Království PffDoraleous a společníci (S01E12)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:89
Počet zobrazení:6 540

Doraleous a společníci dorazí do království Pff, které mají chránit před Ogdoňany. Co ale dělat, když království o jejich pomoc nestojí?

Přepis titulků

EPIZODA 12 KRÁLOVSTVÍ PFF Tak jo, musíme se chovat jako profíci. Takže se nehádejte a neřešte žádný obvyklý hovadiny. - Viď, Neebsi? - My neřešíme hovadiny. Přesně. A kdy jsme se hádali? Neebs se hádá v jednom kuse. - Nehádám se! - Ale hádáš! - Kdo?

- Ty! - Dost! Dost! - Ty se hádáš. - Stačí, Neebsi. Ticho. Nehádejte se. Jsou to údajně pěkný blbci, takže je ubijem grácií. Takový je plán. - Ubijem grácií? - To je dobrej plán. - Spíš pěkně debilní. - Jo. - Uvidíte.

- Mirdone, drž už hubu. - Ty drž hubu, ty malej tlustej debile. - Ticho! Jdeme na to. Lidé království Pff... mé jméno je Doraleous... Pěkně debilní jméno! Díky. Díky moc. - A toto jsou mí společníci.

- Fail. - Co prosím? - Epic fail! - Toto jsou mí společníci. - Trapáci! Přišli jsme sem, abychom chránili vaše království... před Ogdoňany. Nejsme nadšení. Pff. - Pff. - Pff. - Pff. Přišli jsme vám pomoct.

Všichni vzdejte hold králi! Nevzpomínám si, že bych sem zval cizince. Promiňte, pane, jmenuji se Doraleous. Na úvod bych rád řekl... že vládnete překrásnému království. - Ujde. - Pff. - Pff. Nemohl jsem si nevšimnout, že jste ve výrazné početní nevýhodě a máte nedostatek zbraní.

Chceme vám pomoci vyřešit celou situaci v míru. - Tak to si nebudeme rozumět. - Pff. - Pff. Podle mě stačí pozměnit dopravní cestu, aby vaše království nepřekáželo. Nějaká forma dohody je vaší jedinou nadějí. Mají prvotřídní arzenál. Ne. - Pff.

- Pff. Vidíte? Přesně to myslím. Ten kámen měl zdrcující následky. Můžeme předejít dalším ztrátám. Teď už je docela pozdě, ne? Kdo vyšle na cizí armádu balvan, aniž by ho předtím zapálil? To je jako zapomenout dát striptérku do dortu na rozlučku se svobodou. Kamarádi jen čekají a čekají, jsou čím dál naštvanější a nakonec doma zmlátí manželky.

Já mám teď taky chuť jít zbít muže, které mohl ten oblázek zabít. Před pár lety jsem četl o smutném oblázku v novinách v souvislosti s pomalými a předvídatelnými útoky, které nikoho neohromí. Ten balvan právě zavalil dobrých 40 mužů! Hmm, takže malé balvany zavalí víc mužů. Co na to lid? - Pff. - Pff. - Pff. Pff. Pff. Doraleousi, nebezpečí na páté hodině!

Mirdone, znič ten kámen. Jasně. Neebsi, zabij střelce na katapultu. Rozkaz, Doraleousi. Vidíte? Můžeme vám pomoct. Jistě. Zneškodnili jste jedno malé bezprostřední nebezpečí z celé stovky. Co je jen tak pro srandu aspoň zapálit? Zbytečná práce.

Nás zachrání hrdinský elf, který bez cizí pomoci skolil jediného protivníka. To přijde vhod. Máme jich tu totiž tisíce a on má v toulci šest šípů. Spočítáme si to? Tisíc mínus šest, dvojku si pamatujeme, děleno zbytečným trpaslíkem, co ukazuje na letící balvan, rovná se: Jsme pěkně v řiti. Podívejte, vyjednávání se věnuju celý svůj život, ale když to nevyjde, máme všichni profesionální výcvik v umění boje. Musíte nám věřit.

Jistě, věřit vám. To dá rozum. Kupodivu se ke mně něco doneslo. Máme tu otravného elfa s čírem, který se řídí rozkazy asi jako jednonohý vzteklý pes s ponožkou na hlavě. I můj syn zná víc kouzel než tenhle kouzelník na baterky, a to jsem bezdětný. A pak tu je tlustoprdský sekerník, který líbá tolik zadku, co by bylo k vidění na Titanusově striptýzu / výprodeji bot. Možná by byl užitečnější, kdybys ho nakopnul a on by jako koule srazil aspoň jednoho dva nepřátele.

Doraleousi, kde jsi sehnal ty nedomrlce, kteří dávají slovu debil nový význam, v zemi plné válečníků a monster a dalších lepších adeptů, kde je i možnost nevybrat nikoho? Jak probíhal nábor? Měl jsi místnost imbecilů, zhasnul jsi, hodil třemi kameny, šťastlivce s boulí na hlavě jsi umlátil tyčí a poslal je na bojiště, kde jsi zjistil, že už je po nich, ale to ti nevadilo, protože máš mozek o velikosti smrsklého lískového ořechu?

Vidím tu vzorec. Prostrčíš krychli kruhovým otvorem? Ne? A co zkusit krychli? Tak jo, fajn... Fajn! Půjdu i se svým debilním jménem domů. Zlomte vaz, dělejte si, co chcete, nazdar! Ach ne, to nám prosím nedělej. Jen to ne. Kdyby na nás útočila armáda brouků s palicemi, byli byste mou první volbou, abyste mohli přijít, zbavit nás těch brouků...

Tohle zvládnul Doraleous na jedničku, co myslíte? - Pff. - Pff.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Titanius je nesmrtelný?

11

Odpovědět

co takhle přeložit nové Bravest Warriors

60

Odpovědět

chápu překlad na pff... ale Meh jue tak česky zažitý že bych klidně nechalůa meh... ale což.. Meeh :D

93

Odpovědět

Paráda a díky za překlad.

70

Odpovědět

Konečně vím, o čem tam mele. Díky, BugHer0 :-)

90

Odpovědět

Ty sem chodíš už tak dlouho, že musíš anglicky umět, jako když bičem mrská, tak neděkuj. :-D

32

Odpovědět

+BugHer0Tak neříkám, že neumím :-) Ale v tomhle konkrétním případě jsem hlavně nestíhal :-D Každopádně děkuji za povšimnutí (btw, chodím jsem od WoW Boom Dayada nebo jak se to jmenovalo :-) )

00