Oslava se rušíDoraleous a společníci (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 20
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:93
Počet zobrazení:6 399

Doraleous přivádí Harryho Pootera, ale bohužel se musí hned po návratu vypořádat s Mirdonem, Drakem a Neebsem, kteří nesplnili rozkaz, který jim udělil...

Přepis titulků

EPIZODA 9 OSLAVA SE RUŠÍ Tentokrát jste mě vážně zklamali. Víte to? Víte? Když jsem odcházel, chtěl jsem po vás jedinou věc. Jedinou! Abyste odtáhli toho dřevěnýho koně do hradu. A udělali jste to?

Ne, neudělali. Že ne? Že ne? Doraleousi, měli jsme pro to dobrý důvod, - ale radši bych to nechal být. - Vážně? Jakej? Nechal bych to být, Doraleousi. Neměli jsme žádný dobrý důvod, Doraleousi. Mirdon s Neebsem hráli celý den debilní hru.

Já jim říkal, že ho máme odtáhnout, ale oni si nedali říct. Neposlouchali mě. Ta hra není debilní, Draku! Ale je! Tvůj hlas je debilní, uplakánku. - Sklapni! - Ty srabe jeden. - Mirdone, co to máš na obličeji? - Masku. Říkals, že bude oslava.

Ale oslava se teď ruší. A víte proč? Představte si, že jsme uprostřed bitvy... a že dám třeba tady Neebsovi rozkaz, že má krýt Mirdonovi záda, než něco vykouzlí. A Neebs se rozhodne můj rozkaz ignorovat. - A je po Mirdonovi. - To se ti povedlo, Neebsi. Jak dlouho si myslíte, že s takovou morálkou jako tým přežijeme?

Sotva týden, pokud budeme bojovat každý den. Omlouvám se za zpoždění, Doraleousi. Babča slavila narozeniny. Broofe, ze zad ti trčí meč. Díky, Doraleousi. Víte, že nám před hradem stojí obří dřevěný kůň? Někdo by ho měl odtáhnout. O tom koni už nechci slyšet ani slovo, takže naposledy...

Ať je ten kůň do západu slunce na našem dvoře. Rozumíte mi? - Jo. - Jasně. - Naprosto, Doraleousi. Dvůr. Západ slunce. Bejt tam. - Co je zač ten kluk? - Vážení, tohle je Harry. - Ahoj, Harry. - Zdravím, pánové. - Ahoj, Harry. - Čau, Harry. Harry tu pár dní zůstane.

Stážista nám přijde vhod. Navíc studuje v Chýšovicích, takže by se nám mohl hodit. V Chýšovicích? Chýš-- Ty vole, do prdele drát! "Dívejte se na mě, na veřejnou kouzelnickou škodu je mě škoda. Radši půjdu do Chýšovic, protože mám zazobaný rodiče." - Mé rodiče zabili, když jsem byl dítě. - "Dívejte se na mě. Moji mrtvý rodiče mi odkázali kupu peněz, - úplně se v nich topím."

- Mirdone, stačí! Harry, pověz nám o sobě něco. Nuže, studuji v Chýšovicích... a... mám tam spoustu kamarádů, je to tam skvělé. A můj oblíbený předmět je svačina. A taky rád hraju nebepál. - Nebepál?

Co to sakra je? - Úžasný sport. Nastoupíte na kouzelné koště a vyletíte na něm do vzduchu. Cílem hry je pochytat své hrací koule a dopravit je až do zlatinky. Tak počkat. Ty mi chceš říct... že máš létající koště? Můžu ho vidět? - Mám ho ve skříňce v Chýšovicích. - Cože? - Můžeš ho odtamtud vzít?

- Jistě, pane. A stejně ho tu nemáš? Ne, k čemu by mi bylo? Vždyť je to létající koště! K čemu by ti bylo? - No, nenapadá mě-- - A napadá tě případ, kdy by se ti nehodilo? Já nevím, myslel jsem, že ho nebudu potřebovat. Co kdyby ti byl třeba v patách obří pavouk, Harry? Nebo obří had?

Myslíš, že by se ti to koště nešiklo? Nebo čistě hypoteticky tři násilníci uprostřed lesa. - Ano, ale pane... - Harry, ty vole, to koště lítá! Harry, je nám ctí tě uvítat v našem hradu. Buď tu jako doma. A kdybys něco potřeboval, stačí říct. Děkuji, pane. Doraleousi, jsi v pořádku? Jo, Walkene, v pohodě. Jen už se setmělo, a ten kůň tu pořád stojí.

Víš ty co, Doraleousi? Pojďme si vyhrnout rukávy a odtáhnout toho koně dovnitř sami. Je to tady. Konečně pronikneme za hradby. Buďte ve střehu. To bohužel nejde. Už jen čistě z principu. Když pro ně nebudu autoritou, nemáme šanci na úspěch. Mluvíš jako pravý vůdce. Mám z tebe radost. Ale jestli ho tu tedy necháme, měli bychom jít zpátky dovnitř.

Dneska bude mrazivá noc. Krucipísek! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Nové epizody s českými titulky každou středu a neděli na www.videacesky.cz.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nějak nechápu tak vysoké hodnocení. Zhruba od šestého dílu je to stále slabší. Sem tam povedená scéna, ale celkově spíš maximálně průměr.

13

Odpovědět

Tešte se na další díl, 10 je pravděpodobně nejlepší díl celého seriálu :-)

10