Neebs vs. TitanusDoraleous a společníci (S01E27)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:8 515

Neebs Titanuse již jednou zabil, ale teď se mu musí postavit znovu. Zabije ho i podruhé?

Přepis titulků

EPIZODA 27 NEEBS VS. TITANUS Neebsi! Páni, ten vypadá pěkně nasraně. - Pěkně mu bouchly saze. - Jo. - Jak to, že to přežil? - Netuším. Mám vážný obavy. - Vždyť jsem mu šípem prošpikoval palici. - Přesně. - Jo, viděl jsem to.

- Co teď s tím? Musíme přece vyrazit do Busnic. - To ale musíme přejít přes něj. - Vždyť spěcháme. Myslíš, že nás nechá jen tak projít, protože spěcháme? Nemůžem pryč. Klobásoveý slavnosti ještě neskončily. - Pravda. - Chci si najít svou klobásu. Slavnosti se zřejmě odkládají. Všichni čekaj, jak dopadne tohle. Ale my na to nemáme čas. Musíme jít. Dokážeš pochopit, že nás jen tak jít nenechá?

Musíme jít přes něj. - Přímo přes něj. - Tak co navrhuješ, Doraleousi? Všichni sejdem dolů a sejmem ho. - Jo, to bude rychlý. - Ne, ne, ne, ne, ne! Ten muž si žádá Neebse. Neebs se mu musí postavit sám. - To bych moc rád. - Tak praví geiofský kodex. - Kodex?

- Nás ale tlačí čas. Neebsi, když se mu nepostavíš, zahanbíš celou naši družinu. Nevím, co si počít, kámo... No... Tak ho prostě porazím. Jednou už se mi to povedlo, ne? Právě. Takže prostě... Nechám otevřít bránu, představím se... - Dělej, co bude třeba. - Jo. A pak... - Jasně.

- Urychlím to, ať stíháme. - Jo, jo... - Urychli to. - Zlom vaz. - Neztrácej čas. - Hned jsem zpátky. - Podej si ho. Omlouváme se za vyrušení. Zdravíčko. Pověz mi, zvláštní malý mužíku, leží za tamtím kopcem Hylerie? Ano, leží. Máte tam namířeno? Ano.

A co jsou zač tihle tví přátelé? To nejsou mí přátelé. - To jsou mí vojáci. - Tak vojáci... Walkene, ti budou určitě sekat dobrotu. Sekat jako sekat. Chápeš? Ten se povedl, Broofe. Nemáte se vůbec čeho bát. Má armáda prozatím nebude útočit. A na jaké odvětví se tví vojáci specializují? Ten byl dobrej, Walkene.

Vážně. Nejsou specializovaní na žádné odvětví. Tvoří celou moji armádu. Tak ať se na vás nelepí smůla. Broofe, slyšels? Děkuji za hezké přání, milý pane. Tady tomu tam ta ruka nějak nesedí. Snažíš se ho srovnat do latě? Walkene, ty jedeš. Sotva popadám dech. Nelíbí se mi to. Ani trochu se mi to nelíbí. Je načase zavzpomínat na našeho dobrýho kámoše Neebse.

- Mirdone, nech toho. - Byl to skvělej elf. Normálně by se mi to líbilo, ale mám o Neebse strach. Bojím se o něj. Nazdar, Titanusi. Jak se vede? Toto... má být ten mocný Neebs? Jo, jo... Čau! Teď už alespoň vím, s kým mám tu čest.

Jo, když jsme u toho... Dneska se mi to bohužel moc nehodí. Co příští týden? Budeš mít chvilku? - Muž se nemůže paktovat se lvem! - Ne, jasně. To dá rozum. A příští týden teda můžeš? Souboj se odehraje teď, mocný Neebsi. Drž se, kámo. - No tak!

- Bojuj, bojuj! Kurva, kurva... Ty jo, nepil tenhle něco? Připadá mi nějakej sťatej. Chápeš? Sťatej. - Nechápu. - Děkujeme, žes nám věnoval svůj čas. Ale musíme do toho dubnout. Máme slušnou sekeru. Walkene... To byly dva v jednom.

Skvělá práce. Fakticky. Moc mě těšilo, pánové. Užijte si Hylerii, dokud můžete. - Hodně štěstí s armádou. - Jo. Pánbuk s tebou. - Dobrá práce, Broofe. - Já vím. To víš, nechtěl jsem ti jen dělat křoví. A já myslel, že už jsi skončil.

Jak to myslíš? Má to spočítaný. - Dostává naloženo. - Je v pytli. Ach, Neebsi, ač znali jsme tě dosti, - lépe tě již nepoznáme. - Mirdone, sklapni. Dnes ti vydloubnu oči, uřežu uši a jazyk... abys přišel do podsvětí slepý, němý a pitomý!

A všichni budou vědět, že ty jsi ten Neebs. Idiot, který si myslel, že zabil Titanuse. Takhle to nejspíš nefunguje. Cože? Ty si myslíš, že když mě připravíš o oči, uši a jazyk, přijdu do podsvětí bez nich? - Ano. - Kdo ti to nakukal? Cože? - Co tam dělaj?

- Nevím. To se uprostřed boje jen tak bavěj? Kašlu na to, jdu se tam podívat. - Počkat, počkat... - Jdu za nima. To je přece kravina. V podsvětí dostaneš zbrusu nový tělo. - Ne, ne... - Ale jo. Představ si, že by tam všichni chodili v podobě, v jaký umřeli. Lidi, co někdo upálil, lidi, co sežral žralok, lidi, co umřeli stářím a rozpadli se.

Nepřijde ti to zvláštní? Když to teď takhle říkáš... Jo, jo... jo. - Je to zvláštní. - Jo, takže... - Jo, je to... - Dobrá připomínka. Takhle jsem... o tom nikdy nepřemýšlel.

Dva pro Neebse! Dva pro Neebse, nula pro Titanuse! Užij si posmrtnej život bez šípů v ksichtě. Neebsi! Doraleousi. - Tys přežil. - To dá rozum. - Tys ho porazil? - Jo. Cos jako čekal? Páni, Neebsi.

Nestačím zírat. - Nechápu proč. - Stál proti tobě přece Titanus. - Jednou už jsem ho přece zabil. - Jo, to máš vlastně pravdu. - Jo. - Paráda. Musíme objednat další obraz. Cože? Další obraz do hradu. Uvidíme. Armádo...

je načase dobýt Hylerii a zajmout princeznu. Probuďte se! Titanusi... dnešek je prvním dnem konce tvého života. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

4:41 Titanus říká "blind, deaf and dumb" -> "slepý, hluchý a němý" :)

00

Odpovědět

Super překlad těch narážek na "armádu"! :D

90

Odpovědět

Neebs opět zaválel a Broof s Walkenem jsou teda ultimátní řízci :D

120

Odpovědět

Božskej díl, opět 111 %

80

Odpovědět

Chybička v popisu videa
Titnause místo Titanuse

40

Odpovědět

Hej, to umim taky! Ti chlápci jsou ze dřeva!

47

Odpovědět

Snad jim v bitvě nezdřevění nohy...

200

Odpovědět

"porduhé" -> "podruhé" ;-)

00

Odpovědět

Opraveno. Díky.

40