Thumbnail play icon

Oslava se rušíDoraleous a společníci (S01E09)

Přidat do sledovaných sérií 9
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:1 745

Doraleous přivádí Harryho Pootera, ale bohužel se musí hned po návratu vypořádat s Mirdonem, Drakem a Neebsem, kteří nesplnili rozkaz, který jim udělil...

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak nechápu tak vysoké hodnocení. Zhruba od šestého dílu je to stále slabší. Sem tam povedená scéna, ale celkově spíš maximálně průměr.

00

Odpovědět

Tešte se na další díl, 10 je pravděpodobně nejlepší díl celého seriálu :-)

00

Odpovědět

Posledná veta presne vystihuje kvalitu seriálu.

123

Odpovědět

Děkujeme, že si vždy najdeš čas, abys nám to připomněl. Příště zkus své úsilí vynaložit do nějaké produktivnější a přínosnější činnosti. Třeba změníš svět!

262

Odpovědět

+BugHer0Moj komentar je jedine co v tomto videu zije.

18

Odpovědět

a tvoj zatrpknuty zivot

90

Odpovědět

proč se tu pořád množí samý trollující cringe lordi?

možná si jenom Jarinin přepíná mezi svejma pěti účtama, aby nas*al co nejvíc lidí, nojo :D

70

Odpovědět

+vlasy98Povedz mi, co bolo na mojom komente trollovanie?

05

Odpovědět

+vlasy98Tak jsi tady v koutku vymyslel zbabělou pomluvu, ty krysí rypáku. :o

23

Odpovědět


Odpovědět

@ Slniečkar
A nutí tě někdo/něco, ty stupidní přiblblíku, ten seriál sledovat?

50

Odpovědět

+mykanecmusí jebať nie? hovorím, že ma núti niekto? pokaždé dám tomu seriálu šancu, pokaždé to doteraz bola pičovina. využil som sekciu komentárov, ktorá je určená na vyjadrenie názoru k aktuálnej časti. Tak vravím, že je to pičovina a ešte to aj vravím odkazom zo samotného seriálu, takže som ten seriál zjavne musel pozerať až do konca, takže to nie je trollovanie, ale vyjadrenie legitímneho názoru. A ty teraz ako slobodný občan môžeš môj koment odignorovať, napísať nejakú stupídnu reakciu s debilnou akože urážkou alebo proste páliť do piče. Škoda, že si nezvolil možnosť tri. K***T

11

Odpovědět

Nechci se chlubit, ale jsem tak trochu detektiv. Jediná legitimní možnost, jak nebýt troll a nadávat pod každým dílem je jasná. Jeho přítulný strýc Hovado ho drží ve svém sklepě a párkrát denně mu dovolí internet. Bohužel sedí hned za ním. Toto je jasné volání o pomoc. Neboj sluníčko, jak zazvoní u dveří mlíkař, tak vem strejdu po hlavě svojí oblíbenou gumovou pěstí a jsi volný.

50
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)