám ještě jeden díleček pěkně od zdroje a viděl jsem jich nakonec 35 za ten den :D :D A hrozně to pak devalvuje kvalitu! fakt 2x týdně boží! 35/den to už není tak zábavný :D :D

90

Odpovědět

hlavně je na tom úžasný že se na kažý díl dá koukat opakovaně, takže se koukneš na všech 50 dílů, a pak se na to stejnak mrkneš znova tady na videačesky

120

Odpovědět

Postavil jsem z písku obrovský hrad, měl snad 30 cm. Učitelka vykoukla z okna zrovna ve chvíli, kdy má pitomá spolužačka ze školky Katka přidala jednu hrst písku, a byla vychválena až do nebes. Nikdo nechápal, proč jsem bulel jak šílenej.
Doraleous nebrečel. Je to můj hrdina! A v příštím díle už určitě někdo Neebse zabije! :-)

260